burun kenarindan agiz kenarina inen oyuklar (nazolabial cizgi /bölge)

çok teşekkürler, sizinde gönlünüzce olsun...Valla rahatladım doğrusunu istersen...İki yıldan fazla bile gider diye düşünüyorum dedi Necdet Bey.
Canım , benim 1.5 cc radiesse nazolabial bölgelere yapıldı. Ve tüm yüz botox uygulaması toplam 1.000 TL ödedim dr. uma...:KK9:

güle güle kullan radiesse için tek enjektör fiyatı verdimi acaba

çok teşekkürler, sizinde gönlünüzce olsun...Valla rahatladım doğrusunu istersen...İki yıldan fazla bile gider diye düşünüyorum dedi Necdet Bey.
Canım , benim 1.5 cc radiesse nazolabial bölgelere yapıldı. Ve tüm yüz botox uygulaması toplam 1.000 TL ödedim dr. uma...:KK9:

Necdet beye gitmek sart oldu artik:) baska bir arkadasim da ona gidiyor cok memnun, yerimde zor duruyorum, ucagin kanadina baglicam kendimi, rota necdet bey:)))
Allahim sana sükürler olsun, ameliyatsiz sekilde yüzümüze artik genclik enjekte edilebiliyor, neydi o kremlerden umdugumuz medet :KK70:DD

doktorlarimiz sagolsun:KK1:

yasemen e gıttıjm bana bılmedıgım bır marka söyledı nazolabıal ıcın fıyat 700 tl 1cc dedı bana sacma geldı ve sıze 2 dolguu lazım dedı kııı benım o kadar derın olmadıgı halde radısse dedım tavsıye etmıyorum dedı eeee sımdı ne yapacagım ben ızmırde doktor tavsıyesı kızlar lütfennnnn

realsefte dolguların alerji yaptığını çok gördüm, mutlaka hylaronik acid olsun ve iyi bir doktor seçin, fiyattan çok ödün vermeyin bence

Necdet beye gitmek sart oldu artik:) baska bir arkadasim da ona gidiyor cok memnun, yerimde zor duruyorum, ucagin kanadina baglicam kendimi, rota necdet bey:)))
Allahim sana sükürler olsun, ameliyatsiz sekilde yüzümüze artik genclik enjekte edilebiliyor, neydi o kremlerden umdugumuz medet :KK70:DD

doktorlarimiz sagolsun:KK1:

gerçekten haklısın canım insan çok geç anlıyor, hele hacim kazandırma konusundaki yalanlar :)

almaya da radısse 190€ falandı ama ıste onu kım enjekte edecek tı cıldıme ordakı klınıklerde en az 250€ ya yapıyorlar oda bana 500 km uzakta enn ıyısı ızmır e gıdınce dedım bakalım cesaretımı ve bırazda maddı durumumu toprsam yaptıracagım

orda fiyatlar iyiymiş bence

Canım kalıcılığının uzunluğu doğrudur , çünkü bu madde hayaloronik asit değil .Ben ellerime toplam 6 cc yaptırdım.Yan, 3 cc bir tarafa 3 cc diğer tarafa inanılmaz güzel durdu .Aslında daha önce ellerim böyleydi ama kilo verince bozuldu.Bütün damarlar yok oldu 15 yaşında genç kız eline benzedi.Çok güzel oldu şimdi ben de senin gibi korkuyorum ya erirse diye ....Aslında 3cc her iki ele çok güzel oldu ama ben daha da toplu dursun istedim.Tek enjektör 400 euro aslında pahalı ama doktor çok güzel iş çıkardı ve çok harika bir dpktor.İsmi Fikret Çelik .Doktor adı vermeyi sevmesem de bu doktor hem çok harika bir insan , hem de işini çok iyi yapıyor .İnsani yönü çok güzel insan kendini çok rahat hissediyor .Hiçbir morluk olmadı şişlik olmadı bu kadar güzel dolgu yapan bir plastik cerrah görmedim .Bir ihtiyacım olsa artık ona giderim .Umarım dedikleri gibi dolgu erisede ellerim ve senin çizgiler eski haline gelmez.Yabancı sitelere baktım.Radiesse dolgunun en büyük özelliği doku oluşturmasıymış.Bu harika bir şey.Aynı olay Aqualift dolguda da var aslında ama ne de olsa radiesse FDA onaylı.Diğer dolgular öyle değil.Ayrıca el için önerilen tek dolgu.Doktora gittiğimde direkt olarak radiesse istediğimi dedim.Bilgimden dolayı şaşırdı ama ....hiç rahatsız olmadı ve biligili hastayı sevdiğini söyledi.Çok memnun oldum .Sonra insanı yönlendirmeyen bir doktor her şeyi senin isteğine bırakıyor bu harika bir duygu.Ben inan hayatımda ilk defa bir doktoru burada yazıyor ve methediyorum.Umarım hep böyle gider düşüncelerim.Seni çok öpüyorum.Bilgi paylaşımına devam.Uzun süredir girmiyordum seni görünce girdim:))
Canım bu arada ben 11 ay önce smart lipo yaptırdım ...bu nedenle çok zayıfladım .Yani ablan bayağı bir estetik oldu :))))) 5 kilo yağ alıdı 57 kiloydum şu anda 49 kiloyum .Sonuç harika oldu .ölçüler çok fark etti.Örneğin sadece bel 80 santimden 62 cm düştü .Diğer ölçülerde çok fark etti

