Diş beyazlatma fiyatı

Dişlerini beyazlatan arkadaşlar, neden beyazlatma geregi duydunuz ?
Ona göre ben de beyazlatıp beyazlatmayacagıma karar vericem

Dişlerini beyazlatan arkadaşlar, neden beyazlatma geregi duydunuz ?
Ona göre ben de beyazlatıp beyazlatmayacagıma karar vericem
Hafif tartan oluşumu vardı bende ve de sarımsıydı ne kadar fırcalarsam fırçalayım. Yarım saatte bembeyaz dişlerim oldu. Hala beyazlıgını koruyorum iki seneye yakın oldu.

Nerdeyse araştırmadığım yer kalmadı. En etkili ve kalıcı yöntem philips firmasının ürettiği zoom denen bir cihazla yapılanıymış. Bursada da bunu en uygun fiyata yapan yer Özlücedeki elita diş sağlığı polikliniği. Hekimim koray dönmez di. Tabiki kireç gibi bembeyaz olmuyor dişler ama eskisine göre 3-4 ton açılma oldu bende. E yeteer :)

Nerdeyse araştırmadığım yer kalmadı. En etkili ve kalıcı yöntem philips firmasının ürettiği zoom denen bir cihazla yapılanıymış. Bursada da bunu en uygun fiyata yapan yer Özlücedeki elita diş sağlığı polikliniği. Hekimim koray dönmez di. Tabiki kireç gibi bembeyaz olmuyor dişler ama eskisine göre 3-4 ton açılma oldu bende. E yeteer :)
merhaba fiyatı ne dedi

merhaba fiyatı ne dedi
700 tl philipsin zoom cihazıyla yapılan beyazlatma için verilen fiyt. diğer yöntemler daha ucuz ama tavsiye etmedi.En etkilisi buymuş. Sadece beyazlatma değil diğer tedaviler için de çok uygun fiyatlar ve hizmet gerçekten kaliteli. özelden de adres soranlar oldu. Buraya yazayım bari web sitesinden kopyalayıp .

Elita ağız ve diş sağlığı polikliniği -özlüce

Adres: Ahmet Taner Kışlalı (Özlüce) Bulvarı, Altınşehir Mh. 19. Sokak Karataş Apt. No: 42/1 (Ayanoğlu Mandıra yanı) ÖZLÜCE- NİLÜFER- BURSA

Telefon : 0 224 414 00 19

Cep Telefonu: 0 545 414 00 16 w w w. elitadent. c o mmmm

700 tl philipsin zoom cihazıyla yapılan beyazlatma için verilen fiyt. diğer yöntemler daha ucuz ama tavsiye etmedi.En etkilisi buymuş. Sadece beyazlatma değil diğer tedaviler için de çok uygun fiyatlar ve hizmet gerçekten kaliteli. özelden de adres soranlar oldu. Buraya yazayım bari web sitesinden kopyalayıp .

Elita ağız ve diş sağlığı polikliniği -özlüce

Adres: Ahmet Taner Kışlalı (Özlüce) Bulvarı, Altınşehir Mh. 19. Sokak Karataş Apt. No: 42/1 (Ayanoğlu Mandıra yanı) ÖZLÜCE- NİLÜFER- BURSA

Telefon : 0 224 414 00 19

Cep Telefonu: 0 545 414 00 16 w w w. elitadent. c o mmmm

çok teşekkür ederim :KK54:

4 ay önce yeşil beyaz diş polikliniğinde yaptırdım koray bey e. 45 dk sonra aynayı elime aldığımda tepkim ''yok böyle bişey'' oldu.zoom denen bi cihazları varmış . gerçekten çok etkilendim ben. kalıcılığına gelince 4 aydır gayet iyi. sonrasını bilemem.
Koray bey yeşil beyazdan ayrılıp özlücede Elita diş polikliniği diye bi yer açtı .Artık orada devam ediyoruz kızlar bilginize.

Ben gayet memnunum korktuğum gibi geçmedi arkadaşlar, Bursa Vizyon diş kliniği güler yüzlü bir ekip. Önce işlemin nasıl yapıldığını araştırdım sizde inceleyin öyle karar verin rakamlarda gayet uygun piyasada 300 diyende var 850 TL diyende...

Son düzenleme:
arkadaslar dişlerını beyazlatanlar varmı varsa kaça yaptırdınız ve faydasını gordunuzmu daha sonra tekrar eskı halıne dondumu bılgınız varsa paylasırmısınız lutfen
Ben dişlerimi 7-8 yıl önce beyazlattım,eski haline geri dönmedi hala beyaz.Ama kalıcı ve etkili sonuç için hem ev tipi hem ofis tipi beyazlatma beraber uygulanmalıymış öyle de yaptım.Marmara Üniversitesinde yaptırdım ama zaten Marmara da öğrenciydim fakültelerimiz yanyana olduğu için kolay oldu cüzi bir fiyat ödemiştim.Muayene vs randevu alıp yaptırılabilir hala yüksek fiyat olduğunu sanmıyorum.bu arada bir süre hassasiyet,sızlama vs oldu o açıdan dezavantajını da es geçip yanıltmayım ama şuanda yok.sevgiler🌺

Ben dişlerimi 7-8 yıl önce beyazlattım,eski haline geri dönmedi hala beyaz.Ama kalıcı ve etkili sonuç için hem ev tipi hem ofis tipi beyazlatma beraber uygulanmalıymış öyle de yaptım.Marmara Üniversitesinde yaptırdım ama zaten Marmara da öğrenciydim fakültelerimiz yanyana olduğu için kolay oldu cüzi bir fiyat ödemiştim.Muayene vs randevu alıp yaptırılabilir hala yüksek fiyat olduğunu sanmıyorum.bu arada bir süre hassasiyet,sızlama vs oldu o açıdan dezavantajını da es geçip yanıltmayım ama şuanda yok.sevgiler🌺
Merhaba size bir şey sormak istiyorum. Diş temizletmeye ailemle birlikte gideceğim. 2 yıldır arada sırada sigara içiyorum. Diş hekimi bunu anlar mı sizce? Sadece sigaranın dişte veya ağızda yarattığı bir etki var mı? Kahve veya sigara lekesi ayırt edilebilir mi?

Merhaba size bir şey sormak istiyorum. Diş temizletmeye ailemle birlikte gideceğim. 2 yıldır arada sırada sigara içiyorum. Diş hekimi bunu anlar mı sizce? Sadece sigaranın dişte veya ağızda yarattığı bir etki var mı? Kahve veya sigara lekesi ayırt edilebilir mi?
Onu bilmiyorum o yüzden sizi yanıltmak istemem,zaten muayene odasına tek giriceksiniz o sırada doktorunuza durumu izah edebilirsiniz anlayış göstereceğini düşünüyorum

benim şuan diştelim var 9 ay sonra çıkıcak ve tedavim bittiğinde doktorum lazerle dişlerimi beyazlatıcak kendi hastalarına 400 tl yapıyormuş ama sadece diş beyazlatmak isteyen hastalarına 600 tl yapıyormuş canım
Diş telini ne kadar taktirdin acaba canım

Fikri olan var mı??

X