Diş beyazlatma fiyatı

kullanılan diş beyazlatma ajanına göre değişiyor seans sayısı..ama artık çoğu diş hekimi tek seanslık olanları tercih ediyor.. ve dişlerdeki değişim hekimlerde bulunan renk skalalarıyla hastalara gösteriliyor..kaç ton açıldığını görebiliyorsunuz.. dişin kendisine bağlı olarak kaç ton açıldığı kişiden kişiye değişiyor..
ev tipi beyazlatıcılar ise hekim tarafından hazırlanan kişinin diş arkına uygun şeffaf plaklarla uygulanıyor ve tek seanslık olma gibi bi durumu yok.. siz kendiniz evde hergün belirli bir saat süresinde plağı kullanıyorsunuz ve diş renginiz yavaş yavaş açılıyor..ofis tipinde ise seans biter bitmez farkı görebiliyorsunuz..

white strip adında diş bantları var alt üst yapiştırıp yarım saat bekliyorsunuz 2 hafta kullanımda oldukça beyaz dişleriniz oluyor. ben denedim 2 sefer tavsiye ederim :))

benim doktorum bursa altıparmakta şaypa arkasında kime sorsan söyler murat selek çok ta iyi fiyatıda iyi bi gidin derim ben 600 tl dedi bana

kullanacağınız maddeye çok dikkat edin. ben gelişim dönemimde çok fazla ilaç kullandığımdan diş rengim çok sarı.. üst dişlerimi porselen yaptırmıştım yıllar önce altlara da yaptıracağım sırada, dişçim yaptırma böyle böyle bir yöntem var dedi. iyi dedim güzelmiş... ve hayatım boyunca unutmayacaım anlar yaşadım. dişçim dişlerime beyazlatıcı maddeyi sürdü ve lazer tutarak beklemeye başladı ve 3-5 dakika kadar sonra benim yüzüm dudaklarım hızla şişmeye başladı. meğer alerjim varmış o maddeye ve zaten alerji testi yapılmadan bu madde kullanılmazmış. apar topar acile kaldırıldım ve iğneler serumlarla hayata döndüm diyebilirim. sonrasında ne mi oldu 2-3 hafta ağzım yanık bir şekilde dolaştım ve ne yiyebildim ne içebildim... şimdiye porselen yaptırsaydım dişlerim bembeyaz olmuş olacaktı. hem bu yaşadıklarım hem de dişlerimin sarı kalmasıyla psikolojim cidden yerlerde.

memnun olanlar da var tabi bu işlemden ama bu durumu da göze alıp iyice araştırıp güvenip öyle yaptırın derim.

Canım nerden bulabilirim?Pratik bir şeye benziyor.

çok pratik ve inanılmaz etkili ürün amerika ve kanadada satılıyor turkiyede yok ancak gittigidiyor sitesinden sipariş veriyorum orada bu ürünü getirten satıcılar var hatırladığım kadarıyla 80-90 tl fiyat.
gittigidiyordan whitestrip olarak aratırsan ürünü inceleyebilirsin.
10-15 gün alt ve üst dişe 30 ar dakika yapıştırarak bekliyorsun sonunda ciddi beyazlama oluyor ve 1.5 sene bu beyazlığı koruyor.

Sanırım bu işlem için benim bayağı beklemem gerekiyo hergün fırçalamama rağmen hala beyaz diiller üfff :2:

3 gundur home tipini kullanıyorum bugun kontrole gittim doktor bayagı beyazladığını söoyledi:KK52:

geçenlerde gittim araştirmaya sigorta ile yapcaklardi galiba .S randewu aldm beyazlicak die düşünüorm benmde dişlermmmmmmmm

Bilmiyormki gittim randdewuyu aldm bakalm bende öyledir die düşündm ama fiyat söylemediler hiç bakalm nolursa artik :) ama umrm bağkur birazinida olsa karşilar :)))

Şu son zamanlarda nasıl fiyatlar bilginiz var mı ? 2011 tarihinden bu yana aynı mı acaba...:KK31:

Ben de yarın diş beyazlatmak için diş druna gideceğim...Beyazlatma sonucu sizin diş renginize göre A1 veya B1 olur dişinizin rengi dedi ama fiyatı önceden sormaya utandım o an...:KK17:

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar deneyimlerinizi çok faydalı bir şekilde paylaştığınız için teşekkür ediyorum. Ben de beyazlatma hakkında pek çok şey öğrenmiş oldum.

acaba güncel fiyatlar nasıl? birde sanırım iki çeşit beyazlatma oluyormus birisi sık surelerde yenıletılen ki bunun fıyatı daha uygun..bide fiyatı 600lerde gibi duydugum neredeyse bi yıl tazeliğini koruyan..acaba var mı net bilgisi olan?

Bilmiyormki gittim randdewuyu aldm bakalm bende öyledir die düşündm ama fiyat söylemediler hiç bakalm nolursa artik :) ama umrm bağkur birazinida olsa karşilar :)))

üzgünüm, ben bugün ağız ve diş sağlığı merkezinde doktora sordum bu işlemi devlet karşılamıyormuş, "ancak özel muayenehanede yaptırabilirsin onu" dedi, diş taşlarını temizletebiliyorsun ama dişlerini beyazlattıramıyorsun ağız ve diş sağlığı merkezinde :KK43:(

X