rosenoire ben de bundan 5-6 yıl önce kalıcı dolgu yaptırmıştım yüzüme, fakat beğenmiyorum şimdi. çıkıntı var. onu çıkarttırmak istiyorum. işlemi yapan doktor keserek alınır diyor. senin dediğin enjekte ile çıkarma olayını hangi doktor yapıor? yardımcı olur musun? teşekkürler

[Canım özelden yazmama gerek kalmadı.Çünkü doktorunun kim olduğunu anladım.Benim önereceğim doktor zaten kendisiydi.Sen ona git ve dudağındaki dolguyu , çekebildiği kdar çeksin.Bu konuda süperdir.Aynı işlemi bana da yaptı.Bende problem yoktu sadece dolgu fazlaydı.Enjektörle 5 sene sonra aldırdım(üst dudak) Sen ona bakma, önce hep aynı şeyleri der.Dudak kontürünü kaybeder vs........öyle bir şey yok.Kesinlikle aldır bak gör dudağın yumuşayacak ve şişmeyecek.Çok ısrarcı ol.Benim 14 yıllık doktorumdur.Bu konuda ondan iyisini bulman mümkün değil.Çok tecrübeli etik bir cerrahtır.Ama çok ısrar edeceksin ki işlemi yapsın.Benide senin gibi korkutmuştu kaç sene öyle gezmek zorunda kaldım.Sonra tüm korkumu yendim ve bu işlemi yapacaksın dedim.Sonuç harika.Sen de aynı şeyi yapmalısın.Başka bir doktora asla gitme.Kortizonu dayarlar mahvolursun.Bu maddede kortizon kesinlikle yasak.Bilmeyen cerrahlar kortizon öneriyor.Sakın derim uzak dur.Ben kaç doktorla bu cahillikleri yüzünden kavga ettim.Senin doktor bu konuda çok bilgilidir .Ona güven.İşlemden sonra antibiyotik ve sterile çok dikkat et.Başka önerim olamaz.Tek çözüm enjektörle çekilmesi.

rosenoire ben de kalıcı dolgumu aldırmak ,istiyorum. doktorunu bana da söyler misin?ben de sıkıntıdayım. bir de kortizon niye veriliyor cnm açıklar mısın? tongaya düşmeylelim bi yerlerde?

orda fiyatlar iyiymiş bence

Bu doktor nerde canim? bayagi iyi fiyat söylemis gercekten. Ben düsseldorfta bir doktora sordum radisse dolgu icin, 700 euro dedi, ayrica botox islemi de yaparsak, toplam fiyat 1100 euro dedi, kücük dilimi yuttum. O fiyata ben tr de megan foxa benzerim :KK70:D

yüz yogası ile ilgili bir kitap vardı ondan bu soruna çare var diye biliyorum.. internetten bakabilirsiniz.. belki inidirilebiliyordur da kitap..

Merhaba hanımlar
uzun süredir girmemiştim. bugün fırsat buldum, gelişmelerden haberdar edeyim sizleri dedim.
Hatırlarsınız ben Ferruh beye rediesse dolgu yaaptırmıştım.

Yanaklarım aacayip şişmişti. Şişlikler inince baktık sol taraf biraz çökük duruyor, oraya destek yapalım dedi ve ücret almadan hylrnk asitle doldurdu. Çok fark etmişti ve mutlu olmuştum.

aradan 4 ay geçti benim çizgiler yine belirginleşti:KK43:(
Tekrar gittim.Yine her iki tarafa da hylrn asit enjekte etti. Toplam 1 cc iki tarafa paylaştırdı. yine ücret almadı.
Ve yine yüzüm acayip şişti!

Doktorumun ilgisi ve ek ücret almaması güzel takdir ediyorum ama bu işlemi böyle tekrar tekrar yaptırmak çok canımı sıkıyor! Ben kalıcı olsun diye rediessi tercih etmiştim...

göğüslerim de zamanla o diriliği kaybetti:KK43: hiç de yapılmış gibi durmuyor.
Yani bu işlemlerin uzun vadedeki sonuçları pek yüz güldürücü değil galiba...

sizlerde durum nasıl?

