2011 Ekim Anneleri

selam arkadaşlar. Toplantıdan geldim ama pek iyi sayılmam. Toplantıda birden başım döndü, elim ayağım halsizleşti nerdeyse bayılıyodum. yanımda hamile bi arkadaş vardı. aldı çıkardı beni dışarı. veli görüşme odasında uzandım tuzlu bi ayran içtim düzeldim biraz ama hala çok halsizim
dün gece de namazda oldum öyle. ayrıca başımın yan kısımları da zonkluyo, ağırıyo.
içinizde bu durumda olan var mı? normal mi bu
geçmiş olsun canım dikkat et kendine ,bendede çok az mesafe merdiven yada rampa çıktıysam birden beynim zonklamaya başlıyo:KK30:

Edacım ben senin göbüşüne akıl sır erdiremedim, bi var bi yok gibi sankii.
Bu arada İreme hak veriyorum. Mümkün oduğu kadar wifi den uzak durmamız lazım. Tabi işyerinde ne kadar kollayabiliriz kendimizi o da ayrı ama en azından evinizde wifi yi kullanmadığınız zamanlar modemi kapalı tutun. Çünkü kablosuz internetin yaydığı elektro manyetik dalga çok kuvvetli.(Bir baz istasyonunun yaydığından 3 kat daha fazla). Mümkünse kablolu internet kullanın.
ayy ama bizimki 24 saat açık vallla, ama laptopu bi minderin üstüne koyup kucağıma alıyorum :KK49:

Edanın resimleri görünce özendim bende
Eki Görüntüle 213150
komşum bu ne yaaa..göbekmi yoksa bebekmi buuu :nazar::nazar::nazar: maşallah çok büyümemiş ,bebek besleniyo senin galiba,valla ben akşamları bide yemek sonrası şşişiyorum yaaa 9. aya kadar napcam ben diye düşünmeye başladım:26:

çok geçmiş olsun canım bana 2 kere oldu geceleri yakalıyor beni yanında kolonya falan taşı bol bol su iç inşallah bir daha tekrarlamaz dicem ama havalar sıcak oldugu için sık sık olacak galibaa:KK70:

suyu azalttım ben aslında ondan olabilir mi?? okuldayken hep çantamdaydı su çıkarıp içiyodum ama evde aklıma gelmiyo:44::44:

filizim çok geçmiş olsun vucudumuzun denge merkezi değiltiği için dengemizi kaybedebiliyomuşuz bu dönemlerde dikkatli olun diye bilgilendirme msjında gelmişti geçen hoş senin başın dönmüş sanırım sıcak ve yorgunlukta etken olmuştur endişelenme ama doktorunada söyle muhakkak haftasonu kahvaltı hazırlarken benimde gözüm karadı ve sanki o an 300 kilo oldum uzanınca geçti... tekrar geçmiş olsun çok...

dün gece de oldu edacım namazda. zor bitirdim namazı eşime seslendim yatağa taşıdı beni. bi de tutturmuş hastaneye gidelim diyo. dedim ne diyecem başım dönüyo. onlar da hamile olabilir misiniz diyecekler:KK9::KK9:

ben de ondan korktum canım. Allahtan arkadaş fark etti tuttu kolumdan çıkardı beni. ama çok komikmişiz. iki hamile biri diğerinin koluna girmiş. tam fotoluk:KK66:

duyguuuu göbişin ççooook tatlı eski fotolarını hatırladım da bi an artık büyümeye başlamış kızın çok sevimli maş.:nazar::nazar:

selam arkadaşlar. Toplantıdan geldim ama pek iyi sayılmam. Toplantıda birden başım döndü, elim ayağım halsizleşti nerdeyse bayılıyodum. yanımda hamile bi arkadaş vardı. aldı çıkardı beni dışarı. veli görüşme odasında uzandım tuzlu bi ayran içtim düzeldim biraz ama hala çok halsizim
dün gece de namazda oldum öyle. ayrıca başımın yan kısımları da zonkluyo, ağırıyo.
içinizde bu durumda olan var mı? normal mi bu

geçmiş olsun cnm sanırım sıcaklardan dün hastaneye gittik eşimle çok fazla yürümeme rağmen çok kötü oldum bende halsizlik baş dönmesi bayılacaktım az kalsın. baş ağrısı bendede çok oluyor hamilelikten önce hiç baş ağrısı yaşamamış olmama rağmen şimdi kurtulamıyorum:84:.bir ara geçmişti şimdi tekrar başladı.umarım sadece hamileliğe özgü bişeydir.

a şeyma evlilik yıldönümün kutlu olsun benimde ekimde 2.evlilik yıldönümüz belki bebeğin doğumu o güne denk gelir

canım benimde evliliğimin 2. yıldönümünde yani 10 ekim de bebişimin tahmini doğum tarihi belki aynı günde dünyaya gelir :124:

ya ben bu aralar sizin aksinize sevgi pıtırcığı oldum ya. aman diyorum gerginlik olmasın yaprak dökümündeki Hayriye Hanım gibi aman ağzımızın tadı kaçmasın modundayım:KK1::KK1:,
ben normalde asla gerginsem içimde tutmam bu aralar bi polyannayım görmeyin. bebişimi üzmek istemiyorum aslında ama böyle içime attıkça bana baş dönmesi, tansiyon düşmesi olarak geri yansıdı galiba.

