Lazer Epilasyon bıyık bölgesine lazer

Fairy5

CANIMA CAN KATANLAR...
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
2.640
181
43
bıyık bölgesinde sonuç nasıl oluyo arkadaşlar?
daha önce koltukaltı ve genital e 4 seans gitti.koltukaltı sonucu genitalr göre daha iyi.aceba bıyık bölgesi nasıl sonuç veriyor...........

10 gün oldu yaptırlalı halaa bi dökülme olmadı,almamak için zor tutuyorum kendimi ,çünkü çok kötü görünüyolar..bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirrise sevinirm..

10 gün oldu yaptırlalı halaa bi dökülme olmadı,almamak için zor tutuyorum kendimi ,çünkü çok kötü görünüyolar..bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirrise sevinirm..

guzelim ben koltuk altima yaptirmistim ve o kotu goruntuye dayanamadim agdayla aldim. hic de bi sey olmadi, kontrol atisinda hala canim aciodu demek ki atisi tuye yapmiyolar

guzelim ben koltuk altima yaptirmistim ve o kotu goruntuye dayanamadim agdayla aldim. hic de bi sey olmadi, kontrol atisinda hala canim aciodu demek ki atisi tuye yapmiyolar

aradım canım yapan yeri çok kötü duruyolar iple alsam olurmu dedim,yok sakın alam ozaman hiç bi işe yaramaz yedi haftay salı kontrol baklaım inşallah iyi olur ozamana kadar kalanlara yapılır lazerde sonra tamamen dökülür...

Ben de dün lazere başladım koltuk altı ve bıyık bölgeme.İşe yarayacak gibi geliyor ama bir ay sonrasına verdi ikinci randevuyu.bu üre zarfında hiç almamak gerekiyormuş.Bıyık bölgesini almadan nasıl dururum bilmiyorum.Bana da kesinlikle hiçbir şekilde dokunma dediler...

resmen bıyıklı gexiyorum elime gelen 1 -2 tüy dküldü sadece 15 günü geçti benim haftaya salı kontrol...baklaım kontrolden sonra ne olacak...

Ben 5 seansı geçtim bıyık için lazer de
o kadar memnunum ki anlatamam...
ben gerçekten bıyıklıydım yaa dudaklarımın yan taraflarında özellikle sert kalın kıllar çıkardı
artık yok
büyük bir gelişme oldu benim için
bu hafta 6.seansıma gidicem yok denecek kadar azlar...

ikinci seansımıda yaptırdım 3 gün oldu dökülen bi şey yok,resmen yaptırıken gözlerimden yaşlar geldi,ne tuhaf bi acı öyle...kaç seansta biter sizce?

bende bıyık bölgeme yaptırdım ve anında döküldü 15 gün oldu ve henüz çıkmadı daha 1. seansım 1-1.5 ay sonra ne zaman çıkarsa gel dediler. hastanede yaptırdım,seansı 20 tl.evet biraz acıdı ama hemen buz koydular bide bi krem verdiler 1 saate geçti.ilk seferde bu kadar güzel sonuç alınca baya umutlandım...

merhaba,

ben de koltukaltima, kasık bolgeme ve alt bacaklarima yaptiriyorum. cihaz fotona, yazin da gidebiliyorum. seanslarim 2 ayda 1. bacak ve kasiklardan cok memnunum cok cok az kaldi ama koltuk alti inatla bitmiyor :KK43: cok azaldilar, inceldiler ama tamamen tukenmedi iste:)

biyiga ben de baslamak istiyorum ama burda okuduklariim kafami karistirdi. biyik icin giderken jiletle mi alip gidiyorsunuz? bir de uygulamadan sonra cikanlari da hic almamak mi gerekiyor? nasil gezilir ki oyle :KK43: yine iple alinsa iki seans arasinda olmaz mi acaba? boyle yapan var mi aranizda???

kızlar ben de bıyık ve koltukaltı için gidiyorum. 3 seans oldu. koltuk altı daha cabuk etkisini gösteriyo ama bıyıklarımda da baya azalma oldu. ilk gittigim de ben de almamak için zor duruyordum. 2. seanstan sonra normal geliyo artık. ben memnunum. güvenilir bi yerse gidin derim

bıyık en iyi cihaz alex de bile en son cevap veren yer.. tüyler ince oldugu için cihazın etki etmesi zaman alıyor.. bnm 6 kere fln olmustr heralde ama hala cıkıyor.. ya jilet yapda gel diyen yerlere aldanıp jilet yapmayın .. erkek miyiz biz.. yüzüme milyar verseler jilet sürmem..:KK20::KK20:
iki aya bi lazere giderm daha ii..

Ben 5 seansı geçtim bıyık için lazer de
o kadar memnunum ki anlatamam...
ben gerçekten bıyıklıydım yaa dudaklarımın yan taraflarında özellikle sert kalın kıllar çıkardı
artık yok
büyük bir gelişme oldu benim için
bu hafta 6.seansıma gidicem yok denecek kadar azlar...

canım nerde yaptırdın semt ve isim olarak özelime yollarsan sevinirim

BAKIRKÖYde yaptırmş cnm belki arkadaş geç görür diye cevapliyim dedim.bende yaptrdığım yere 1 seans yaptrdım sonraki kontrolde kadın dedi bıyık ince olmaz yapmayalım. ama bıyıklarımıda alamıyorum bıktım artık sivilce çıkıyo alınca hep

11. seansım olcak inceldi ama 3 ay gitmessem belli oluyor..sanırım en az 5-6 seasn daha gitmem lasım..bıyık için 20 seansı gözden çıkartın kıslar..

xxxxxxxxxxxxx Güzellik Merkezi canım
valla sağolsunlar
hatta geçen söylediler bana keşke önce ve sonra diye foto çekseydik diye
çok memnunum...

Son düzenleyen: Moderatör:
bende bıyık bölgeme yaptırdım ve anında döküldü 15 gün oldu ve henüz çıkmadı daha 1. seansım 1-1.5 ay sonra ne zaman çıkarsa gel dediler. hastanede yaptırdım,seansı 20 tl.evet biraz acıdı ama hemen buz koydular bide bi krem verdiler 1 saate geçti.ilk seferde bu kadar güzel sonuç alınca baya umutlandım...

canım hangi hastanede yaptıdın bana mesaj olarak atarmısın

msj sayım yeterli değil özel msj atamıyorum...ben konyadayım .sen hangi şehirdesin...

kızlar bende bıyığıma yaptırmak istiyorum. ama benimki çok fazla belirgin değil. ince yani herkes aldırma çok değil diyo ama ben aldırmak istiyorum. jilet vurdururlar mı ince olduğu için?? ve ince olsa da işe yarar mı boşa gidip gelmem değil mi??

X