Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yıpranmış,matlaşmış saçlara şampuan ve krem önerisi...

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

mner

Guru
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2009
219
0
43
Merhaba arkadaşlar,
Bende kuanför gazabına uğradım .Saçlarım röfle ve boyadan çok yıprandı , kurudu ve matlaştı. Rica etsem şampuan ve krem önerisinde bulunurmusunuz?

benim de saçım senin gibiydi gerçi haLA tam düzeLmiş deiL ama ben Loreal professionel absolout repair kullandım. baya etkili oldu yalnız kuaförlerde filan satılıyo pahalıya geliyo çok bn strawberry.net ten aldım şampuan ve bakım maskesini. ama bitince saç başka şampuana çabuk alışamıyor o problemi var. biraz da pahalıya geliyor sürekli kullanmak istersen. Ama gerçekten işe yaradı bnde baya bi. =):KK34:

benim de saçım senin gibiydi gerçi haLA tam düzeLmiş deiL ama ben Loreal professionel absolout repair kullandım. baya etkili oldu yalnız kuaförlerde filan satılıyo pahalıya geliyo çok bn strawberry.net ten aldım şampuan ve bakım maskesini. ama bitince saç başka şampuana çabuk alışamıyor o problemi var. biraz da pahalıya geliyor sürekli kullanmak istersen. Ama gerçekten işe yaradı bnde baya bi. =):KK34:

çok teşekkür ederim deneyeceğim mutlaka. bu yıpranık görüntü psikolojimi çok bozuyor.

bioblas benim için süper bi şampuan.Ama asıl bahsemek istediğim schwarzkopf glıss sıvı saç kremi.Kesinlikle süper bişey.Deişik şekilleri var,benim kullandığım cansız ve donuk saçlar için ipeksi görünüm ve kolay tarama etkili.Bi dene derim ben

ben otacıdan memnunum kızlar.. tavsiye de ederim.. bugün saçlarımı boyattım ve kazık gibiydi saçlarım.. şampuanladım şampuanda daha yumuşama oldu.. en son çıkarken de elidorun turuncu onarıcı durulanmayan saç kremini yaptım içim azcık rahatladı... biraz yumuşak şimdi saçlarım...

bende schwarzkopf glıss beğeniyorum.sık sık şampuan değişiyorum ben gerçi.

Gliss iyi bir seri gercekten fakat kalici hicbiretksi yok, bir gun baska sampuan kullanayim, hemen odun gibi oluyor yine

elidor benim saçlarımı çok döküyor... elsev arı sütlü şampuan iyi yumuşacık yapıyor saçlarımı :KK66: bide ben şampuanımın içine 750 ml lik olanlara 1 kaşık zeytinyağı, 1 kaşık gliserin koymuştum birkaç hafta beklettikten sonra kullanmaya başladım oda yumuşattı baya ama bi zararı olurmu bilmiyorum :S

X