burun kenarindan agiz kenarina inen oyuklar (nazolabial cizgi /bölge)

slm kızlar
dün dr ferruh bingül'e dolgumu yaptırdım.burun-elmacık kemiği arasına 1,5cc radiesse,alt dudağıma 1cc restylane yaptırdım.yaklaşık yarım saat önce emla kremle uyuşturdular ,dolgu enjekte işlemi sırasında da basınçlı hava ile acımı minimalize ettiler.daha sonra dr bey parmaklarıyla masaj yaparak deri altındaki dolguya şekil verdi.dudak ağrım yok denecek kadar azdı fakat yanağım ağrıdı. şuan şişlik ,morluk var.bir kaç güne geçer tabii.inşallah şişlikler ve morluklar geçtikten sonra ''iyi ki yaptırmışım'' derim..

buarada radiesse süt görünümünde bi dolgu.diğer dolgular ise su gibi şeffaf oluyor.dr beye sordum:
radiesse beyaz ve kristal yapılı olduğu için yanaktaki morlukları açma gibi bi özelliğe sahip mi?
dr bey,bu dolgunun morlukların rengini açmada olumlu yada olumsuz bi etkisi yok,dedi...bilgilerinize..

Sevgili Yarenn,, ben de cumartesi gidiyorum,doktorumuz aynı,,nasıl merak nasıll..öyle :))))Keşke seninle de konuşma şansım olsaydı,,,morluk,şişlik ne durumda, sonuç istediğin gibi oldu mu? 1,5 cc nazolabial çizgilere yetti mi ?? :))

Sevgili Yarenn,, ben de cumartesi gidiyorum,doktorumuz aynı,,nasıl merak nasıll..öyle :))))Keşke seninle de konuşma şansım olsaydı,,,morluk,şişlik ne durumda, sonuç istediğin gibi oldu mu? 1,5 cc nazolabial çizgilere yetti mi ?? :))

canım keşke konuşabilsek ama msj hakkım yok birbirimize nasıl ulaşabiliriz bilmiyorum.sormak istediğin birşey varsa burdan da sorabilirsin bildiğim birşeyse severek yardımcı olurum.

tiranecim şişliklerim hala var yani yüzüm daha tam oturmadı.sonucu bende çok merak ediyorum:) radiesse i nazolabial çizgilerine değil de burun-elmacık arasındaki çöküklüğe yaptırdım.sol göz altım şuan mor ama 3-4güne geçer tahminimce.sonucu sizlerle paylaşırm.sende yaptırırsan yorumlarını eksik etme canım..

canım keşke konuşabilsek ama msj hakkım yok birbirimize nasıl ulaşabiliriz bilmiyorum.sormak istediğin birşey varsa burdan da sorabilirsin bildiğim birşeyse severek yardımcı olurum.

tiranecim şişliklerim hala var yani yüzüm daha tam oturmadı.sonucu bende çok merak ediyorum:) radiesse i nazolabial çizgilerine değil de burun-elmacık arasındaki çöküklüğe yaptırdım.sol göz altım şuan mor ama 3-4güne geçer tahminimce.sonucu sizlerle paylaşırm.sende yaptırırsan yorumlarını eksik etme canım..

Şu mesaj sıkıntısı hepimizde ortak ille de 100 mesaj diyo yaaa:KK43:( neyse,çok teşekkürler yine de,
elbette etmem olanları paylaşırım seve seve..15.cc yetti mi peki sana, 800 tl mi istedi senden de? Yine buradan öğrendiğim kadarıyla radiesse 1,5 cc lik enjektelerde oluyormuş, umarım yeterli olur,yoksa bütçemi yeniden gözden geçirmem gerekecek :))

Sevgiler yarencimmmm:))

canım birbirinize burdan bi şekilde msn ya da facebook adresi verin rahat rahat konuşun bence :):KK52:

keske yuzumu cukursuz oyuksuz dolgun yapabilecek birsey olsa.. yag enjeksiyonundan umitliydim kimse yok yaptir diyen:KK43:((

Şu mesaj sıkıntısı hepimizde ortak ille de 100 mesaj diyo yaaa:KK43:( neyse,çok teşekkürler yine de,
elbette etmem olanları paylaşırım seve seve..15.cc yetti mi peki sana, 800 tl mi istedi senden de? Yine buradan öğrendiğim kadarıyla radiesse 1,5 cc lik enjektelerde oluyormuş, umarım yeterli olur,yoksa bütçemi yeniden gözden geçirmem gerekecek :))

