Saç Şekillendiriciler Piyasada ki En İyi Saç Düzleştiricisi (Saçları Yakmayan) Hangisidir?

or_kidem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2010
219
2
Saç düzleştiricisi almak istiyorum. Düzleştirmeyince çok kabarık ve elektiriklenmiş saçlarım oluyor. Şu an Braun stair color kullanıyorum. İyon özelliği var saçları yakmıyor ve boyalı saçların rengini koruyor denildiği için aldım. Ama sonuç hüsran. Saçlarımı yakıyor. Ayda 2 kez düzleştirmeme rağmen :KK43:
Saçlarım çok yıprandı ve bu yüzden de uzamıyor. :KK43: En iyisini saçları yakmayan bir ürün almak istiyorum. Fikrinizi öğrenmek istiyorum. Size iyi gelen saç düzleştiricisi hangisidir. Saç türünüzü de yazarsanız sevinirim. Benim saçlarım kalın telli. :KK59:

Son düzenleme:
saçı da yakmıyorsa harika bişeymiş öyleyse. Türkiye de nasıl bulabilirim? Stand açtıklarına göre olması gerek. :44:

bu markanın yabancı bi sitede satışı yapılıyor trkiyeyede getirtiliyor yalnız 125 dolar yani 150-200 tl civarı acayip pahalı geldi bana ayrıca dışı kaygan bi yapıda dalga vermek isteyenler için dısı przl olan dzleştiricilerde bu cok zor oluyo sac sıdındaki pürüze takılıyo kalıyoo dısı bu gibi olan düzleştiric var mı acaba baska markanın yaa

canım,
ben hem braun hem de babyliss kullandım,ikisi de iyonlu idi..ama saçlarım yanmaktan kurtulamadı maalesef :KK43::KK43::KK43::KK43:

canım,
ben hem braun hem de babyliss kullandım,ikisi de iyonlu idi..ama saçlarım yanmaktan kurtulamadı maalesef :KK43::KK43::KK43::KK43:

bende braun kullanıyorum. üstelik en son çıkan iyonlu saçları yakmıyor denilen ürününü. ama yinede yakıyor :KK43: saçlarım düzleşmeyince çok kabarık ve elektriklenmiş duruyo. yok mu saçları yakmayan bir ürün :44:

bende braun kullanıyorum. üstelik en son çıkan iyonlu saçları yakmıyor denilen ürününü. ama yinede yakıyor :KK43: saçlarım düzleşmeyince çok kabarık ve elektriklenmiş duruyo. yok mu saçları yakmayan bir ürün :44:

evet canım..ben de denedim Braun iontec..yine de yakıyor..babyliss de öyle..
şimdi rowenta cf 7112 sipariş ettim..bir de onu deneyeceğim bakalım.

kızlar,bende babyliss pro 230 iyonic,nano teknolojili ürününden kullanıyrm ben çok çok memnunum,
her düzleştirici elbette saça az çok zarar verir,ama bnm saçımda yanma vs olmuyr.acaba siz cihazı çok mu saçınızda tutuyorsunuz?ben saçlarımı tutam tutam ayırıp sanki tarıyormuş gibi hızlı hızlı düzleştiriciyle geçiyorum.birde cihazı kullanmadan önce saçıma köpük kullanıyrm,saçım köpüğü emdikten sonra saçımı düzleştirme işlemine başlyrm çok da güzel oluyor

kızlar,bende babyliss pro 230 iyonic,nano teknolojili ürününden kullanıyrm ben çok çok memnunum,
her düzleştirici elbette saça az çok zarar verir,ama bnm saçımda yanma vs olmuyr.acaba siz cihazı çok mu saçınızda tutuyorsunuz?ben saçlarımı tutam tutam ayırıp sanki tarıyormuş gibi hızlı hızlı düzleştiriciyle geçiyorum.birde cihazı kullanmadan önce saçıma köpük kullanıyrm,saçım köpüğü emdikten sonra saçımı düzleştirme işlemine başlyrm çok da güzel oluyor

benimkide seninle aynı modelsi tatlım..ama çöpe gitti..önce çalışırken gıcırdamaya başladı..zaten iyi düzleştirmiyordu benim saçımı ,uçlarını yanık yanık yaptı..
sonra da bozuldu ve servisi yapamadı ve alet çöpe gitti..yazık oldu verdiğim paraya yani..bugün da kuzenim bana remington s 1051 hediye almış..güzel valla.
rowentayı annem kullanıyor zaten..

Bence en iyi Saç Düzleştirici aynı zamanda Brezilya fönünde de kullanılan Mecanix Marka 877 model Profesyonel Saç Düzleştirici. Isı ayar kontrollü ve 180 - 230 dereceye kadar çıkan dijital göstergeli bir ürün. Bence bunu arayıp bulun. Türkiyede Kuaför toptancıları satıyor ancak heryere yada her kuaföre vermiyorlar. izmirde Seba Ticarette var diye biliyorum. internetten iletişimini arayıp sorun varsa bence hiç kaçırmayın. 6 senedir hiç bir problem yaşatmadı. Kırmızı şık bir kutusu güzel görünümlü. Profesyonellerin Tercihi ama evde vazgeçilmezlerin arasına hemen giriyor.

Bence en iyi Saç Düzleştirici aynı zamanda Brezilya fönünde de kullanılan Mecanix Marka 877 model Profesyonel Saç Düzleştirici. Isı ayar kontrollü ve 180 - 230 dereceye kadar çıkan dijital göstergeli bir ürün. Bence bunu arayıp bulun. Türkiyede Kuaför toptancıları satıyor ancak heryere yada her kuaföre vermiyorlar. izmirde Seba Ticarette var diye biliyorum. internetten iletişimini arayıp sorun varsa bence hiç kaçırmayın. 6 senedir hiç bir problem yaşatmadı. Kırmızı şık bir kutusu güzel görünümlü. Profesyonellerin Tercihi ama evde vazgeçilmezlerin arasına hemen giriyor.

TV reklamı gibi yazmışsın :)

Ben babyless kullanıyorum. Saçlarımı yakmıyor da kenarlarında boşluklar var her kullanımımda elimi yakıyorum.
Korumalı olanı yok mu şunların yaa puff :KK43:
Dün kullandım şuan sol işaret parmağım yanık durumda

X