Romatoloji - Romatizmal Hastalıklar İstanbul Çapa Hastanesinden randevu alamıyorum,lütfen yardım!!

y_k

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2011
7
0
merhaba arkadaşlar istanbul çapa hastanesine romatoloji bölümüne nasıl randevu alındığını bilen varsa lütfen beni de bilgilendirsin internetten ve telefonla randevu sisteminde bölüm çıkmıyo yardım ederseniz çok mutlu olurum

istanbulda kimsenin işi düşmedi mi arkadaşlar yada bilen yok mu lütfen yardımcı olun..

Hangi bölüme randevu almak istiyorsun. Romatoloji olduğunu düşünerek cevap veriyorum canım. Romatoloji iç hastalıklarının alt birimi sanırım. Randevularda çıkmıyorsa önce iç hast. yani dahiliyeye randevu alıyorsun telefonla. onlara romatolojiye gitmek istiyorum diyorsun testleri yapıp gerekli görürlerse onlar sana bir kağıt yazıp o bölüme yolluyor. O kağıtla romatolojiye gidip randevu alıyorsun. Randevu günü de kağıdı soruyorlar kaybetmemelisin yani. Kolay gelsin.

çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için :) çok yardımcı oldunuz

güzelim uğraşma boşuna annem için biz gittik dahiliyeye ramatoloji doluymuş kağıt yazamam dedi bi seferlik yaz diye ısrar ettik ama yinede yazmadı bizede bilgi verebilirsen sevinirim

X