Diş beyazlatma fiyatı

denizbatin

MY İMMORTAL
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
617
6
arkadaslar dişlerını beyazlatanlar varmı varsa kaça yaptırdınız ve faydasını gordunuzmu daha sonra tekrar eskı halıne dondumu bılgınız varsa paylasırmısınız lutfen

benim şuan diştelim var 9 ay sonra çıkıcak ve tedavim bittiğinde doktorum lazerle dişlerimi beyazlatıcak kendi hastalarına 400 tl yapıyormuş ama sadece diş beyazlatmak isteyen hastalarına 600 tl yapıyormuş canım

bu beyazlatma olayı kaç gün sürüyor arkadaşlar ben doktoruma sormuştum bi seansta bitmiyor bi kaç kere gelmen lazım bittikten 15 sonra yine gelmen lazım son işlem için demişti bu süre içinde de çay sigara vs gibi maddeler de yemiyeceksin demişti gerçekten bu kadar uzun mu sürüyor

o kadar ucuzladıysa hemen gidip yaptıralım
hangi dişçi veriyo bu fiyatları bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla beyazlatma işlemi yapılacak diş adetine göre veriliyo olması lazım.
ben geçen sene sordum diş başına 50 tl ye yakın bi fiyat verdiler dolar bazında
fiyat veren yer de bahçelievler de bir diş kliniği

benim kardeşim yaptırmıştı,3 sene oldu hala benimkinden beyaz dişlere sahip. ama tek hatırladığım bir seansta bitirilmediği, çünkü sızısına dayanamıyosun ve iki seansa bölüştürüyolar
sonrasında da 15 gün boyunca renkli ve asitli içecekler yasak,dişler de zaten bir iki gün boyunca sızlıyo,içecek bişey de istemiyodu canı
artık sadece su içeceksin, soğuk yada çok sıcak ta içmek yok
kısacası çok zor bi süreç o yüzden yeme içmeyi seven bi insan olarak ben yaptıramıyorum

benim eşimde yaptırmıştı geçen sene,
diş rengi zaten sarıydı, birde çayı,kahveyi ve sigara içiyor,
her gün dişlerini fırçalamasına rağmen eski haline döndü,
çektiği acı ve verdiği parayla kaldı.

Alt ağızı 500 e yapıyorlar üstlerde 500 en ucuz olanı toplamda 1000 ytl
bugun yine gorustum benim discim bu fiyata yapıyor ama digerlerini tam bilmiyorum

ben memnunum sapsarı dişlerim şu an açık krem oldu ve üç dört gün oldu daha kullanalı bunu 20 gün kullanacaktım 20 gün sonra sanırım bembeyaz olacaklar :KK49:

ben gecen sene tek diş 250 tl verdim. ön dişim kanal tedavisinden dolayı gri olmuştu. 3 seansta dişimin rengi diğer dişlerimden biraz daha beyaz oldu ama doktorun belli bir zaman geçtiksen sonra koyulaşma gerçeşleşeceğini söyledi ve dediği gibi oldu şuan üst dişlerim aynı renk.

arkadaşlar forumda okuduğum bir yazıda OPALESCENCE nin ev tipi beyazlatma ürünlerinden bahsediliyordu.Kendiniz uyguluyormuşsunuz,bu ürünü kullanan memnun kalan var mı sormak istedim.

arkadaşlar forumda okuduğum bir yazıda OPALESCENCE nin ev tipi beyazlatma ürünlerinden bahsediliyordu.Kendiniz uyguluyormuşsunuz,bu ürünü kullanan memnun kalan var mı sormak istedim.

ben yıllar önce kullandım canım. evde on gün falan uyguluyordun, ama doğrusu ilk günden fark ediyor.
sarılığını kırıyor. sonrasında iyice beyazlatıyor o sırada biraz hassaslaşıyor dişlerin ama sonra geçiyor tabii..

benim üç sene falan olmuştur kullanalı, şimdi tekrar aynından almaya çalışacağım; eminim yine bir kez kullansam yeter, çok sararmadı zaten. benimki takıntı biraz

ben yıllar önce kullandım canım. evde on gün falan uyguluyordun, ama doğrusu ilk günden fark ediyor.
sarılığını kırıyor. sonrasında iyice beyazlatıyor o sırada biraz hassaslaşıyor dişlerin ama sonra geçiyor tabii..

benim üç sene falan olmuştur kullanalı, şimdi tekrar aynından almaya çalışacağım; eminim yine bir kez kullansam yeter, çok sararmadı zaten. benimki takıntı biraz

cevapladığınız için teşekkür ederim,birçok çeşidi var hangisini alacağımı şaşırdım,sizin kullandığınız tam olarak hangisiydi hatırlayabilirseniz sevinirim.

ya bende istiyorum dizlerim beyaz olsun bakalım bi arastırmayla girişimde bulunacagım inşallah olur:KK52:

Kızlar ben de yaptırdım 20 gün sonunda çok doğal beyaz dişlerim oldu...Çok çay içmemek lazım en büyük düşmanı çay sigara...

ben office bleaching i (yani muayanehanede hekim tarafından yapılanı) 4 sene önce 600e yaptırmıştım.
daha sonra ara ara home bleachingle destekledik beyazlığı.

office bleaching genelde 2 seans sürüyor, seansların arasında 2 hafta bekleme süresi oluyor. her seans 15-30 dk arası sürüyor. diş rengi 15-20 tona kadar açılıyor.

bu arada home bleaching için ağzın ölçüsünü alıp çıkardıkları bir plak var. yalnızca onun için ücret alıyorlar. onun dışında benim doktorum bana home bleaching jelini ücretsiz veriyor.

X