Crinone jel %8 kullanımı????

canım ben günde 2 kullanmıştım. hatta bir de prognex iğneyle beraber kullandım.
birde bunu kullanınca hemen yatma dedi hemşire. etkisini göstermesi içinmiş.bana denilen bu. bence sen iki kullan. bir de kullanan var ikide sonuçta progesteron transferden sonra gerekli. prognex iğnenin sertlikleri bende halen gitmedi iki ay oldu .
Mrb arkadaslar..ben asilama yaptirdim crinobe 8 ilaci verdi hergun kulkaniyorum sabahlari 10 dk uzanip kakiyorum ise gidiyorum tutarmi tutmazmi bilmiyorum ama her dusundugumde kafayi yiyorum olumsuz olursa die 4 senelik ewliyim aranizda olumlu bisey solicek arkadaslar vatmi acaba ☺

Merhaba uzun zamandır kimse yazmamıs, benim dondurulmus embriyo transferim olacak çarşamba gübü. Dr um bgn için iğneye başlamamı ve çarşmba gününe kadar devam etmemi istedi ama daha önceden iğne tecrübem olduğu için ve ne kadar yaktığını bildiğim için jel istedim. Şimdi de içim rahat değil, iğne daha mı etkili olurdu acaba, jel ile iğnenin etkisi aynı mı? Konu hakkında bilgisi olanlar varsa yardımcı olabilir mi?

Merhaba uzun zamandır kimse yazmamıs, benim dondurulmus embriyo transferim olacak çarşamba gübü. Dr um bgn için iğneye başlamamı ve çarşmba gününe kadar devam etmemi istedi ama daha önceden iğne tecrübem olduğu için ve ne kadar yaktığını bildiğim için jel istedim. Şimdi de içim rahat değil, iğne daha mı etkili olurdu acaba, jel ile iğnenin etkisi aynı mı? Konu hakkında bilgisi olanlar varsa yardımcı olabilir mi?
İlk tedavimde iğne olmuştum kimyasal gebelik oldu. 2. tedavimde jel kullanmıştım kızım çok şükür beş yaşında. 3. tedavimde yine jel kulandım o tutmadı hiç. velhasılkelam bence embriyo kaliteliyse kullanılan progestonun önemi yok bence. inşallah sağlılagelir bebişiniz.

merhaba kızlar ben de bu jeli kullanıyorum. ilk aşılamam. jeli transferden sonra sabahları aynı saatte, günde 1 adet kullanıyorum. hemşire yatar vaziyette yapmamı ve hemen kalkmamamı söyledi. ben de 8 de yapıyorum 5-10 dk yatıp kalkıp işe gidiyorum. 5 gün oldu 2 kere beyaz tortu olarak geri geldi. ve çok akıntım oluyor sanki çişimi kaçırıyormuşum gibi ama beyaz öyle lekeli falan değil, sarı bile değil. ve kasık ağrılarım olmaya başladı acaba hamilelik belirtisi mi diyorum :anneadayı:

X