Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saç gürleştirmek saçları çoğaltmak için ne yapmalı vitamin vs?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

sekerkiz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
2.523
35
arkadaşlar benim saçlarım çok ince toplam bi tutam var yok dökülmem az da olsa vardı medobiotinle dökülmem durdu ama saçlarımın gürleşmesini sitiorum vitamin olarak ne kullanmalıyım içten desteklemek amacıyla

Selam arkadaşlar benim saçlarım omuzuma bile gelmiyor çok kısa postij almayı düşünüyorum onlarda 60 cm kadar acaba onları alıp taksam kötü dururmu kısa saçımla ne yapabilirim ? :KK59:

Zinco C diye bi hap verdi bana doktor bi ay oldu daha bi gürleşme göremedm ama sabırla kullanmaya devam edcem sende bi dene istersen canım.

arkadaşlar benim saçlarım çok ince toplam bi tutam var yok dökülmem az da olsa vardı medobiotinle dökülmem durdu ama saçlarımın gürleşmesini sitiorum vitamin olarak ne kullanmalıyım içten desteklemek amacıyla

bende kullandım medobiotini ..ben bir faydasını görmedim gürleşme açısından..çok dökülmez zaten benim saçım,ben güçlensin diye kullanmıştım..ama pek de bir fark görmedim yani.

Zinco C diye bi hap verdi bana doktor bi ay oldu daha bi gürleşme göremedm ama sabırla kullanmaya devam edcem sende bi dene istersen canım.

zincoyu kullanmayı düşünüyorum ek olarak da b vitaminleri ve demir acaba supraydın die bildimiz vitamin var onun içinde hesi var onu kullansammı diorum

ben hamileyken multi vitamin kullanmıştım birde demir hapı ama ismini hatırlayamadım şimdi saçlarım çok gürleşmişti bir tel bile dökülmüyodu yeni saçlarda çıkmıştı sımsık olmuştu ama 9 ay kullandım 1,2 ay kullanmak la olmaz en az 1 yıl kullanın bendetekrar aynılarını kullanmak istiyorum ama kilo yapar diye korkuyorum doğumdan 3 ay sonra hepsi döküldü çünkü avuç avuç felaket döküldü araba koltuğundan bile saçlarımı topluyodum şimdi yine çok dökülüyo ama okadar değil en çokta yıkarken ve taraken ne yapsam durduramadım içtende desteklemek gerekiyo bence

Son düzenleme:
ben hamileyken multi vitamin kullanmıştım birde demir hapı ama ismini hatırlayamadım şimdi saçlarım çok gürleşmişti bir tel bile dökülmüyodu yeni saçlarda çıkmıştı sımsık olmuştu ama 9 ay kullandım 1,2 ay kullanmak la olmaz en az 1 yıl kullanın bendetekrar aynılarını kullanmak istiyorum ama kilo yapar diye korkuyorum doğumdan 3 ay sonra hepsi döküldü çünkü avuç avuç felaket döküldü araba koltuğundan bile saçlarımı topluyodum şimdi yine çok dökülüyo ama okadar değil en çokta yıkarken ve taraken ne yapsam durduramadım içtende desteklemek gerekiyo bence

hamileyken saçlar zaten çok bakımlı olur ve dökülmezler.Ama doğumdan sonra o 9 ayda dökülmeyen saçların hepsi dökülür.Yani bunun hapla ilgisi yok.Bunu bir dermatolog söyledi.Ben hamileyken vitamin kullanmadım.ama saçlarım hiç olmadığı kadar güzeldi.Doğumdan sonra saçımın yarısı dökülmüştü.Sonra bakımlarla çoğalttım.Etrafımdaki bütün hamilelerde aynı şey yaşanıyor.Sizin yaşadığınızı bütün hamileler yaşıyor.siz ilaçlara bağlamışsınız ama hormonlarla alakalı.

Son düzenleme:
B6 -B12 vitamini saçları güçlendiriyor, eczanelerden bulabilirsin kolayca

Bide canım günde kaç tel saçın dökülüyo .

saç dökülmem çok az vardı medobiotinle hiç dökülme kaladı şu anda hiç dökülme sorunum yok sadece gürleştirmek istiyorum canım uzama problemimde var

B6 -B12 vitamini saçları güçlendiriyor, eczanelerden bulabilirsin kolayca

evet b12 düşük çıkıo bende zaten kaç defa iğnesini aldım ma tekrarlıo.
bence arkadaşlar demir çinko b vitaminleri hepsini almamız lazım hepsini içeren tek bi vitamin daha iyi olailir kanımca

Off off nasıl gürleştircez biz bu saçları ya. Sizce umut varmı? Ne kadar sürer dökülen saçların kendını toparlaması bı fikri olan varmı .:26:

hamileyken saçlar zaten çok bakımlı olur ve dökülmezler.Ama doğumdan sonra o 9 ayda dökülmeyen saçların hepsi dökülür.Yani bunun hapla ilgisi yok.Bunu bir dermatolog söyledi.Ben hamileyken vitamin kullanmadım.ama saçlarım hiç olmadığı kadar güzeldi.Doğumdan sonra saçımın yarısı dökülmüştü.Sonra bakımlarla çoğalttım.Etrafımdaki bütün hamilelerde aynı şey yaşanıyor.Sizin yaşadığınızı bütün hamileler yaşıyor.siz ilaçlara bağlamışsınız ama hormonlarla alakalı.

sonra bakımla çoğalttım demişsin canım hangi bakımla çoğalttın ne işe yaradı acaba paylaşabilir misin?

hormonlarlada alakalı olabilir ama 9 ay boyunca gece güzndüz hap alıyosun demir hapı ve vitamin hapı saçlar nasıl gürleşmesinki öyle olmasa saç dökülmesi için bu hapları önermezlerdi...doğumdan sonra çok dökülüyo hormonlar düzensizleşiyo ve hap kullanmıyosun haliyle saçlar değişime uğruyo

sarımsak şampuanı var o saçı gürleştiriyormuş ben de alıp denemyi düşünüyorum kullananlar var bakımda yapıyormuş tavsiye ediyorlar

X