sezeryan sonrası kılo vermek ıcın neler yapdınız ltfen yardımmm

bende doğum yapalı 2 ay oldu 15 kg verdim toplamda daha 12 kg var :KK43: şişlikler falan indi çok su toplamıştı vücudum birde bebeğim uykusuz ve huysuz olduğu için olmalı birazda ondan kg verdim. umarım kalanlarıda eritirim:) spor yapamazsın ancak 3 ayın bitmesi gerekiyor canım. bende inş. 1 ay sonra başlayacağım...:KK66:

2 ayda 15 kilo cidden süper maaşallah diyim =))) ve darısı hayırlısı ile bana inş. :KK66::KK66::KK66::KK66:

benimki de öyle sürekli vızır vızır kuzuşum benim..İnş. şimdiye kadar güzel vermişsin :nazar: oyy bakalım ne oalcak bende inş. aldığım gibi geri veririm Allah'ın izniyle :))) havalar biraz ısınsın ufak hafif tempolu koşuya başlayayım diyorum :-)

2 ayda 15 kilo cidden süper maaşallah diyim =))) ve darısı hayırlısı ile bana inş. :KK66::KK66::KK66::KK66:

benimki de öyle sürekli vızır vızır kuzuşum benim..İnş. şimdiye kadar güzel vermişsin :nazar: oyy bakalım ne oalcak bende inş. aldığım gibi geri veririm Allah'ın izniyle :))) havalar biraz ısınsın ufak hafif tempolu koşuya başlayayım diyorum :-)

ben havalar ısınsında gezeyim diye düşünüyorum valla:) 2 aydır bunaldım evde hafta sonları çıkıyoruz sözde dışarı o zamanda benim paşam durmuyor vızır vızır kilolar nasılsa verilir. bugünde hiç uyumadı desem yeridir sabahtan beri yarım saat ara ile 3 kez uyutabildim daha 1.5 saat uyudu:KK43:

ben havalar ısınsında gezeyim diye düşünüyorum valla:) 2 aydır bunaldım evde hafta sonları çıkıyoruz sözde dışarı o zamanda benim paşam durmuyor vızır vızır kilolar nasılsa verilir. bugünde hiç uyumadı desem yeridir sabahtan beri yarım saat ara ile 3 kez uyutabildim daha 1.5 saat uyudu:KK43:

Bende 40 ım çıksın 40 kapıya 40 değnek çalacağım diyorum :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:
Bende yaklaşık 2 ay olacak doğuma yakında tek çıkamıyordum eşim sağolsun izin vermiyordu bişey olur die..İnş. veririz =))) Ayyy kıyamam kuzuya benim ki de dün öyle yaptı bugün de pek uyuduğu söylenemez kucak istiyor sıpa başta iyiydi ama şimdi iş yapamıyorum oy oy Rabbim yardımcımız olur inş.

Bende 40 ım çıksın 40 kapıya 40 değnek çalacağım diyorum :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:
Bende yaklaşık 2 ay olacak doğuma yakında tek çıkamıyordum eşim sağolsun izin vermiyordu bişey olur die..İnş. veririz =))) Ayyy kıyamam kuzuya benim ki de dün öyle yaptı bugün de pek uyuduğu söylenemez kucak istiyor sıpa başta iyiydi ama şimdi iş yapamıyorum oy oy Rabbim yardımcımız olur inş.

bende iş güç yapamıyorum artık allahtan yardımcım var:) benim paşam erkek tam 2 aylık ismi emirhan 13 yıl aradan sonra geldi sıpa:nazar: 13 yaşında birde kzıım var:) bu ikinci. senin ilk mi ve kaç aylık?

bende iş güç yapamıyorum artık allahtan yardımcım var:) benim paşam erkek tam 2 aylık ismi emirhan 13 yıl aradan sonra geldi sıpa:nazar: 13 yaşında birde kzıım var:) bu ikinci. senin ilk mi ve kaç aylık?

Şanslısın =))) benimde annem geldi ama gidecek ama mayısın başında muhtemel gidecek pufff :KK43:((

Benim ki paşa teyzesi =)) )Yusuf Kayra benim ilk bebeğim.KıYmetlimmm

Henüz aylık değiliz =))) 12 nisan da 1 aylık olacak inş.