iki gündür kayınvalideme gerildim. nomalde olsa eşime demediğimi komam. şimdi ben onu sakinleştiriyorum. belki öyle değildir belki onu demek istememiştri falan fistan... ama bal gibi de kadın can sıkıyo işte:KK47::KK47:

bi bıraksam kendimi hanzade ben de senin gibi aralıksız ağlarım herhalde ama oğlumu üzmeye hakkım yok diyorum. başka şeyler düşünmeye çalışıyorum ama bünye alışık değil tabi fenalaştım böyle:KK58::KK58:

geçmiş olsun cnm sanırım sıcaklardan dün hastaneye gittik eşimle çok fazla yürümeme rağmen çok kötü oldum bende halsizlik baş dönmesi bayılacaktım az kalsın. baş ağrısı bendede çok oluyor hamilelikten önce hiç baş ağrısı yaşamamış olmama rağmen şimdi kurtulamıyorum:84:.bir ara geçmişti şimdi tekrar başladı.umarım sadece hamileliğe özgü bişeydir.

amin canım. ben de senin gibiyim. benim de kolay kolay başım ağrımaz .inş. hamilelikle birlikte geçer gider.
geçmiş olsun canım dikkat et kendine ,bendede çok az mesafe merdiven yada rampa çıktıysam birden beynim zonklamaya başlıyo:KK30::

of of her günümüz ayrı bi olay. her gün ayrı bi yerim ağırıyo. ne zor şeymiş şu hamilelik

ooo maş. sen tamamlamışsın canım kızının çeyzini:KK1::KK1:
canım sebamedin hangi ürünlerini ve kaça aldığını yazabilir misin??

KIZLAR BUNU SÖYLEMEDEN ÇIKAMICAM
bugün işlerim bittikten sonra bi duş alayım akşama misafr gelicek mis olmak lazım dedim eşimde yorgunluktan olsa gerek uzanmıştı normalde iç çamaşırımla duş alırım ama eşim uyuyo diye bugün rahat davrandım beden temizliğide vardı tabi... neyse fazlalıklardan arındıktan sonra duşa girdim su sesine uyanmış benim toce geldi lif yapmamı istermisin deyince bende valla süper olur dedim bu arada göbekten aşağıyı göremediğim için üzeirmde çamaşır olmadığını unuttum eşim geldi sırtımı lifledi önümü döndüm gözler aynen böyleeee
www.harikasozler.net_-_Saskn_bebek.jpg
neoldu dedim görüyorum gösteriyosun dedi inanılmaz utandım kafamı sulara sokasım geldi ve finalde benim adam ne dese beğenirsiniz bumuydu yıllardır sakladığın şey:63: tubiye ikinci şok yanii:KK53:

PEMBE-PATİK AHŞAP GÜRGEN BEŞİK BEYAZ İNCİ SUNAR GittiGidiyor.com'da #40840049

kızlarr besık ındırımdee son 10 dak alıcak olanlar kacırmasınn benım kı geldı akşam kurucazz

selam kızlaaarr...
bi müvekkilim geldi bi kaç gün önce. size anlatıyımmı bilemedim etkilenirmisiniz diye ama yine de bilin istedim 40 gün önce doğum yapmış bebeğinde brakial pleksus hasarı(omuzların normal doğumda takılması nedeniyle sinirlerin kopması sonucu ellerin açılıp kapanmaması dirsekten bükememesi) meydana gelmiş.hem ceza davası hem de maddi manevi tazminat davası açmak istiyordu. ben de araştırdım kendi doktorumla da konuştum biraz önce. gebelikte diabeti olan annelerde bebeğin omuz ve karın çevresi genişlediği için daha sık rastlanırmış benim müvekkilin de önceki gebeliğinde şeker çıkmış bu gebeliğinde sınırdaymış ama doktor pek önemsememiş diyet falan vermemiş. bebek 4490 gr doğmuş tıp kitaplarına göre 4500 gr ve üstünde sezeryan zorunlu kabul ediliyomuş. ve gebeliğin son terminde ultrasonda bebeğin ağırlığı tam net çıkmıyomuş +500 -500 olabiliyomuş. bebek son ultrasonda 4000 gr çıkmış. doktorum hamilesin sen etkilenirsin bu davayla ilgilenme bence dedi. zaten hukuken bilirkişiler doktorlara kusur atfetmiyorlarmış böyle durumlarda.
demem o ki kızlar ben hala normal doğum istiyorum ama bebeğimin kilosu fazla olursa veya bende diyabet çıkarsa(Allah korusun) illa normal doğum olsun diye diretmem yeter ki bebeğim sağlıklı doğsun sezeryanda olsa farketmez...

yaa kızlar bişi sorcam beeen :26:2. tetanoz aşı zamanında ben malatyada olmuş olcam ,sizce ordada yaparlarmıkii??

yaa kızlar bişi sorcam beeen :26:2. tetanoz aşı zamanında ben malatyada olmuş olcam ,sizce ordada yaparlarmıkii??

aslında bende bunu merak edıyorum bu ay ası olmam lazım ankaraya gıdınce esım hep ıste olucak saglık acagına gıtmem zor olucak hazır burda evdeyız acaba yaparlarmı

X