Bisküvi - Kurabiye Tarifi Çok Pratik Krem Şantili Kurabiye ( Resimli )

arkadaşım tarifin için çok teşekkür ederim.Çooook güzel enfes değişik bir tadı oldu.Çok tereddüt ettim bende deneme konusunda.Hatta yağla krem şanti köpürecek sanmıştım baktım köpürmüyor :):)allah dedim buda çöpe gidecek.Hatta hamur olur die azcıkta kızarttım aklımca.Amaaaa pişip soğuduktan sonra allahım dedim harika oldu.Çok sağol tekrar ellerine sağlık.Keşke kurabiyeler bölümüne açsaydın tarifi.Çok kişi seni arıyor teşekkür için :):)

SAĞOL ARKADAŞIM
ben kk yeniyim ya kurabiyeler bölümünü görmedim ondan buraya açtım:KK1:

işte kakaolu krem şantiyle kızlaaaaaaaar :KK66:

Eklentiler

• $003.jpg
    $003.jpg
    127,4 KB · Görüntüleme: 245
ayy bnmde agzım sulandııı =)) yapaym bariii bi taraflarim şişmesinn:KK66::KK66::KK66:

İnşallah resmi yüklemeyi başarabilirim.Yaptım veeee hakikaten çok kolay ve çok lezzetli bir kurabiye oldu.Ben galiba fırında biraz fazla tutmuşum ama aynı un kurabiyesi gibi hoş bi lezzeti vardı.Tarifi veren arkadaşım tekrar teşekkürler artık sık yapılacaklar listesine girdi bu tarifin:KK71: $Fotoğraf-0009.jpg

Son düzenleme:
$004.jpg sıcak sıcaaaaaaaaaaaak kakaoluda güzel oldu
sade daha güzel ama sanki biraz tadı az kakaolunun,zaten denemek için yaptım tercihim sade:KK1:

Son düzenleme:
İnşallah resmi yüklemeyi başarabilirim.Yaptım veeee hakikaten çok kolay ve çok lezzetli bir kurabiye oldu.Ben galiba fırında biraz fazla tutmuşum ama aynı un kurabiyesi gibi hoş bi lezzeti vardı.Tarifi veren arkadaşım tekrar teşekkürler artık sık yapılacaklar listesine girdi bu tarifin:KK71:Eki Görüntüle 150102

beğenmene sevindim arkadaşım
seninkilerde güzel olmuş eline sağlık
bende bu sefer kakaolu denedim:KK1:

yaptım simdi fırında
15 tane oldu biraz büyükmü yaptım acaba

Arkadasim tarif icin cok cok tesekkurler, ne malzemelerle yapiyoruz ama bu kadar lezzetli olmuyo, denedim bende cok guzel oldu 2 gun oldu yapali ama yazamadim bi turlu.

Tarif icin tesekkurlerrrr :KK71:

ay çok merak ettim şimdi hakkat güzel oluyormu canım yaa eline sağlık buarada

$DSC03513.jpg
tarif için tşkler bugün bende yaptım hem pratik hemde çok lezzetli..

afiyet olsun arkadaşlar
beğenmenize sevindim:KK66:

okuldan çıkınca akşam bende deneyecem de kabartma tozu koyuyor musunuz

X