Yürekten seven biri ne kadar sonra geri döner,fikriniz nedir?

picachu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2011
262
9
:KK3:arkadaslar sormak istedigim.. gercekten seven biri ornegin cok bunaldi ve ayrildi sonra akli basina geldi farzedelim ama cok seviyor yurekten.. sizce ne kadar zamanda dayanamayip geri doner?

ben bunun en fazla bir kac ay olabilecegini dusunuyorum.. sizin fikriniz nedir? :KK52:

gerçekten seviyorsa aylarca neden beklesin ki?
gerçek seven adam ayrılmaz. ayrı duramaz. ağzından ayrılık lafı çıkar ama 1saat sonra pişman olur.

gerçekten seviyorsa aylarca neden beklesin ki?
gerçek seven adam ayrılmaz. ayrı duramaz. ağzından ayrılık lafı çıkar ama 1saat sonra pişman olur.

Katılıyorum..:13:
Maksimum 1 gece dayanabilir bence seven insan!:KK31:

İnsan, sevdiğinden bunalır mı ya:KK37: hadi bunaldı diyelim, birde ayrılıyo üstüne.. pehhhh çok saçma geldi bana.. :KK37:

bunalmak= gozu baska kiza kaymasi
geri donmek= o kizin yuz vermemesi

ben direk boyle degerlendiriyorum..
insan sevdiginden bikar mi bunalir mi ne sacma..

sorun soyle 3uncu kisinin o kiz seni sevmiyor demesi var.. o da buna inandi sozde dedigine gore... kesin ispatladim dedi beni gercekten sevmiyorsun falan filan... ben ne dersem olumsuz yanit veriyosun dedi.. herseyi birak gel evlenelim diyorum dedi gelmiyosun dedi..benim yapmam gerekenler var dedim hemen sirtimi donemem dedim bunu sen daha onceden biliyorsund edim.. gitti..

gitindne beri dusunuyorum arkadaslar mantikli bi cevap bulamiyorum..benim dusuncem beni gercekten sevseydi donerdi ve beklerdi..cunki herseye ragmen ben onu birakamamistim...

iliskide elimden geldigi kadar ugrasmistim.. he bazi sorunlar vardi ama bunlari biliyordu.. ardindan gitmicem.. gelsede affetmem cookk cook zor olucak artik.. hak vermeye calisiyorum bunaldi diyorum ama sanirim kendimi kandiriyorum.. bakalim takip edicem elbet kirdigi cevizleri ogrenicem..

:KK3:arkadaslar sormak istedigim.. gercekten seven biri ornegin cok bunaldi ve ayrildi sonra akli basina geldi farzedelim ama cok seviyor yurekten.. sizce ne kadar zamanda dayanamayip geri doner?

ben bunun en fazla bir kac ay olabilecegini dusunuyorum.. sizin fikriniz nedir? :KK52:

en fazla 3 gün :KK23:

yokluğun içine oturcak onun snle olan günleriniz aklına gelcek dayanamıcak hele de sen ters davrandıysan daha çok içine oturcak sna geri dönmek isticek en fazla iki hafta :KK70:o da yavaş yavaş yaklaşması için önce nbr der öbür gün de napıon falan :KK70:..d

gercekten seviyorsa en fazla bir ay veriyorum ki okadar bile surmez...

yaklastida kararimi degistirmemi bekliyo sanirim.. isimi beklemememi ve gdipte evlenmemi.. ama tekrar olmucak izlenimi da veriyo anlamiyorum.. bana bekliyomusun hala diye sordu bende heaa evet biliyonya asistanligim icin bekliyorum dedim.. dun aksam msnine geldi cok durmadan cikti.. 5-6 gun yoktu.. yaklasik bir hafta once konustuk.. bana cicek falan veriyo msnden ama arkadas tarzinda.. bende istemiyorum falan dedim ..bilmiyorum yaa.. ama egerki dedikleri dogruysa benim sevmedigimi dusunuyorsa cok yazik ediyo.. tmm zor kavuscaz belki ama olucakti sonunda.. ben bisey diyememki.. ters tepki verir diye dusunuyorum.. eger baskasiyla cikmadan donerse affederim ama diger turlu olmaz.. ogrenirim nasilsa..

geri dönse bile hiçbişi eskisi gibi olmuyo ki :KK43: ister istemez değişiyosun.. değişiyo..

1 gece bile dayansa iyidir.kısa bi süre sesi çıkmadıysa da gururundan yapıyodur... seven insan bence aylarca beklemez geri dönmek için...

yaklastida kararimi degistirmemi bekliyo sanirim.. isimi beklemememi ve gdipte evlenmemi.. ama tekrar olmucak izlenimi da veriyo anlamiyorum.. bana bekliyomusun hala diye sordu bende heaa evet biliyonya asistanligim icin bekliyorum dedim.. dun aksam msnine geldi cok durmadan cikti.. 5-6 gun yoktu.. yaklasik bir hafta once konustuk.. bana cicek falan veriyo msnden ama arkadas tarzinda.. bende istemiyorum falan dedim ..bilmiyorum yaa.. ama egerki dedikleri dogruysa benim sevmedigimi dusunuyorsa cok yazik ediyo.. tmm zor kavuscaz belki ama olucakti sonunda.. ben bisey diyememki.. ters tepki verir diye dusunuyorum.. eger baskasiyla cikmadan donerse affederim ama diger turlu olmaz.. ogrenirim nasilsa..

Komik...
Sizi "yurekten seviyor" olsaydi zzaten bir baskasinin soyledigine bakip cekip gitmezdi. Seven, asik olan insan baskasinin agzindan cikacak kelimelere degil, sevdigi kisinin soyleyeceklerine bakar. Oyle ki yalan bole soyluyor olsaniz o yine inanmak istedigine inanirdi yani sizin onu sevdiginize. iliskiniz hakkinda cok fazla detay vermemissiniz ama msn uzerinden sadece birbirinize ulasabiliyormussunuz gibi bi izlenim aldim. Cok gorusemeyince belki "gozden irak gonulden de irak" olmustur. Ama bence sizi sizin dusundugunuz gibi "gonulden" sevmiyor. Zaten kimsenin sevgisini de garanti edemezsiniz. Ne yapacaginiz konusunda hic bir tavsiyem olmayacak. Ama bence bu iliskiye bu kadar guvenmeyin - baglanmayin.

evet sanirim oyle oldu..ne yapmak istediginide anlamiyorum..hayatinda biri var heralde.. birinden hoslaniyo heralde ne bilim.. ilk aklima bu geliyo.. yapmam gerekenleri yapmistim yalanda soylemedim..az bi sure takip edicem sonrada heryerden silicem.. faakat gelipte msnden arkadas tarzinda yazmasi sinirimi bozuyo gercekten.. ben hic yazmadim .. ama silemedimde icim acidi ilk etapta biraz zamana biraktim.. cok yoruldum artik.. :KK59: tamamen atabilsem keske.. erkekler gununu gun ederken biz neden bu kadar aci cekeriz .. bi daha bu kadar sevmicem .. o sozler hepsi yalandi demekki.. hatam sanirim herkesi kendim gibi sanmam.. arkadasimlada konusuyoduk o da oyle dedi.. neyse..

eski sevgilimde ayrılmıştı bnden 3 gün sonra yalvarmaya başladı barıştık 3 ay önce yine ayrıldık ne arayan var ne soran güya oda beni çok sevmişti 4 senelik bir ilşkiydi bu dahada koyuyor inş herşey gönlüne göre olsun

X