Sevgiler yarencimmmm:))

canım 1.5cc yetti mi bilmiyorum çünkü yanağım hala şiş.dudak ve yanağımı salı günü yaptırdım.dudağımın şişliği bayai azaldı fakat yanağım önümüzdeki salı,çarşamba ancak oturur diye tahmin ediyorum.bu yüzden 1.5cc nin yetip yetmediğini bilmiyorum.

ben 1.5cc radiesse ile birlikte 1cc restylane da yaptırdığım için ricam üzerine dr bey radiesse dolguyu 750tl ye yaptı canım.
umarım 1.5cc sana yeter ve problemin çözülür canım:)

canım birbirinize burdan bi şekilde msn ya da facebook adresi verin rahat rahat konuşun bence :):KK52:

harikacım fikrin için teşekkürler ama kk da paylaşılan yorumlar bir daha silinemiyor.bu yüzden face yada e-posta mı versem iletişim bilgilrim bu sayfada hep kalacak:KK43: buyüzden 100msjn dolmasını bekleyelim en iyisi..

yağ enjeksiyonu bizim bi arkadaşın arkadaşı yaptırdı da,başta epey abartılı şişlikler yaşamış,1 hafta falan.sonrasında ise 1-2 ay içinde tüm yağ erimiş gitmiş,boşuna masraf ve zahmet olmuş , dolgu şimdilik en iyi çözüm. :KK34:

Son düzenleme:
kızlar bugün radiesse dolgu yaptırdım. Bu kadar güzel ve doğal olacağını hayal etmemiştim. çok az şişti ve morardı. 7-8 yıl öncesine döndim resmen. yüzümün sert ifadesi gitti, yumuşacık bir ifade geldi yerine. Herkese radiesseyi tavsiye ederim. Yalnız tek üzüldüğüm 2 sene kalıcılığının olacağı. Ama doktorum dedi ki etkisi gittiğinde bile yani 2 yıl sonra yine de yüzüm eski derin çizgili haline dönmeyecekmiş. Çünkü 2 yıl sonra orada kendi bağ dokusu oluşacakmış. İnşallah öyle olur.:21: İşlem tam yarım saat sürdü. Uyuşturmadı ama zaten korktuğum kadar da acımadı. 900 lira ödedim galiba diğer arkadaşların ödediğinden biraz fazla ama sonuç gerçekten beklediğimden güzel..

yarencim inşallah istediğin gibi olur en kısa zamanda, ben hala dolgularmı konusunda kararsızım, zatençok belirgin olmayan çizgilerin şu an iki kalın gölge gibi görünüyor.. Artık umudum kalmadı benim yüzüm hçi bir zaman 2 yıl önceki gibi ya da istediğim gibi olmayacak galiba:KK43:
Ecemnur sen de mi Ferruh Bey'e yaptırdın?

yarencim inşallah istediğin gibi olur en kısa zamanda, ben hala dolgularmı konusunda kararsızım, zatençok belirgin olmayan çizgilerin şu an iki kalın gölge gibi görünüyor.. Artık umudum kalmadı benim yüzüm hçi bir zaman 2 yıl önceki gibi ya da istediğim gibi olmayacak galiba:KK43: Ecemnur sen de mi Ferruh Bey'e yaptırdın?
edacım mutsuz olmana üzüldüm:KK43: inşallah sorunun düzelir.ama karamsar olma belki dr un iyi uygulayamamıştır.sana uygun olan yöntemi ve bu yöntemi uygulayacak doğru bi doktoru araştırmaya devam et canım..

tirane bugün yaptırdın mı canım?

tirane bugün yaptırdın mı canım?

Evvettttt,,sonunda :)))
Elimde buz torbam ve ben otururken yazıyoruzz:))

Korktuğum kadar şişlik ve morluk yok,hatta çokk güzel oldum benn böyle bile:) Az bir şişlik var tabi, iki noktada da küçük morluk, ama aynaya baktığımda aldığım enerji için değil 2 yıl 2 ayda bir bile razıyım ben bu işleme..

