Saç Rengi ve Saç Boyama siyah saça kızıl balyaj ?

Ben siyah sacli esmer insanlara kizil balyaji yakistiririm. Benim siyah uzun sacli bir arkadasim yaptirmisti, yakismisti. Ama bir ay icinde akiyor. Sürekli boyatman gerekiyor, bunu göze alacaksan boyat.

Ben siyah sacli esmer insanlara kizil balyaji yakistiririm. Benim siyah uzun sacli bir arkadasim yaptirmisti, yakismisti. Ama bir ay icinde akiyor. Sürekli boyatman gerekiyor, bunu göze alacaksan boyat.

sağol olumlu yorumun için bi nebze olsun içimi rahatlattın:) boyatmayı göze aldım artık:97: önemli olan yakışması.. :KK66:

Bir dene en azindan. Yakistiramazsan kendine üzerini kapatirsin. Ama yakisacagini düsünüyorum
Umarim saclarin istedigin gibi olur. :KK71:

nasıl bir şey olur çok merak ediyorum.. pek örnek fotoğraf da bulamadım siyah saça kızıl balyaj şeklinde.. galiba kendimde görücem örnek olarak umarım çok kötü bir şey yapmıyorumdurr :KK37:

siyah saçta güzel duruyor ama çabuk akıyor ya bi ara be de heves etmiştim ama vazgeçtim sonra

siyah saçta güzel duruyor ama çabuk akıyor ya bi ara be de heves etmiştim ama vazgeçtim sonra

aynen..) kaç kere heves edip vazgeçtim bu sefer yaptırıcam galiba.. fazla da akmasın ama turuncu falan olsun istemem:)

peki hangi kızıl tonları daha iyi durur siyah üstüne?

Benim bir konum var ona da bakabilirsin. Kesinlikle pembe tonlu bir kizil olmasin. Pembe tonlu kizillar akinca pembe olur. Siyah saca akinca turuncu olan sicak bir kizil yakisir.

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-rengi-sac-boyama/418837-kirmizi-balyaj.html

Ben de uclarina kirmizi balyaj atmayi düsünüyorum o yüzden konu actim. Koleston vahsi kizili deneyecegim:

Bu ton kizil siyah sac üzerinde harika durur.:

Bu da balyaj örnegi.:

Sonbahar kizilini denemedim hic ama güzel bir renge benziyor.:

Benim bir konum var ona da bakabilirsin. Kesinlikle pembe tonlu bir kizil olmasin. Pembe tonlu kizillar akinca pembe olur. Siyah saca akinca turuncu olan sicak bir kizil yakisir.

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-rengi-sac-boyama/418837-kirmizi-balyaj.html

Ben de uclarina kirmizi balyaj atmayi düsünüyorum o yüzden konu actim. Koleston vahsi kizili deneyecegim:

Bu ton kizil siyah sac üzerinde harika durur.:

Bu da balyaj örnegi.:

Sonbahar kizilini denemedim hic ama güzel bir renge benziyor.:

çok sağol .. ikinci resimdeki renk harika saçın hepsini boyatmak geliyo insanın içinden :)

kızlar 2.resimdeki saçı hangi boyayla elde edeblrz? tam aradığım renk o:)kendi saçlarım koyu kestane ve tamamını boyatıcam bende..

X