Mart ayinda hamile kalmayi bekleyen anne adaylari

aborjinos

sükürler olsun Allah 'im
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2009
1.729
6
Subat olmadi deyip üzülmek yerine MART ayi ugurlu gelicek diye düsünelim MART ayinda o güzel :emir_bebek: bebis haberlerini birbirimize verelim.

Hadi kizlar calismalar baslasin :KK66: :KK69: :KK69:...
Gelsin :KK49: :KK49: hamisler gelsin :emir_bebek: :emir_bebek: bebisler....
Allah hepimize hayirlisini tez zamanda versin insallah :KK25:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Subat olmadi deyip üzülmek yerine MART ayi ugurlu gelicek diye düsünelim MART ayinda o güzel :emir_bebek: bebis haberlerini birbirimize verelim.

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

daha subattan umutluyuz ama olmayada bilir o yüzden marttada olmak isterim düşük oldugu için regl tarihim tam belli degil subat 27 mart 5 arası olmam lazım :)

daha subattan umutluyuz ama olmayada bilir o yüzden marttada olmak isterim düşük oldugu için regl tarihim tam belli degil subat 27 mart 5 arası olmam lazım :)

Canim hosgeldin :KK66:
insallah subatta verirsin bu güzel haberi bize.. Allah tez zamanda bizi bebislerimize kavustursun insallah :KK34:
ben senin tarihini 27 subat die yaziyorum :KK34: bu güzel haberi ilk sen ver bize insallah. Sonra biz seni takipo ederiz. Bu arada o zaman senin yumurtalama dönemin basladi yada baslamak üzere bu zamanlari iyi degerlendirin canim :KK69: :KK69:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:[/Q Allah hepimizin yardımcısı olsun bende bu ay doktor takibine başloyorum bugün 5 de randevum var :emir_bebek:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

isim--------------------------------beklenmeyen Regl (adet) günü ----------- ve sonuc :KK52: :KK52:

hayalim3kelime ----------------------- 27 Subat

gul1182 --------------------------------- 7 Mart

aborjinos --------------------------------- 9 Mart

Son düzenleme:
Canim hosgeldin :KK66:
insallah subatta verirsin bu güzel haberi bize.. Allah tez zamanda bizi bebislerimize kavustursun insallah :KK34:
ben senin tarihini 27 subat die yaziyorum :KK34: bu güzel haberi ilk sen ver bize insallah. Sonra biz seni takipo ederiz. Bu arada o zaman senin yumurtalama dönemin basladi yada baslamak üzere bu zamanlari iyi degerlendirin canim :KK69: :KK69:

ben zatan kanamam bittiginden beri zamanı cookk iyi degerlendiriyorum canım merak etöe sen sagol yinede:KK69::KK69:

Allah hepimizin yardımcısı olsun bende bu ay doktor takibine başloyorum bugün 5 de randevum var :emir_bebek:

Canim insallah seninde güzel haberlerini aliriz Mart ayinda :KK69:
o yüzden bu ayni iyi degerlendirmemiz gerek hepimize kolay gelsin. Buarada beklenmeyen adet tarihin ne zaman canim senide listeye ekliyim

Son düzenleme:
ben bozmusum konuyu mart demişşin ben subatta kalmısım bari ben 5 marta yazsaydın daha kesin sonuc olurdu hemde:KK35:

ben bozmusum konuyu mart demişşin ben subatta kalmısım bari ben 5 marta yazsaydın daha kesin sonuc olurdu hemde:KK35:

degistiriyorum o zaman sonucta o mutlu haberi vermen önemli :KK34:

inşaallah canım aslında ben artık yavaş yavaş inancımı kaybediyorum:KK50:

aa canim benim :KK71: ben ne hikayeler duydum neler okudum bu ayda bi ton agladim bütün bunlar icin agladimda ne oldu tutcagi varsa bile tutmadi belki bebegim ondan karar verdim artik üzülmek yok. önümüzdeki yola bakalim dedim. Bak sende bize katildin hic üzülmek yok tamam mi elimizdeki imkani olabildigince iyi degerlendirelim biz gerisi Allah in taktiri nede olsa. Bana zor diceksin biliyorum. bende umutsuzluktan alamiyorum bazen kendimi ama bak bu yüzden actim bu topigi umutsuzluga kapildigimizda hemen birbirimizle dertleselim die. Ondan sende sıkıldiginda gel hemen buraya ve dök icindekileri ve eminim bu ay bize ugur getircek Mart ayi bizim mutlu haberleri aldigimiz ay olucak insallah :KK66: :nazar: :nazar:

Bu arada canim neden umutsuzluga düstün ki? Nezamandir cocuk istiyorsun?

Bak hersey cok güzel olucak bu listemiz varya bastan sona :KK49: lerler :emir_bebek: lerle dolucak :KK34:

kötü düsünürsen kotu olur kotu dusunmeyi bırak bak ben daha 15 gun once düsük yaptım ama hep iyi düsünüyorum ya olacak ya olacak baska yolu yok:KK35:

inşaallah canım benim korktuğum birşey var 11 hftalık bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum parça kalmış kanamam ara ara kesilip yeniden başladı doktor kanamaları 20 güne kadar normal dedi bende önemsemedim sonra çok şiddetli ve kanamasız bir ağrı başladı 8 saat sürdü gece uykuda rahatladığımı farkettim sabah tuvalete gitiğimde 3 cm lik bir parça düşürdüm parça kalınca yapışıklık oluşuyor diyorlar kafama o takılıyor

inşaallah canım benim korktuğum birşey var 11 hftalık bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum parça kalmış kanamam ara ara kesilip yeniden başladı doktor kanamaları 20 güne kadar normal dedi bende önemsemedim sonra çok şiddetli ve kanamasız bir ağrı başladı 8 saat sürdü gece uykuda rahatladığımı farkettim sabah tuvalete gitiğimde 3 cm lik bir parça düşürdüm parça kalınca yapışıklık oluşuyor diyorlar kafama o takılıyor

Canim benim sen icin rahatlasin die baska bi doktora daha git kontrol icin. Ama sen düsünme öle icinde parca kalsa dahi düsmüstür. Sonucta her ay regl oluyosun oralari hep temizleniyor bu yüzden. Icini ferah tut güzel düsünki güzel olsun bende hep böle diyorum kendime. Allah yardimcimiz olsun :KK25:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

isim--------------------------------beklenmeyen Regl (adet) günü ----------- ve sonuc :KK52: :KK52:

hayalim3kelime ----------------------- 5 Mart

gul1182 --------------------------------- 7 Mart

aborjinos --------------------------------- 9 Mart

canım seni cook iyi anlıyorum ben daha düsük yapalı 15 gün oldu ilk gunler cok zor zamanlar gecirdim bi daha hiç gülemeyecem sandım ama bak gülüyorum mutluyum cünkü bebişim oradan kardeslerini yollayacak bize biliyorum annesinin üzülmesine onlarda dayanamaz allahın takdiri inancını kaybetme gerisi gelir kalbini temiz tut biz mart kedileri olacaz merak etme:KK9::KK9::KK9:

merhabalar benide ekleyin listeye regl tarihim 23 şubat ama benim daha ilk denemendi pek umutlu değilim o yüzden

X