Tamam baştan alıp,uzun uzuunn anlatıyorum, olası sorulara da cevap olsun diye,

Öncelikle personel dahil, doktor bey (Ferruh Bey) mükemmeldi,,tüm sorularıma sabırla,incelikle yanıt verdi, güven duygum pekişti ve geçtik işlemlere,,önce uyuşturucu kremle ,rahat koltuklarda bi yarım saat kadar oturdum,,sonra soğuk hava basıncı eşliğinde, hiç ama hiç canımı yakmayan enjeksiyon işlemi,ardından doktor beyin yanağıma verdiği dolguya masaj..biraz buz torbası,,işte bu kadar..1,5 cc lik Radiesse kullandı ve dudaktan aşağı inen çizgilerime de recytaline (yazılışı bu mu emin değilim şimdi )) ekledi..

Şimdi az bi şişlik ve çok güzel ,gergin,taze ve bence en az 10 yaş genç yanaklarımmm vaarrrrrrr :))))
Haftaya kontrole çağırdı bi de bi güzel,,daha ne olsun :))

Ben,
burada bana ilgi,bilgi,sevgi veren herkese çok ama çokkk teşekkür ediyorum,sevgili ve çok yakışıklı doktoruma ,güzel yardımcılarına da teşekkür etmeden geçemiyorummm:)

Bi de fikrim var, madem Ankara'dayız hepimiz, Ferruh doktorun dolgucuları olarak buluşalım,kaynaşalım bi diyorum:))

Hepinizi öpüyorummm,öpüyorummm,,buz torbamla birlikte gidiyoruummmm:))))

Tirane senin adına sevindim. inşallah sevincin çooook uzun sürer. Benimki kısa sürdü maalesef. 3. günüm şişliklerden eser kalmadı. Ama kalmayınca da bir yanağımdaki çizgi beliriverdi. Çok derin değil ama o gölge sinir bozucu. Doktorumu aradım gel bakarız oradaki çizgin daha derindi ondan dedi. Gerekirse biraz dolgu ekleyecekmiş. Acaba ekstra bir ücret ister mi sizce? Sonuçta derindi orası madem ona göre yapması gerekirdi istemez diye düşünüyorum. Çok üzgünüm.
Tiranecim bu Ferruh Bey nerede ve kaça yaptırdın merak ettim. Mümkünse yazar mısın?
Kızlar bana moral verin ya nolur.. :KK43:

Tirane senin adına sevindim. inşallah sevincin çooook uzun sürer. Benimki kısa sürdü maalesef. 3. günüm şişliklerden eser kalmadı. Ama kalmayınca da bir yanağımdaki çizgi beliriverdi. Çok derin değil ama o gölge sinir bozucu. Doktorumu aradım gel bakarız oradaki çizgin daha derindi ondan dedi. Gerekirse biraz dolgu ekleyecekmiş. Acaba ekstra bir ücret ister mi sizce? Sonuçta derindi orası madem ona göre yapması gerekirdi istemez diye düşünüyorum. Çok üzgünüm.
Tiranecim bu Ferruh Bey nerede ve kaça yaptırdın merak ettim. Mümkünse yazar mısın?
Kızlar bana moral verin ya nolur.. :KK43:

Canımm, sıkma canını, düzelir elbet ve doktorun varsa hata,bunu ücretsiz düzeltecektir..Benim doktorum 1 hafta sonra kontrole çağırdı zaten,eğer gerek görülürse ekleme yapacak sanırım ve ücret de almayacak..Ferruh BEy Ankara gazi osman paşa semtinde canım,,1.5 cc lik radiesse ve kendi kararıyla dudaktan inen çizgilerime de recytalin yaptı, 75o tl ücret aldı ..Benim şişliklerim çok azdı zaten,bugün de daha indi ve çok güzel görünüyor,çizgiler öyle güzel dolmuş ki,yeri bile belli değil,ve en iyi tarafı çok doğal durması,,inan 20 yaşımdaki fotoğraflarıma döndüm ben..kendimi aynalardan alamıyorum:)) Umarım sen de çok çabuk bir çözüm bulursun canım,
sevgimle..

bio expander diye bir gençlik aşısı varmış bir çeşit hyluranic asit. Çok daha doğal oluyormuş bununla, deneyen var mı??

Evvettttt,,sonunda :)))
Elimde buz torbam ve ben otururken yazıyoruzz:))

Korktuğum kadar şişlik ve morluk yok,hatta çokk güzel oldum benn böyle bile:) Az bir şişlik var tabi, iki noktada da küçük morluk, ama aynaya baktığımda aldığım enerji için değil 2 yıl 2 ayda bir bile razıyım ben bu işleme..

