Saç Kesim Şekilleri Shakira Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Dailys

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2011
1.618
0
Kızlar bana yardım edin lütfen Shakira'nın saç modelini çok beğeniyorum nasıl yapabilirim acaba?

Shakira.jpg

Shakira-Resimleri-4d0eed66d7e72.jpg

superbombatv_shakira.jpg

saadetwinx_Shakira_JPC_10.jpg

shakira3.jpg

Shakira%20Mebarak%20(84).jpg

Kıvrımlar diplerden geliyor. Örmekle pek olucak bişey değil bu. Maşaylada olmaz. :S

Sanının doğal hali oymuş gibi görünüyor ki muhtemelen öyle. Bi işlemle yapılabılecek bi model değil bence bu canım.

Ya ama sonuçta yinede bi şekilde böyle bi saç yapılabilir. :/

6 aylık su dalgası yapılıyor... kuaforune bı danıs ıstersen... dalgaların aralıgını kendın belırlıyorsun su dalgası v.s. olabılır yanı basıt bı sey onunkısı dogal tabıde...

güzel model.. düz saçlı olduğum için çok özeniyorum ben de. :KK31:

6 aylık su dalgası yapılıyor... kuaforune bı danıs ıstersen... dalgaların aralıgını kendın belırlıyorsun su dalgası v.s. olabılır yanı basıt bı sey onunkısı dogal tabıde...
Ya aslında canım öyle kalıcı bişey istemiyorum. Çünkü sürekli aynı model kullanan biri değilim. Her gün farklı bişey yaparım.. Ama bu saç hep oldum olası çok hoşuma gitti.
güzel model.. düz saçlı olduğum için çok özeniyorum ben de. :KK31:

Aynen canım ya.. Benimkilerde dalgalı...

cnm saçlarını yıkadıktan sonra ıslakken iyi bir jöleyle jölele bu işlemi şöyle yap başını aşağı ey eline biraz jöle al saçlarını sıkıp bırak arkası yanları her yerine yap bu şekilde sonra fön makinana vigo tak onunla tutamlar halinde iyice kuruyana kadar kurut yine kafan aşağıda olucak şekilde sonra kaldır zaten kabarıcak sönük kalan kısımları yine vigoyla kabart bu saçı elde edersinn:KK3:

cnm saçlarını yıkadıktan sonra ıslakken iyi bir jöleyle jölele bu işlemi şöyle yap başını aşağı ey eline biraz jöle al saçlarını sıkıp bırak arkası yanları her yerine yap bu şekilde sonra fön makinana vigo tak onunla tutamlar halinde iyice kuruyana kadar kurut yine kafan aşağıda olucak şekilde sonra kaldır zaten kabarıcak sönük kalan kısımları yine vigoyla kabart bu saçı elde edersinn:KK3:

Ya bunu maşayla yapmanın bi yolu yok m? Ben saçlarıma jöle kullanmayı sevmiyorumda :/

aah ah bir zamanlar saçlarım böyleydi:KK43:( ama oryal mahvetti saçlarımı.buklelerimi bozdu.Rsimleri görünce yaram deşildi kızlar :KK43: saçlarınız dalgalıysa jöle sürün.Bir gün sonra böyle olur. düz saçlar için biraz zor.

aah ah bir zamanlar saçlarım böyleydi:KK43:( ama oryal mahvetti saçlarımı.buklelerimi bozdu.Rsimleri görünce yaram deşildi kızlar :KK43: saçlarınız dalgalıysa jöle sürün.Bir gün sonra böyle olur. düz saçlar için biraz zor.

Valla canım benim saçlarımda çok güzeldi. Ama ben sürekli kestire kestire saçımın bütün güzelliği gitti. Ama şu anda Allah'tan saçlarım tekrar düzene girmeye başladı bakım maskeleriyle..

perma olabilir mi:18:

Bilmiyorum ki canım. Pek perma gibide değil ama.. :KK50:

Perma değil canım.Kendi saçı.Shakira melezdi yanlış hatırlamıyorsam.Böyle olması normal

Valla canım benim saçlarımda çok güzeldi. Ama ben sürekli kestire kestire saçımın bütün güzelliği gitti. Ama şu anda Allah'tan saçlarım tekrar düzene girmeye başladı bakım maskeleriyle..

ben de aynen.Kestire kestire hallettim canım saçlarımı.Bir de kuaför hatası.Katlı kesim.ama yanlış tutmuş usturayı.yoluk yoluk duruyorlar:KK43:

.

ben de aynen.Kestire kestire hallettim canım saçlarımı.Bir de kuaför hatası.Katlı kesim.ama yanlış tutmuş usturayı.yoluk yoluk duruyorlar:KK43:

.

Allahtan benim saçlarım düzeldi canım. Saçlarına bakım uygulasana sende :)

hergün yapıyorum canım.Benim kesimde problem var.Uzatmaya çalışıyorum.inşallah birgün düzelecek

Valla nedir bu kuaförlerden çektiklerimiz ya? Bi keresinde saçlarım göğüs hizamın biraz aşağısındaydı 2 sene önce.. Kuaföre gittim istediğimde model omuzlardan aşağıdaydı kadın gitti ensemde yaptı saçlarımı. Çok ağlamıştım. Ama Allah'tan herkes çok beğenmişte içime birazda olsa su serpilmişti. Artık kuaföre gittiğimde her zaman söylüyorum boydan almayın sadece model verin, kırıklıarı temizleyin v.s diye.. Yoksa bi kestimi yani..:KK47:

benim katlı kesti ama usturayı sürterek kullandı.kırık kırık görünüyorlar.Ve en kısası kulak hizamda.Yani 2 seneden önce düzelmez:KK43:( Keşke kısa olsaydı da düzgün görünseydi.Ben düzelttirmek istesem kısacık kesilmesi lazım.O kırıklı görüntünün gitmesi için.Saç uzatma topiklerindeki kürleri yapıyorum.İşe yarıyorlar.Sen de bir bak istersen

benim katlı kesti ama usturayı sürterek kullandı.kırık kırık görünüyorlar.Ve en kısası kulak hizamda.Yani 2 seneden önce düzelmez:KK43:( Keşke kısa olsaydı da düzgün görünseydi.Ben düzelttirmek istesem kısacık kesilmesi lazım.O kırıklı görüntünün gitmesi için.Saç uzatma topiklerindeki kürleri yapıyorum.İşe yarıyorlar.Sen de bir bak istersen

Bende yapıyorum canım zaten. Saçlarım şu anda gayet saglıklı, omuzlarımın aşağısında.. Kırık yok. Parlak. Yumuşacık :KK1:

tatlım shakiranın saç modelini ben şu videodaki kızın yaptığı modele benzettim. fakat bu maşaları türkiyede bulmak bayağı zor diye biliyorum. saçının önünü toplamadığı zaman videonun sonunda çok benziyor shakiranın saçlarına Triple-barrel hair waver tutorial

Bence bu videodaki saç shakiranınkine tam benzemiyor. O daha çok kalın yapılmış tost gibi. Bu modeli elde etmenin yegane yolu perma. Perma ile iri dalga yaptırcaksın yada permanın biraz açılmasını bekleyeceksin. Sonra da resimdeki gibi boyatacaksın. Yada sarı röfle yaptırcaksın.Saçlarımın boyası gitsin seneye yaptırıyorum bu modelden.

X