Sigara paketinin üzerindeki resimler sizi rahatsız ediyor mu?

flocke

topiclerin güzin ablası
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2010
6.333
817
paketin üzerindeki resimler sizde amaçlanan hedefe ulaşıyor mu?en çok hangi resim sizde rahatsızlık uyandırıyor?

Beni rahatsız etmiyorlar!
Hatta ilk çıktığında geyik yapıyorduk şimdi farketmiyorum bile..

lisedeyiz okuldan kaçıp cafelerde boş boş vakit geçirmeye bayıldığımız dönemlerimiz yine kaçmışız okuldan kalabalık grup şeklinde oturuyoruz sanırım camel sigarasıydı arkadaşım dediki aa mandalina bak sigara paketinin üstünde bikinili kız var ben sazan aldım paketi inceliyorum yok diyorum iyi bak gözlerini kırpmadan bak diye yönetiyor beni en son sinirlendim yok be diyip attım paketi masaya arkadaşım aldı evet yok sen bakana kadar ferrariye binip gitmiş dedi bana kırmızı çok yakıştı :KK70:
aradan bir hafta geçti yine aynı grup aynı cafede okuldan kaçmış masanın üstünde winston paketi galiba bakerken farkettim üzerinde güvercin resmi aynı arkadaşıma dedim bak bundada güvercin var gayet masumca safça söyledim arkdaşımda dediki heee ben bakana kadar uçup gitti dimi yemez edayla bende hayır burada dedim sinirli aldı paketi güvercini gördü masadakiler koptu rezaletim unutuldu ama o günden beri o resimler beni SİNİR eder

bu uyarı resimleri ilk çıktığı zaman tam olarak ne düşüneceğimi bilemedim...ama sonra o bebekli ve çocuklu resimin beni rahatsız ettiğine kanaat getirdim....hmmm belki de bi anne olduğum için bam telime basıldı...önceleri bu resimde bi pakete denk gelirsem bi önceki paketin resmini kesip jelatinden içeri doğru iteliip asıl resmi kamufle ediyordum.sonra buna üşendim.şimdi bakkaldan sigara alınca direk diyom:'ya abi,bana bebekli çocuklu resimli paket verme,varsa ben şööle cesetli,ya da komada yatan gencin resmi gibi renkli bişi aliim...!'bakkal dumur tabe...ama öğrendi artık,vermiyo bana o bebekli-çocuklu resimli paketlerden..:KK60:

ben yaşadığım rezillikten sonra hangi amaçla olursun ne olursa olsun üzerlerinde bulunan tüm resimlere gıcığım amacı hedefi hiç aklıma gelmezpaketi aldımmı daha içinden bir tane bile içmeden tüm paketi soyarım heryanı bembeyaz kalınca içerim :KK70:

Bende rahatsız oluyorum,onun için sigaralık kullanıyorum.
amaçlanan hedefe ulaşıyor mu ?? elbette hayır,bu tip girişimler
hiçbir zaman amaca ulaşmıyor görüşündeyim amaaa
reklamlarda çıkan sigaradan kanser olmuş ve makine ile konuşabilen
kişiyi görünce daha çok rahatsız oluyor ve sigara içmicem diyorum ama
yinede akşamdan akşama içtiğim sigarayı bırakamıyorum...

Beni rahatsız etmiyor.
Ama eski sevgilimi ediyordu. O bıraktı sigarayı.
Şu çiftin ayrı ayrı yerlere baktıgı resmi görünce.
Aşkımmmmmmmm şunlara bak bunlar niye böyle diyip duruyodu :78:

ben sigara kullanmıyorum fakat bi fotoğrafta erkekle kadın yatakta birbirne küs gibi oturuyor cinsel iktidarsızlıktan söz ediliyor o resmi sevgilimle küs olduğumuz zamanki halimize çok benzetiyorum eğleniyorum :KK9: :KK9:

Ben sigarayı öyle keyif için içinlerdendim. Bir sene önce bebeğim için bıraktım.
Eşim içtikçe görüyorum paketlerde. Yani sigaradan soğutmuyorda paket hoş görünmüyor. Yani paketin asaletini bozuyor :-D
Şöyle makyaj çantamın içinde şık bir çakmakla beraber taşımayı çok severim .Aksesuar gibi. Güzelim parlementin rengini değilde o resimleri görmek rahatsız edici yani.
O gırtlak kanserli kişiyi görünce ağlayasım geliyor , o derece etkiliyor. Eşime de bıraktırmaya çalışıyorum ama nafile

Son düzenleme:
gerçekten çok rahatsız ediyor beni. ben kullanmıyorum eşim kullanıyor. işin komik yanı onu hiç rahatsız etmiyor beni rahatsız ediyor=)))))

Üzerindeki resimler değilde başlı başına SİGARA rahatsız ediyor beni.Çok gereksiz bir şey.İnsanlar boşu boşuna kendilerini zehirliyorlar.

Ablam ciğer resmi olan paket denk geldiğinde geri verip değiştiriyor, çok gülüyorum, yıllardır savaştım sigarayı bırakması için, anladımki kendinden başkasını değiştiremiyor insan :KK30: sigarayı elime bile almadım 28 yıllık yaşantımda, ama içiyor olsaydım bu beni rahatsız etmezdi, sonuçlarını bildiğim şeyi görmek üzmez beni :KK23:

benide şu ciğerli ve bebekli olanlar rahatsız ediyor.marketten alırken resime bakarak alıyor ya da kagıtla kapatıyorum.üşenirsemde ters çeviriyorum napimmm

lazlarda cinsel iktidarsızlık yazıları olanları almıyorlarmış çünkü o yazılı paketi içerlerse o işin olmayacağını düşünüp başka yazılıları alıyorlarmış :KK54:

İlk zamanlar rahatsız oldum çok şimdi sigara kılıfları var sevimli hello kıttli filan benim de onlardan var alınca ondan takıyorum daha bi çekici geliyo bana sigara...Çok güzeller ..

yok bence içen içiyor etkilenmiyorlar arkadaşlarıma sevgilime bırktırmaya çalıştım bırakmıyolar pakete bile bakmıyolar zaten :KK50:

içmediğim dönemlerde rahatsız ediyo ama içtiğim zaman paketin üstüne hiç bakmıyorum bile :KK53:
ama reklama çıkan kanserli adam çok etkiliyo moralim bozuluyo :KK25:

başlığı okuyunca "aaa resim varmıy dı?" oldum resmen
ilk zamanlarda neler var diye dikkatle baktım
seri tamamlanınca artık görmüyorum bile:KK53:
kısaca içecek olana resim mesim fayda etmiyor:KK68:

X