Tamam baştan alıp,uzun uzuunn anlatıyorum, olası sorulara da cevap olsun diye,

Öncelikle personel dahil, doktor bey (Ferruh Bey) mükemmeldi,,tüm sorularıma sabırla,incelikle yanıt verdi, güven duygum pekişti ve geçtik işlemlere,,önce uyuşturucu kremle ,rahat koltuklarda bi yarım saat kadar oturdum,,sonra soğuk hava basıncı eşliğinde, hiç ama hiç canımı yakmayan enjeksiyon işlemi,ardından doktor beyin yanağıma verdiği dolguya masaj..biraz buz torbası,,işte bu kadar..1,5 cc lik Radiesse kullandı ve dudaktan aşağı inen çizgilerime de recytaline (yazılışı bu mu emin değilim şimdi )) ekledi..

Şimdi az bi şişlik ve çok güzel ,gergin,taze ve bence en az 10 yaş genç yanaklarımmm vaarrrrrrr :))))
Haftaya kontrole çağırdı bi de bi güzel,,daha ne olsun :))

Ben,
burada bana ilgi,bilgi,sevgi veren herkese çok ama çokkk teşekkür ediyorum,sevgili ve çok yakışıklı doktoruma ,güzel yardımcılarına da teşekkür etmeden geçemiyorummm:)

Bi de fikrim var, madem Ankara'dayız hepimiz, Ferruh doktorun dolgucuları olarak buluşalım,kaynaşalım bi diyorum:))

Hepinizi öpüyorummm,öpüyorummm,,buz torbamla birlikte gidiyoruummmm:))))

tiranecim bu kadar memnun kalmana çoook sevindim.inşallah mutluluğun çok uzun sürer.şişlikklerin morlukların ne alemde?benim geçti.dr bey çok güzel uygulamış.dolgu yapıldığı hiç anlaşılmıyor.ama sol yanağıma biraz daha ekletmek istiyorum..buarada ben ankarada ikamet etmiyorum.ama sizlerle tanışmayı çok isterim.kısmet olur inşallah:)

Son düzenleme:
tiranecim bu kadar memnun kalmana çoook sevindim.inşallah mutluluğun çok uzun sürer.şişlikklerin morlukların ne alemde?benim geçti.dr bey çok güzel uygulamış.dolgu yapıldığı hiç anlaşılmıyor.ama sol yanağıma biraz daha ekletmek istiyorum..buarada ben ankarada ikamet etmiyorum.ama sizlerle tanışmayı çok isterim.kısmet olur inşallah:)

Canımm çok teşekkür ederim,hepsi geçti şişlik de morluk ki zaten yok gibiydi,,gerçekten çok güzel oldu,,bu adam bu işi biliyoorrrr:)) biliyor musun çok şanslıyız biz, bu iş için yüzünü mahveden,pişmanlık duyan çok kişi var ve çok yazık,,bu işi bilmiyorsan yapmayacaksın ama, ah şu para hırsı..neyse,,cumartesi kontrol var benim de ama sanırım gerek kalmayacak,gayet orantılı ve nefiss oldu bence:)) elbette buluşuruz süper olur hemm..öpüüyorumm canımi ilgine de ayrıca teşekkür ediyorum

Son düzenleme:
Canımm çok teşekkür ederim,hepsi geçti şişlik de morluk ki zaten yok gibiydi,,gerçekten çok güzel oldu,,bu adam bu işi biliyoorrrr:)) biliyor musun çok şanslıyız biz, bu iş için yüzünü mahveden,pişmanlık duyan çok kişi var ve çok yazık,,bu işi bilmiyorsan yapmayacaksın ama, ah şu para hırsı..neyse,,cumartesi kontrol var benim de ama sanırım gerek kalmayacak,gayet orantılı ve nefiss oldu bence:)) elbette buluşuruz süper olur hemm..öpüüyorumm canımi ilgine de ayrıca teşekkür ediyorum

kesinlikle doktor faktörü şans işi.bu konuda çok şanslıyız.birde dr la aynı şehirde olmanda çok önemli.daha çabuk ulaşıyorsun..
keşke dr bey dudak için yarı kalıcı dolgular kullansa :KK43: bi kaç ay sonra yaptırdığım restylane eriyecek maalesef..
tiranecim çok öpüyorum.görüşmek dileğiyle.burdan bağlantımızı koparmayalım..

X