Son düzenleme:

Şanslısın =))) benimde annem geldi ama gidecek ama mayısın başında muhtemel gidecek pufff :KK43:((

Benim ki paşa teyzesi =)) )Yusuf Kayra benim ilk bebeğim.KıYmetlimmm

Henüz aylık değiliz =))) 12 nisan da 1 aylık olacak inş.

allah bağışlasın maaşallah vay bee desene biz ağabey olduk bile :) 2 ayı bitireceğiz hafta sonu:)):nazar:

46 kiloydum doğuma kadar 20 kilo alıp 66 ile doğuma girdim

doğumdan sonra göbeğim için korsa kullandım
mekik çektim hergün her fırsatta (total care denilen aletle)
vee bebeğime tek başıma baktım evde hiç yardımcım olmadı
hem ev işi hem bebek çok hareketli geçti
inanılmaz titizimdir ben ev azıcık dağılsa heen toparlarım yorgunda olsam
ee bebekle uğraşmak uykusuzluk felan
ev temizliği vs çok yorucu günlerdi benim için
ha birde ben inanılmaz su içerdim hala içerim bence bunun çok etkisi oldu
birde bebeğimi emziriyorum diye her bulduğumu yemedim kim ne derse desin
anne sütünün % 90 ı sudan oluşur hepimiz biliriz
onun dışında vitamin verici şeyler yedim içtim
çok fazla abur cubur hamur işleri tüketmedim
bu özellikle yaptığım bişey değildi normal yaşantım öyle
yani emzirirken kilo almayayım diye özel bişey yapmadım
doğumdan 3 veya 4 ay sonra aynı kiloma kavuştum yani 46 kiloyum :KK8:

Son düzenleme:
46 kiloydum doğuma kadar 20 kilo alıp 66 ile doğuma girdim

doğumdan sonra göbeğim için korsa kullandım
mekik çektim hergün her fırsatta (total care denilen aletle)
vee bebeğime tek başıma baktım evde hiç yardımcım olmadı
hem ev işi hem bebek çok hareketli geçti
inanılmaz titizimdir ben ev azıcık dağılsa heen toparlarım yorgunda olsam
ee bebekle uğraşmak uykusuzluk felan
ev temizliği vs çok yorucu günlerdi benim için
ha birde ben inanılmaz su içerdim hala içerim bence bunun çok etkisi oldu
birde bebeğimi emziriyorum diye her bulduğumu yemedim kim ne derse desin
anne sütünün % 90 ı sudan oluşur hepimiz biliriz
onun dışında vitamin verici şeyler yedim içtim
çok fazla abur cubur hamur işleri tüketmedim
bu özellikle yaptığım bişey değildi normal yaşantım öyle
yani emzirirken kilo almayayım diye özel bişey yapmadım
doğumdan 3 veya 4 ay sonra aynı kiloma kavuştum yani 46 kiloyum :KK8:

Maaşallah :nazar::nazar::nazar::nazar:

bende çok su tüketmeye çalışıyorum..Bende senin gibi düşünüyorum canım isterse abur cubur da yiyorum ama sütüm olsun şu çikolata senin bu pasta benim demiyorum =))) korse bende kullandım sezeryan ile doğum yaptım 5. gün taktım..Gerçekten işe yaradı önce gece gündüz takıyordum şimdi sadece gündüzleri amelyat yerimde açılma olunca doktor bir süre böyle giy dedi..Bakalım ben ne kadar vereceğim :-)

arkadaslar aranıza yenı katıldım sayılır bebegım 4 aylık olmak uzere ve anne sutu alıyor ve ben hamıle ıken tam 20 kılo aldım suanda tartıya cıkmayı dahı ıstemıyorum hamıle ıken ınsanın gözunebatmıyorkılolar ama şimdi:KK53:hadi paylasın arkadaslar neler yapdınızz:KK70:

canım bende hamileyken 20 kg. aldım ve 74 kiloya çıktm :) dediğn gibi hamileyken kilolar normal geliyor insana ,ama sonra aynaya bekınca tanıyamıyorsun kendini. ben bebeğim 5 aylıkken eski kilomdan daha da zayıfladım , nasıl başardın diye sorarsan eğer iznim bitti işe başladım, ev işleri v.s. düzenli yemek yiyemedim , koşturmaca derken bir baktım eskisinden daha da zayıfım :KK1: Allah herkese eski kilosuna dönmek nasip etsin.. sevgiler ...

