Mart ayinda hamile kalmayi bekleyen anne adaylari

merhabalar...
kızlar lütfen biri bana birşey söylesin.28 günde bir yani düzenli bir şekilde regl oluyorum ama bu ay 13 gün geçti gebelik belirtilerimde vardı. 8 gün geçtiğinde kan testi yaptırdım hcg 1,2 çıktı yani negatif ama hala regl olmuyorum . sormak istediğim şey 8 gün geçince yapılan kan testinde yanlışlık olma olasılığı var mı?????

cnm benimde aynen senin gibi oldu reglim 14 gun gecikti 10. gunde test yaptmistim negatif cikmisti sonra kirmizilari gordumm . kan testibin yanlis olma ihtimali pek yok ama ins sen hamilesindir cnmm

bnmde ilk defa bu ay bi hafta gecikti ama sora hastalandım merak etme bi sorun yoktur... stresde adedi geciktirio biras

benimde bu gün 12. gün ama bende hamile değilim sanırım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

hayırlısı ilk defa mı kan testi yaptırdın ben geçen hafta da yaptırmıştım oda 0.1 çıkmıştı........

kizlar farkindamisiniz cogumuzda regl cekime problemi oldu bu ayy... sanirim havadegisiminden fln oldu cnku her kadin senede 1 kere bu gecikmeyi yasiyomuss bizimde bebis bekledigimiz doneme geldi ve iyice yiprattik kendimizi :KK43:(

kizlar farkindamisiniz cogumuzda regl cekime problemi oldu bu ayy... sanirim havadegisiminden fln oldu cnku her kadin senede 1 kere bu gecikmeyi yasiyomuss bizimde bebis bekledigimiz doneme geldi ve iyice yiprattik kendimizi :KK43:(

boyle gecikmeler yasadiktan sonra hamile kalanlarin actigi bir topik vardi hatirliyorum.. Eger bu teoriden yola cikarsak belkide yakindir gebelikleri gecikenlerin :KK66::KK66::KK66::KK66:

boyle gecikmeler yasadiktan sonra hamile kalanlarin actigi bir topik vardi hatirliyorum.. Eger bu teoriden yola cikarsak belkide yakindir gebelikleri gecikenlerin :KK66::KK66::KK66::KK66:

insallah cnm Alah hepimize nasip etsin annelik duygusunu tez zamabda tatmayi... dun teyzemde oyle dedi bebis istedigimizi bilmiyor ama adet gec oldum deyince dikkat et onumuzdeki ay hamile kalirsin hemen dedi bende insallah dedim icimden :))

bende bu ay 5 gün gecikmeli olmuştum :44:
öyleyseeeeeeee :KK66: ( hemen de girdim hamiş moduma :KK9: )
evet evet olabilir.. ben hemen eve gidip kocama yine eziyet etmeye başlamalıyım :90::90:

Yakı ile hamile kalanlar varmıs okudum biryerlerde yine bunun hakkında bilgisi yada bizzat denemisligi olan varmi kizlar:KK61:

Yakı ile hamile kalanlar varmıs okudum biryerlerde yine bunun hakkında bilgisi yada bizzat denemisligi olan varmi kizlar:KK61:

evet bende bu forumda denk gelmiştim. daha bekardım o zamanlar arkadaşım da bebek istiyordu olmuyordu.ona da bahsettim yakıdan denedi o ay hamiş kaldı.. şimdi kızı 20 günlük :nazar::nazar:

insallah cnm Alah hepimize nasip etsin annelik duygusunu tez zamabda tatmayi... dun teyzemde oyle dedi bebis istedigimizi bilmiyor ama adet gec oldum deyince dikkat et onumuzdeki ay hamile kalirsin hemen dedi bende insallah dedim icimden :))

bende bu ay 5 gün gecikmeli olmuştum :44:
öyleyseeeeeeee :KK66: ( hemen de girdim hamiş moduma :KK9: )
evet evet olabilir.. ben hemen eve gidip kocama yine eziyet etmeye başlamalıyım :90::90:

Ben tammmmm gunumde oldum sayilir kizlar.. Hatta erken oldum bile diyebiliriz... Bu bu ay benim icin hamilelik hayal mi anlamina geliyor o zaman...? :KK5::KK5::KK5::KK5:

evet bende bu forumda denk gelmiştim. daha bekardım o zamanlar arkadaşım da bebek istiyordu olmuyordu.ona da bahsettim yakıdan denedi o ay hamiş kaldı.. şimdi kızı 20 günlük :nazar::nazar:

yakı da neymiş ki? kızlar ya ben bugun regl oldum bu 2. denememiz ve tam yumurtlama dönemine de dikkat ettim yine olmadı yaa ilk denemede pek bozulmamıştım ama bu defa brz moralim bozuldu açıkçası.Ben de henüz erken olduğunu biliorum denememiz lazım ama nie böle oldu ki yahu:26::26::26::26:

Ben tammmmm gunumde oldum sayilir kizlar.. Hatta erken oldum bile diyebiliriz... Bu bu ay benim icin hamilelik hayal mi anlamina geliyor o zaman...? :KK5::KK5::KK5::KK5:

aman yok canım yaa umut dünyası işte bizimkisi :97:
herşeyden birşey çıkarıp o ayı geçirmeye bakıyoruz :KK1:

mide gurultusuna bile ''ahaa çocuk tekmelemeye başladı :KK52: '' diyecek hale geldik :KK9:

Rabbim biliyor gününü saatini.. Bırakın kızlaaarrr :KK19: Nasılsa nasipte varsa olacak
Şu anın tadını çıkarın :21::21:

Son düzenleme:

mide gurultusuna bile ''ahaa çocuk tekmelemeye başladı :KK52: '' diyecek hale geldik :KK9:

Rabbim biliyor gününü saatini.. Bırakın kızlaaarrr :KK19: Nasılsa nasipte varsa olacak
Şu anın tadını çıkarın :21::21:

mide gurultusuna çok güldüm :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK60::KK60:

yakı da neymiş ki? kızlar ya ben bugun regl oldum bu 2. denememiz ve tam yumurtlama dönemine de dikkat ettim yine olmadı yaa ilk denemede pek bozulmamıştım ama bu defa brz moralim bozuldu açıkçası.Ben de henüz erken olduğunu biliorum denememiz lazım ama nie böle oldu ki yahu:26::26::26::26:

Canimmm yaa, valla bende sozde yumurtlama gunlerine dikkat ediyorum ama olmuyor... Yumurtlama filan hikaye galiba.... :KK5::KK5:

Şu anın tadını çıkarı :21::21:

Mide gurultusune cocuk tekmeliyor.. :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Hatunicecimmm supersinnn, ozlemistik seni... Birkac gundur ortalikta yoktunnnn..:KK16::KK16::KK16:

ayyy benim 9 gunum kaldi testee.. bu ay cabuk geciyor...:81::81::81::81:

yakı incinme burkulma gibi durumlarda o bölgenin üzerine yapıştırılıp(kocaman bir yara bandı gibi düşün ) sıcak tutup iyileşmeyi kolaylaştırıyor sanırım ( asıl kullanılış amacı bu ) eczanelerden temin edebilirsin
gebeliğe etkisi ne dersen, beli sıcak tutup bel açıklığını kapatıyormuş. bu da hamile kalmaya engel olan bu durumsa eğer iyileştirmiş oluyor işte ( hani bekarken duymuşsunuzdur büyüklerden belini üşütme, belini kapalı tut çocuğun olmaz gibi şeyleri ) ayrıca bel açıklığını kapattığı için düşüğü önlemede de kullanılıyormuş

be de arkadaşıma tavsiye etmiştim. 1 sene özlemden ve bir düşükten sonra o ay hamile kalmıştı :KK49:
hani bir zararı yok bu nedenle de denemeye değer :44:

bu arada sen daha bir kaç aydır deniyormuşsun. herkesin hemen ilk denemede bebeği olacak diye birşey yok canım. hiç üzme bunun için kendini çünkü bu durum gaaaayet normal :KK19:
stres yapma hiç kendine çünkü stres başlı başına gebeliğe engel bir durum

yakı incinme burkulma gibi durumlarda o bölgenin üzerine yapıştırılıp(kocaman bir yara bandı gibi düşün ) sıcak tutup iyileşmeyi kolaylaştırıyor sanırım ( asıl kullanılış amacı bu ) eczanelerden temin edebilirsin
gebeliğe etkisi ne dersen, beli sıcak tutup bel açıklığını kapatıyormuş. bu da hamile kalmaya engel olan bu durumsa eğer iyileştirmiş oluyor işte ( hani bekarken duymuşsunuzdur büyüklerden belini üşütme, belini kapalı tut çocuğun olmaz gibi şeyleri ) ayrıca bel açıklığını kapattığı için düşüğü önlemede de kullanılıyormuş

be de arkadaşıma tavsiye etmiştim. 1 sene özlemden ve bir düşükten sonra o ay hamile kalmıştı :KK49:
hani bir zararı yok bu nedenle de denemeye değer :44:

bu arada sen daha bir kaç aydır deniyormuşsun. herkesin hemen ilk denemede bebeği olacak diye birşey yok canım. hiç üzme bunun için kendini çünkü bu durum gaaaayet normal :KK19:
stres yapma hiç kendine çünkü stres başlı başına gebeliğe engel bir durum

bu yakıyı denerim o zaman ben bi..Canım stres yapmıorum aslnda hele bu ay hç bebeği düşünmeye vaktim olmadı sadece yumurtlama dönemi fln takip ettim.Ama korunuoduk bebek olmasın diye şimdi de istioruz olmuo :) bakalım kısmet artık.Bu ay evdeym soğan yakı makı deneyem ne bulursam :KK60::KK60::KK60:

Mide gurultusune cocuk tekmeliyor.. :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Hatunicecimmm supersinnn, ozlemistik seni... Birkac gundur ortalikta yoktunnnn..:KK16::KK16::KK16:

ayyy benim 9 gunum kaldi testee.. bu ay cabuk geciyor...:81::81::81::81:

buralardaydım da sessiz sedasız takılıyordum bir kaç gündür canım..
bende özledim sizleri :KK19:

teste birşey kalmamış ama stres yapma hiç olur mu ( yapmamaya çalış en azından :KK34: )
eninde sonunda nasılsa olacak Allahın da izniyle :KK74:

X