Valla kimsenin içine kurt düşürmek istemem ama ben 1 cc juvaderm'e 750 tl veriyorken, 1 cc'nin ücret alınmadan yapılması, üstelik benim dolgumun %80i falan duruyorken (4-5 ay sonra bile) daha kalıcı olarak bilinen radiessenin bu kadar kolay erimesi bana çok saçma geliyor. aklım almıyor..

Arkadaşlar kaş arasına dolgu yatıran varmı peki yada etrafın ya yaptırmış olan eşim sürekli neden kızgınsın diye soruyor :''((

Merhaba hanımlar
uzun süredir girmemiştim. bugün fırsat buldum, gelişmelerden haberdar edeyim sizleri dedim.

Yanaklarım aacayip şişmişti. Şişlikler inince baktık sol taraf biraz çökük duruyor, oraya destek yapalım dedi ve ücret almadan hylrnk asitle doldurdu. Çok fark etmişti ve mutlu olmuştum.

Tekrar gittim.Yine her iki tarafa da hylrn asit enjekte etti. Toplam 1 cc iki tarafa paylaştırdı. yine ücret almadı.

Doktorumun ilgisi ve ek ücret almaması güzel takdir ediyorum ama bu işlemi böyle tekrar tekrar yaptırmak çok canımı sıkıyor! Ben kalıcı olsun diye rediessi tercih etmiştim...

sizlerde durum nasıl?

ferruh beyin soyadı ne?
bunlar adı üzerinde geçici dolgu, tekrarlatmanız gerektiğini kabul ederek yola çıkmışsınız
tekrar yaptırmak zorunda değilsiniz ancak cilt için daha kolay/ucuz ve etkili sonuc veren başka bir cerrahi olmayan işlem biçimi yok

drun ücret almamasına şaşırdım acaba hangi marka kullandı size gösterdi mi markasını?

kalıcı dolguyu şahsen önermem, geçici dolguda bile şişti diyorsunuz , kalıcıda en ufak bir asimetride yüzünüz öyle kalır kesi ile çıkarılır ya da düzeltilemez bile
geçici dolguyla artık ne olduysa onu kabul edicez

yaşlandıgımızı kabul etmemiz gerekiyor
yerçekimi herkes için bir dezavantaj, hele ki implant uygulanmış gögüsler yerçekimine karşı daha dayanıksız
çünkü silikonlar gögüsteki yağ dokusundan daha ağırdır ve daha kolay sarkacaktır

sizin dikkat etmeniz gerekiyor, kol-gögüs kaslarını sıkılastıracak ezgersizlere devam etmek, günlük hayatta dahi sütyen giymek yararlı olabilir
doktor sadece silikonu koymus, korumak hastanın görevi

Arkadaşlar kaş arasına dolgu yatıran varmı peki yada etrafın ya yaptırmış olan eşim sürekli neden kızgınsın diye soruyor :''((

benim kas arama botox yapildiktan 5-10 dakika sonra dolgu da enjekte etmisti doktor, bende sürekli catik kasli dolasiyordum, inanamadim ama gercekten de o bölge dümdüz oldu, yani bu dedigin sey mümkün, ama tek basina dolgu yetmiyor oraya, botox la önce gevsetmek gerekiyor o bölgeyi, sonra dolgu da uzun süre kaliyor böylece orda

Merhaba hanımlar

sizlerde durum nasıl?

Ben aqualift diye bir dolgu enjekte ettirdim 9 ayı geçti en ufak bir erime yok. Memnunmusun derseniz şu açıdan değilim benim göz altlarım mor kaldı. ama elmacık kemiği kısmından çok memnunum. çok çok az burun kenarından ağıza inen bölgeye de yapıldı. ama o bölgede çok az olduğu için bir fark olmadı. benim dolgum 3-5 sene kalıcı. Daha uzun vadeli çözüm için düşünebilirsiniz

benim kas arama botox yapildiktan 5-10 dakika sonra dolgu da enjekte etmisti doktor, bende sürekli catik kasli dolasiyordum, inanamadim ama gercekten de o bölge dümdüz oldu, yani bu dedigin sey mümkün, ama tek basina dolgu yetmiyor oraya, botox la önce gevsetmek gerekiyor o bölgeyi, sonra dolgu da uzun süre kaliyor böylece orda

Sevgili Nevince çok teşekkür ederim cevabın için ben de ilk önce botoks sonra dolgu düşünüyorum bişey daha sormak istiyorum msela ben kızmasam da kaş aram kızgın duruyor sen dede durum böylemiydi birde kalıcılığı nekadar?

X