Lazer Epilasyon bıyık bölgesine lazer

kızlar daha şimdi lazerden geldim.
ben bıyık ve koltukaltı için gidiyorum
bıyıkta 5.seanstayım. benmkinde yapıldığı an hiç tüy kalmıyor. şaşırdım sizde kalmasına. acaba kullandıkları cihaz mı eski?
lazere gidecekseniz gitiğiniz yerde mutlaka doktor olsun. alexandrite ve nd-yag cihazları olan yerleri tercih edin. güzellik merkezlerine güvenmeyin.
bıyık bölgesi en uzun süren yer zaten.
bi tavsiye daha, bıyıklarınızı aldırırken burun içinde yakın kısımdaki tüylerden rahatsızsanız onlara da atış yaptırmanızda fayda var
:KK16:

lazer epilasyonun aldatmaca olduğuna inanıyorum. bir işe yaramıyor ve gelecekte ne gibi sonuçlar yaratacağını kimse bilmiyor.

lazer epilasyonun aldatmaca olduğuna inanıyorum. bir işe yaramıyor ve gelecekte ne gibi sonuçlar yaratacağını kimse bilmiyor.

Açıkcası ben de bazen böyle düşünüyorum ama şimdi lazerle bel fıtığı ameliyatı bile yapıyorlar,

Tabi yöntemleri farklıdır ama zararlı olsa yaparlar mı bilemiyorum,

Ben de bıyık bölgesi için düşünüyorum,ama hala tereddütlerim var,

Bir de çok uzun sürüyomuş,niye uzun sürüyo ki ufacık yer yani...
:44:

bıyık bölgesi ufacık tefecik görünüyor ama lazerin de bir mantığı var. kıl kökleri ne kadar koyu renkliyse o kadar etkili oluor. o yüzden yüzdeki ince tüyler kolay bitmez. hatta ben çok yer biliyorum lazerle başlayıp iğneliyle bitiriyorlar. ikincisi hala daha etkili yüz için ama hem daha sancılı, hem de yazın iz kalma ihtimali daha yüksek. tabi korunmazsan lazerle de leke kalır.

Ben 5 seansı geçtim bıyık için lazer de
o kadar memnunum ki anlatamam...
ben gerçekten bıyıklıydım yaa dudaklarımın yan taraflarında özellikle sert kalın kıllar çıkardı
artık yok
büyük bir gelişme oldu benim için
bu hafta 6.seansıma gidicem yok denecek kadar azlar...

hangi cihazı kullanıyorlar nerede yaptırıyorsunuz acaba? şimdiden teşekkürler :)

Arkadaşlar çok moralim bozuldu ya bir şey soracağım size. Alex kullanan bir yere bıyık bölgesine gidiyorum. Ama benim dudak üstü tüylerim öyle yanaklardaki filan gibi ince değil, çok kalın da değil ama sertçene çıkıyor. Uygulamadan sonra görünürde tüyler gidiyor ancak elimi dikkatlice üzerinde gezdirdiğimde hafif bir pütür pütürlük var yani sanki kökleri duruyor gibi. Tam anlayamadım ne olduğunu, yardımcı olursanız çok sevinirim :KK43:

ben gerçekten bıyıklıydım yaa dudaklarımın yan taraflarında özellikle sert kalın kıllar çıkardı
artık yok

Ben mesaj atıcaktım ama atamıyorum mesaj sınırından dolayı.Bana neresi olduğunu yazabilir misiniz özel mesajdan.Bakırköyde ama isim neresi :)

artık yok

Sen nereye gitmiştin ve hangi tür lazer kullanıldı? Diode lazer ise, hangi türü kullanıldı? Ten rengin açık mıydı ve tüyler çok mu siyahtı. Düzgün bir yer arıyorum da, bilgi verebilirsen sevinirim.

ben de 5 seans gittim ilk 3 seansta erkenden çıktılar, uzadılar. :KK70: şimdi 1 ay oldu yeni çıkmaya başladılar. azıcık sabredin ve dokunmayın.

Kızlar eski bir konu ama sonuçlarınızı merak ediyorum,bende bıyık bölgesi ve bacak için lazere başlamayı düşünüyorum haftaya ama okuduklarımdan sonra korktum açıkcası,bıyık bölgesinde nasıl sonuçlar aldınız yazar mısınız

Bende bugün ilk seansın bıyık bölgeme. Çok acıdı ama Gözümden YAŞ geldi.
Yapmadan önce jel sürdüler. Benimde özellikle. Bıyık bölgemin Yanlarında siyah ve sert Kıllar var. Hep cımbızla çektim. Mahfettim sertleştirdim bakalım nolcak. Banada sakın ellemeyin dediler.

arkadaşlar ben haseki hastahanesinin yan tarafında bir dermatoloji polikliniğine gidiyorum cihaz çok araştırdım ve alexandrate candele ve b.bacak+kol altı+genital :1200 tl ye yaptırıyorum, arkadaşım anlaştı y.bacak+kol altı+genital :1000 tl ye anlaştık bu numaradan bilgi alabilirsiniz çok tatlı bir hanım efendi ve çok memnunuz kıllardan kurtulduk sayılır :) tavsiye ederim her kese kılsız bir hayat diliyorum :KK66: ayrıca dolgu botoks da var annem için yaptırıyoruz ve gayet memnunuz ailecek mübdelayız :)

Son düzenleyen: Moderatör:
X