zeytinburnu santa plus hastanesi

efnanim

eşim ve oğlum
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2010
3.609
1
slm santa plus zaytin burnu kadın ddoğuma giden var mı?beni bilgilendirse emniyet mensubu olanlardan ücret alınmıyomuş diye duydum doğumda ne kadar doğru? bu hastane doğum için uygun mu?odalar tek kişilik mi ?bebek yoğun bakım üniyesi var mı ?muayene ücreti nekadar ?bildiklerinii duyduklarınızı yaşadıklarınızı paylaşırsanız sevinirim

gittin mi hastaneye.ben en son kan verdim 20 liraydı ve muayene de ücretli,20 ydi sanırım.o kadar iyi bi yer değil bence.sen ne yaptın?

gittin mi hastaneye.ben en son kan verdim 20 liraydı ve muayene de ücretli,20 ydi sanırım.o kadar iyi bi yer değil bence.sen ne yaptın?

yok canımm henüz gitmedim eşim emniyette çalışıo arkadaşının eşi oraya gidiyomuş doğum ücretsizmiş emniyet mensubuna sende emniyet mensubusun muayene 20 ise hheryerle aynı yanii başka hastanedede öyle ben önce medikal parka sultangaziye gidiodum sşimdi haliç hospitale gidiyorumm eyüpte heryer aynı gibi ama santa plusuda denemek istiyorum açıkçası eşim tam bilgi alsında hastane hakkında bende burdan bakıcam inşallah doğum yapan birine rastlarsam

ben de oraya gidiorum eşim polis 17 tl ücret alıyorlar . doğumda ücretli diye b iliyorum

ben de oraya gidiorum eşim polis 17 tl ücret alıyorlar . doğumda ücretli diye b iliyorum

canım bn doğumyaptım oğluşum 11 alık oldu haliç hospitaldeyaptım çok memnun kaldım 2011yılı normal doğum fiyatı 150 liradı özel oda ve bebek yoğun bakımıda vardı eşimin arkadası santa plusta doğum yapmış sezeryana almışlar ve 500 civarıymış bilgin olsun

X