Mart ayinda hamile kalmayi bekleyen anne adaylari

selam kızlar:KK3:

screamaway canım dün benimde aklıma geldi bu yeni topic olayı olmazsa açalım,burayada link atalım. devam ettiğimiz topic diye olmazmı. hem gelen giden olursa linkten bizi rahatlıkla bulabilir:26:
ismi değişirsek ben bile bulamam mesela,tek tek topic gezip bulmam gerekebilir diye düşünüyorum. :44:

Canım bence de güzel fikir,screamaway yeni bir topic açcın bence,linki de buraya koyalım,ordan devam edelim.Böylece topicin ismi de değişmiş olur :KK64:

Ben de iyi sayılırım canım,ben çalışmadığım için sıkılıyorum baya,ben de gezme alışveriş derken kafa dağıtıyorum.Korunma falan verdi mi doktor sana?

cnm ben şu an folbiol kullanıyorum. düşük yaşayanların düzenli kullanması gerekiyor. 2 ay dedi drum korunma süresi için. kanamam bitti 10 gün oldu. yine başladı. dünden beri damla şeklinde kanamam var. ağrılarım arttı. mayısta prof. a gidecem. haziranda da çalışmalara başlayacam.

bu arada böğürtlen yaprağı kaynatıp içiyorum. düşükten sonra rahmin toparlanmasına yardım ediyor. tavsiye ederim.

slm kızlar ben bayadır gelmıyom ne var ne yok yenı bebışler varmıı
ya kımse yokkkkkkkmu bendekı sansa bakkkkkkkkk:26::26::26::26::26::26::26::26::26:

Lale hanım normal durumlarda hamile kalır kalmaz yanıma gel diyor, senin durumunda daha evvel çağırır diye düşünüyorum. internet sitesi de var yanılmıyorsam lalekanmaz.com Taslak. oradan arayıp randevu alabilirsin.

merhabalar bişey sormak istiyorum peki doğumu nerde yaptırıyor lale hanım? hastanede de uygun bi anlaşması varmı?

X