Maaşallah :nazar::nazar::nazar::nazar:

bende çok su tüketmeye çalışıyorum..Bende senin gibi düşünüyorum canım isterse abur cubur da yiyorum ama sütüm olsun şu çikolata senin bu pasta benim demiyorum =))) korse bende kullandım sezeryan ile doğum yaptım 5. gün taktım..Gerçekten işe yaradı önce gece gündüz takıyordum şimdi sadece gündüzleri amelyat yerimde açılma olunca doktor bir süre böyle giy dedi..Bakalım ben ne kadar vereceğim :-)

bende doğumdan sonra 20 gün korse taktım göbeğim bayağı toparlandı. ee daha 2 aylığız yaza kadar veririm diye düşünüyorum bende çok titizim yardımcım var haftada 2 kez ev temizliği için geliyor fakat biz evde bebekle beraber tam 6 kişiyiz:)) işim oldukça yoğun oluyor yanii ev özellikle çok dağılıyor. neyse zaten böyle giderse gider bu kilolar :):KK9:

bende doğumdan sonra 20 gün korse taktım göbeğim bayağı toparlandı. ee daha 2 aylığız yaza kadar veririm diye düşünüyorum bende çok titizim yardımcım var haftada 2 kez ev temizliği için geliyor fakat biz evde bebekle beraber tam 6 kişiyiz:)) işim oldukça yoğun oluyor yanii ev özellikle çok dağılıyor. neyse zaten böyle giderse gider bu kilolar :):KK9:

Ohh ne güzel gider gider inş. kıyafetlerim olmuyor sinirlerim bozuluyor bazen veremem diyorum ama sonra vermem gerek pes etme diyorum heheh kendi kendime moral veriyorum :KK9::KK9::KK9:

doğumdan sonra bende korse kullandım.. inanınki ilk başlarda korseyle kendimi çok daha rahat hissettim.. ilk 2aydan sonrada giymez oldum..
evde tek başınayım.. hamişken fazla kilo almadım ama doğumdan sonrada nasıl ev geldim tartıldım şimdide aynı kilodayım.. sadece şişliklerim indi fakat göbüş bölgem halen şiş gibi bi türlü toparlanamadım :KK43:
mekik çekmek çok iyimiş ama nasıl çekicemki.. birinin ayaklarımdan tutması gerek.. kociş hayatta tutmaz..

napıcaz bu göbüşleri :KK43: yazda geliyoooo:KK14:

Son düzenleme:
doğumdan sonra bende korse kullandım.. inanınki ilk başlarda korseyle kendimi çok daha rahat hissettim.. ilk 2aydan sonrada giymez oldum..
evde tek başınayım.. hamişken fazla kilo almadım ama doğumdan sonrada nasıl ev geldim tartıldım şimdide aynı kilodayım.. sadece şişliklerim indi fakat göbüş bölgem halen şiş gibi bi türlü toparlanamadım :KK43:
mekik çekmek çok iyimiş ama nasıl çekicemki.. birinin ayaklarımdan tutması gerek.. kociş hayatta tutmaz..

napıcaz bu göbüşleri :KK43: yazda geliyoooo:KK14:

Heheh gerek yok birinin ayağını tutmasına..Çekyat önüne yat ayaklarını altına koy ben öyle yapıyorum :KK9::KK9:

bende 25 kilo aldı 75 kiloyla doğuma girdim 61 kiloyla çıktım:)şu an bayabi kilo verdim:KK43:kilo vermek istemiyorum ama gidiyor.göbek kaldı ama sezeryanın kötülüğüden biride bu:96:

ayy o göbek bendede var.. napçaz onu hiç bilmem...

bide benim meişler sarktı galiba.. sütüm kaçmasın diye penye sutyenler takıyorum.. aslında 6.aya giricez yakında destekli sutyen takmamda zarar varmı acep..
offf sarkık memişli göbüşlü olduum:KK43:

ben 55 kiloyla hamile kaldım ve 86 kiloyla doğuma girdim.. evet tam 31 kilo aldım.. sezaryen oldu doğumum istememe rağmen.. bebişimin suyu bitmişti ama çok şükür sağlıkla kucağıma aldım.. şu an 20 günlük ve ben 71 kiloya düştüm şimdiden ve emzirmek dışında hiçbir şey yapamıyorum malesef.. umarım en kısa zamanda eski halime dönerim ama benim de asıl derdim çatlaklar:KK43:.. 40'ımızdan sonra lazer için araştırma yapacağım inş.

X