Cilt Bakımı Ürünleri Farmasi Kozmetik Ürünlerini Kullananlar ve Danışmanlar Bu Başlığa

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

boncok

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2010
64
0
Merhaba arkadaşlar,bu forum başlığı altında farmasi ile ilgili bir konu bulamadığım için başlığı buraya açtım.
Farmasi Kozmetik,2000 üzerinde ürün çeşidi ve 118 ülkeye ihracatıyla liderliğini ispatlayan başarılı bir firmadır.40 000 m² alan üzerine kurulu son teknoloji tesislerde günlük 1000 ton üretim kapasitesine sahip Farmasi, tüm üretimini el değmeden tam otomatik bantlarda gerçekleştirmektedir.

Ve bence en önemlisi de ürünler Türk malı olduğu için islami usüllere uygun olarak üretiliyor.Hayvanlar üzerinde test yapılmıyor kesinlikle.

Anlayacağınız ürünler %100 Türk malı ve tüm kullanıcılar ürünleri çok beğeniyorlar.Ayrıca diğer marketing sistemle çalışan markaların ürünlerinden daha ucuz.

Daha önce başka bir firmanın danışmanlığını yapıyordum fakat bu ürünler inanılmaz.Sipariş verip kargom geldiği zaman ürünler hep büyük büyük inanamadım :KK52:

Başka farmasi danışmanı var mı burda ? :82: Hep birlikte soruları cevaplayalım :KK61:

Teşekkürler :KK16:

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba..

Arkadaşlar sık sık bu uyarımızı bu tür temsilcilik içeren konulara yazıyoruz ama ne yazık ki dikkate alınmıyor..

Bu firmalara üye olacaklar ürünlerin kendi sitelerine, üye toplayacak olanlar ise lütfen eşine,dostuna,etrafına yönelsin..Sitemizin kuralları vardır ama bu tür konularda mesaj yazarken hiçbir üyemiz ne forum kurallarına göz atıyor ne de konu içine yazdığımız uyarıları dikkate alıyor..

Aşağıda belirteceğim noktaları iyi anlayalım, bilmeden yazanlara da anlatalım lütfen..

Başlık, soru ve sorunlarınızı paylaşmanız için açılmıştır..Birbirinize çalışma konusunda faydalı bilgiler verebilir(ödeme,iade,faturalandırma vs.vs.),ürünler hakkında olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi belirtebilir,fiyatı hakkında yardımcı olabilirsiniz.

Sadece paylaşım dışına çıkılıp,konuyu paylaşımdan uzağa çekip,işi ticarete çevirmek,üyelik yapmak gibi faaliyetlerde bulunmak yasaktır..

Katolog eklemek,ürünün site adresini verip yönlendirme yapmak,üye yapayım,özel mesajlardan yardımcı olayım teklifleri ve rütbelerinize takım öncüsü yazmak,ürünleri işaret etmek yasaktır..

Üyelik yapmak kadar üye olmak isteyenlerin de mesajları silinip, forum kuralları gereğince uyarı alacaktır.. Bu durum forum içinde olduğu kadar özel mesajlar için de geçerlidir ve özel mesajlar da incelenmektedir..

Bunun dışında, paylaşım yapmanız da, bizler açısından sakıncası bulunmamaktadır..

Kolay gelsin

Kadınlar Kulübü

Bu şekilde paylaşım yapmayanlar siteden bir süre uzaklaştırma alacaktır..

................................................

arkadaslar erkek parfümü almak istiyorum ama kokularını bilmiyorum.hafif ağır olmayan bir koku istiyorum..turungil ve odunsu koku..hangisibuna uygun bilen varmı..hangi parfüm hafif kokuyor

aldıgım tüm ürünleri hiç tereddüt etmeden,içeriğine lanet ederek oldugu gibi çöpe attım.cildime dokunur dokunmaz heryerimi kabarttı.kaşıntı kızarıklık şişlik nekadar sıkıntı varsa yasattı bana.asla ve asla daha yanından gecmemm.

X