Nişan nışan bohçasına neler koyuluyor

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

daisy55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2011
31
0
Nışan bohçası yapılacak ve ben tam olarak neler koyulduğunu bilmiyorum herkes bişey diyor kafam karıştı. Nışan bohçasına neler koyuluyor. şık ve zarif olması için incelikleri var mısıdır :KK1: birde kayınvalide ve görümcelere yapılanlarde ne olur. yardımlarınıza ihtiyacım var. nışan 12 martta :18:

:90::90:öncelikle hayırlı olsun allah tamamına erdirsin.
bu ayın 12sinde benimde nişanım oldu.
biz kayınvalideme ve görümceme bohça hazırlamadık karşılıklı anlaşarak
nişanlıma takım elbise,gömlek,kravat,ayakkabı aldık.
rop takım istemedigi için nişanlım üçlü pijama takımı ve eşortman takımı,terlik,iç çamaşırı,çorap
seccade,havlu,extra pantolon ve gömlek birde traş takımı aldık.birde saat taktık umarım yardımcı olmuşumdur

Hayırlısı olsun canım benimde nişanım kısmetse temmuz 3 te, görümcelere ve kaynanaya ayrıyetten bohça yapılmıycak bizde her iki tarafın anlaşmasına bağlı bu durum tabi... Biz sadece bana ve erkek arkadaşıma bohça hazırlayıcaz, gelen misafirlere süslü keseler içinde eşarp dağıtıcam ben erkeklerde havlu dağıtmayı düşünüyorum kayınvalide ve görümcelerin keselerine oyalı tülbent, kayınpedere ise seccade ve havlu verilicek, erkek bohçasına takım elbise, gömlek, ayakkabı, cüzdan kemer takımı, traş takımı, parfüm seti, terlik, rop takım, iç çamaşır, çorap, seccade takımı, havlu konur:KK16: kız bohçasınada takım elbise, ayakkabı, gecelik takımı, terlik, havlu, kozmetik ürünleri, parfüm seti, şal, örme yelek, çanta gibi eşyalar koyuluyor canım tatlı telaşlar bunlar, kazasız belasız atlatırız inşallah :nazar:

:90::90:öncelikle hayırlı olsun allah tamamına erdirsin.
bu ayın 12sinde benimde nişanım oldu.
biz kayınvalideme ve görümceme bohça hazırlamadık karşılıklı anlaşarak
nişanlıma takım elbise,gömlek,kravat,ayakkabı aldık.
rop takım istemedigi için nişanlım üçlü pijama takımı ve eşortman takımı,terlik,iç çamaşırı,çorap
seccade,havlu,extra pantolon ve gömlek birde traş takımı aldık.birde saat taktık umarım yardımcı olmuşumdur

teşekkür ederim amin allah razı olsun tebrik ederim bu arada allah tamamına erdirsin
kayınvalideyle görümcelere düğünden sonra gidiyormuş bohça bizde yapmayacağız o yüzden.
o söylediklerinizi dün halledip aldık allaha şükür tek eksiğimiz pijama takımı gibi gözüküyor. onuda bugün yarın hallederim allahın izniyle. kız sadece takı olarak saat takıyor heralde altın takmıyor çünkü başka de bir secenek kalmıyor.

Hayırlısı olsun canım benimde nişanım kısmetse temmuz 3 te, görümcelere ve kaynanaya ayrıyetten bohça yapılmıycak bizde her iki tarafın anlaşmasına bağlı bu durum tabi... Biz sadece bana ve erkek arkadaşıma bohça hazırlayıcaz, gelen misafirlere süslü keseler içinde eşarp dağıtıcam ben erkeklerde havlu dağıtmayı düşünüyorum kayınvalide ve görümcelerin keselerine oyalı tülbent, kayınpedere ise seccade ve havlu verilicek, erkek bohçasına takım elbise, gömlek, ayakkabı, cüzdan kemer takımı, traş takımı, parfüm seti, terlik, rop takım, iç çamaşır, çorap, seccade takımı, havlu konur:KK16: kız bohçasınada takım elbise, ayakkabı, gecelik takımı, terlik, havlu, kozmetik ürünleri, parfüm seti, şal, örme yelek, çanta gibi eşyalar koyuluyor canım tatlı telaşlar bunlar, kazasız belasız atlatırız inşallah :nazar:

teşekkür ederim canım. aslında düşündüğün incelik güzel küçük hediyeler benimde aklıma geldi bu tarz bişeyler ama nışanım salonda olacağı için hangi birini verilir oda ayrı ama gerçekten tatlı telaşlar bunlar çalıştığım için zor geçiyor biraz hepsi o kadar

X