ağrı kesici adeti kesermi kızlar...

able210

düşmez kalkmaz bir allah.
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2011
2.628
10
zaten adetlerim düzensizdi 2 aydır bi düzene girdi dedim bu ayda bayağa yoğun şekilde olucaktım sanırım ilk bayağa geldi çünkü bugün oldum ama ağrıdan duramadım az daha bayılıcaktım kızlar ağrı kesici aldım minoset diye...tamam ağrıyı kesti de kanamayıda hafifletti sanki...sizdede böle oluyormu...kesilirmi adetim...eğer içmeseydim çok düzgün olucaktım yaa bayağada yoğundu ilacı içer içmez durdu sanki...içmemek mi gerekir adetliyken...

kişiye göre değişiyor herhalde
ben en kuvvetli ağrı kesicileri içerdim kesilmezdi..

ama ağrı kesici içince adeti kesilen arkadaşım da çok...

kişiye göre değişiyor herhalde
ben en kuvvetli ağrı kesicileri içerdim kesilmezdi..

ama ağrı kesici içince adeti kesilen arkadaşım da çok...

öylemi canım maleef benimde biraz kesildi gibi oldu ilk gün olduğu içinmi az bilmiorum genelde 2 ve3.günler çok oluyor bakalım az olursa yarın falan demekki ağrı kesici beni etkilio dicem...ve artık içmicem ama bayılıcaktım içmeseydim çok berbattım yaa

öylemi canım maleef benimde biraz kesildi gibi oldu ilk gün olduğu içinmi az bilmiorum genelde 2 ve3.günler çok oluyor bakalım az olursa yarın falan demekki ağrı kesici beni etkilio dicem...ve artık içmicem ama bayılıcaktım içmeseydim çok berbattım yaa

bilirim o ağrıları.... yatak döşer yatar, ağlardım...

2. doğumumdan sonra ağrı falan kalmadı yaa çok mutluyum :KK66:

darısı başına diyorum

canım bnmde adetim çok ağrılı oluyor. majezik içiyorum ağrım geçio, adetim aynı devam ediyor. diğer ağrı kesicilerden içtiğimde azalma oluyor. bu yüzden bn hep majezik içerim. inan çok faydasını görürsün

canım bnmde adetim çok ağrılı oluyor. majezik içiyorum ağrım geçio, adetim aynı devam ediyor. diğer ağrı kesicilerden içtiğimde azalma oluyor. bu yüzden bn hep majezik içerim. inan çok faydasını görürsün

canım bugün yoğunum bayağa kesmedi galiba majezik alırım artık başka zaman

bilirim o ağrıları.... yatak döşer yatar, ağlardım...

2. doğumumdan sonra ağrı falan kalmadı yaa çok mutluyum :KK66:

darısı başına diyorum

CANIM BENİM HİÇ AĞRIM OLMADIĞI GÜNLERDE OLUYORDU hatta şaşıyodum niye ağrımıyoki falan diye bazen az az oluyor bu seferki de çok şiddetli oldu anlamadım yaa

evett kızlar özellikle minoset kanamayı kesermiş doktorum kullanma demişti kanamayı etkilememesi içinde majezik advil yada apranaxfort bunlardan birini almamı sölemişti özelliklede advili önermişti

evett kızlar özellikle minoset kanamayı kesermiş doktorum kullanma demişti kanamayı etkilememesi içinde majezik advil yada apranaxfort bunlardan birini almamı sölemişti özelliklede advili önermişti

canım minoset ilk gün biraz kesti gibi oldu ama sora devam etti adetim ama biraz koyulaştı gibi geldi..en iyisi hiç içmemek ama ağrıdan da durulmuyorki

ben de sürekli ağrı kesici içiyorum ..çok sancılı adetim olur..
ben dikloron 100 içiyorum..aksine ağrı kesici içince adetim normale dönüyor ve ağrı kesici söktürüyor..

beni de aspirin keser mesela..aspirin içersem adetim azalıyor...
sanırım bünteden bünyeye değişiyor..

ben de sürekli ağrı kesici içiyorum ..çok sancılı adetim olur..
ben dikloron 100 içiyorum..aksine ağrı kesici içince adetim normale dönüyor ve ağrı kesici söktürüyor..

beni de aspirin keser mesela..aspirin içersem adetim azalıyor...
sanırım bünteden bünyeye değişiyor..

aa senin tam tersi olmuş

bu sabah reglı oldum kızlar agrıdan duramayıp majezik aldım ve agdetım kesildi yaa şuan olmuyorum...çok canım sıkkın yarın geri görürmüyüm acaba yaa offffffffffffffffffffffffff

kimyasal ya etkiliyor doğal olarak canım, herkeste olmasa bile etkiliyor. bende de olmuştu. ağrıdan iki üç tane içtim 2 gün hiç bir şey olmadı sonra tekrar devam etmişti :)

Direk adeti(kanı kesmez) fakat azaltıyoo daha az geliyor bu da iyi bişe değil
Dayanılmıcak kadar değilse kullanmayın ilaç derim..

Ben hiç ilaç kullanmadım yaklaşık 4,5 senedir oluyorum sürekli sıcak su torbası ve ılık su içerek idare etmeye çalıştım kendimi acıyı bi ben çektiğim için herkes yalan söylediğimi abarttığımı ve bana sürekli sanki Bi sen hasta oluyorsun gevşek olma derlerdi bende bazen kendi kendime derdim onca insan gördüm bir güne bir gün hiç bir kızı kadını çarşı ortasında banka bayılıp karnından tutup sancısı var diye ağladığını görmedim neden ben böyleyim gerçekten denilen gibi abartıyormuyum yoksa bu benim sınavım mı gerçekten halen bile düşünüyorum bunun için doktora gitmeye başladım bana yeşil kaplı bir adet sancısı kesen ilaç verdi ismini hatırlamıyorum 1,2 yıl oldu hiç bir halta yaramadı ailem sürekli doğal şifalı bitkiler içirdi yine işe yaramadı yoksa inancım mı yoktu iğleșmeye halen anlamış değilim bu gün yine hasta oldum ikindi civarı sancım hiç yoktu çok rahattım mutluydum sonunda artık sancım yoktu tamamen bittiğine inanmıştım ki 1 saat oldu olmadı hasta olduğum sancım başladı şu an çok şiddetli ağrıyor bu yorumu yazmam dakikalarımı aldı İnternette araştırma yapmaya karar verdim derinlere kadar indim benim için sağlıklı kolay ve idael bir yol buldum kadınsal bölge ve karın arasında olan o çizgi alana masaj yapmak ve sırt üstü yatıp ayakları hafif yukarıda tutarak egzersiz yapmaktı biraz masajı denedim iyi geldi yapmaya devam edicem en azından ilaç tüketmekten iyidir Rabbim kimseleri ilaçlara muhtaç etmesin inşallah Allahın izniyle geçicek bu günlerde..(şunu da eklemek isterim ki) ailem hep nikahın kıyıldığı vakit adet sancın kesiliyormuș bu herkes için geçerli bir yöntemmiș bende hep diyorum ben şimdi nikahım kıyılana denk bu acıyı mı yaşamalıyım yoksa sırf acım bir an evvel bitsin diye evlenmem mi lazım bu yaşta ..Okuduğunuz için teşekkür ederim saygılar

X