Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yanmış, Yıpranmış, Kuru Saçlara Bakım Suyu Tarifi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
tatlım neredeyse glissin formülünü bulmuşsun :KK1: bu karışım hemen bozulmaz dimi...

Gliserinin son kullanma tarihi 5 senedir, yağlar zaten bozulmaz su desen malum...kısaca bozulmaz...

cnm ambalajlarında o kadar uzun süre dayanabilir ama karışım içine girince yapısı değişiyordur yağ karışımlarından biliyorum bir süre sonra bozuluyor ağır kokmaya başlıyor ama kısa sürede de bozulmaz herhalde tşk cvp için...

cnm ambalajlarında o kadar uzun süre dayanabilir ama karışım içine girince yapısı değişiyordur yağ karışımlarından biliyorum bir süre sonra bozuluyor ağır kokmaya başlıyor ama kısa sürede de bozulmaz herhalde tşk cvp için...

Bozulmaz canım, kokusunun değişmeside bozulduğunu değil okside olduğunu gösterir sadece, içine esans katarak o yağlarıda kullanmaya devam edebileceğin gibi, son kullanma tarihi sözde geçmiş ilaçlarında gerçek son kullanma tarihi verilen tarihten 8 ay sonrasıdır...bunu da bir farmakoloji bilgisi olarak ekleyeyim dedim...malum insan işin içinde olunca:KK1::KK1::KK1:

yarın sabah ilk iş aktarın yolu tutulacak ve bu karışım hazırlanacak...

teşekkürler Amonra arkadaşım :)
benim saçlarda çalı misali yani...sorma..

inşallah faydasını görürsün tatlım
gerçi benim görmeyceği yneninde bi ihtimalim bile yok:KK76:

tatlım neredeyse glissin formülünü bulmuşsun :KK1: bu karışım hemen bozulmaz dimi...

canım bozulmaz ben 2 haftadır kullanıyorum
aynı şişeyi bozulma kokuda değişiklik olmadı
ama çok az kaldı bitmek üzere
bozulcaksa bile o kadar ömrü olmadı ben de:KK1:

Bende bugün denedim bebek yağı yerine susam yagı ve jojoba esansı kullandım sonuç mükemmel teşekkürler... :)

Bende bugün denedim bebek yağı yerine susam yagı ve jojoba esansı kullandım sonuç mükemmel teşekkürler... :)

beğenmene işine yaramasına çok sevindim
ışıl ışıl yumuşK saçlar
tarifi geliştirmek mümkün ben de bebe yağı değil
aleo vera ve jojoba katıcam bidakine zaten:KK34:

beğenmene işine yaramasına çok sevindim
ışıl ışıl yumuşK saçlar
tarifi geliştirmek mümkün ben de bebe yağı değil
aleo vera ve jojoba katıcam bidakine zaten:KK34:

ben aleo veralı bebe yağı kattım,bir taşla iki kuş:KK75::KK75::KK75:..ama menekşe yağı bulamadım ..neyse bir dahakine bulurum sanırım..

menekşe yağı harika kokuyo saçta mis gibi kalıyo kokusu yıkayana kadar
bulunca bayılacaksın:KK12:

bugün yine aradım,kalmadı dedi adam aktardaki..pazartesi başka bir aktara bakacağım ve almadan dönmek yok..
hele mis gibi kokan bir yağ için ,kesinlikle almadan dönmek yok..
valla her kullanışta seni anıyorum tatlım ve sana duacı oluyorum..:KK54::KK54::KK54::KK54:

bugün yine aradım,kalmadı dedi adam aktardaki..pazartesi başka bir aktara bakacağım ve almadan dönmek yok..
hele mis gibi kokan bir yağ için ,kesinlikle almadan dönmek yok..
valla her kullanışta seni anıyorum tatlım ve sana duacı oluyorum..:KK54::KK54::KK54::KK54:

canım yaa:78:
işine yaramasına çok sevindim gerçekten:21:

menekşe yağı ve jojoba jağı aldım..ve ekledim...ohhh..mis gibi oldu valla..
menekşe yağının kokusu bir harika Amonra..
tekrar milyonlarca kez teşekkürler :90::90::90::90:

X