Düğün izmirde güzel düğün mekanları

powwowa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2011
9
0
kızlarr eylül ayında izmirde evlenmeyi düşünüyoruz ama düğün yeri için bitürlü karar veremedik tavsiye edebileceğiniz mekanlar varmı?özellikle buca,konak ve çevresinde

Hem merkezi bir yer hemde kır düğünü havasında olan bir yer önerebilirim sana. Toplam 3 çeşit salonları var. Garden olan yeri kır düğünü tarzında (nasipse haziranda düğünüm orada olucak), Club olan da kapalı salon , Teas 'da havuz başı hepsi birbirindengzel bence. Şirinyer Bahhçe diye aratabilirsin internetten. Kolay gelsin..

arkadaşlar bahhçe ve cennet vadisi arasında kaldım. lütfen yardımcı olur musunuz? nasıl geçti düğünleriniz?

Canım düğün mekanı ,müzik organizasyonu,kına,dansöz,profesyonel ses ve ışık sitemi,konser,bay-bayan sanatçı,
dj,fasıl grubu,VS.istekleriniz için 0 536 644 99 87 ve 0 535 973 30 68 [/B] numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

by dinletir orgaznizasyon face to face /aytaç dinletir/facebook
chance angel www.angelnikahsekeri.com/gülden bezirgan/facebook

Benimde 30 ağusta düğünüm var. İnciraltında çok şirin bir yer. Bugün orada düğün vardı gittim izldim. her şey çok güzeldi... tavsiye ederim. mekanın adı Hayalbahçemiz. samimi, şirin ve güzel kır düğünü düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum...

Hayal Bahçemiz - İnciraltı İzmir

X