Örgü Oğlum için ördüğüm Tunus işi Bebek Battaniyesi

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

beraser

papatya
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2009
915
2
oğlum için ördüğüm tunus işi battaniyemiz. oldukça uğraştırdı ama sanırım değdi. ne dersiniz:)

elinize sağlık.çok uğraştırmıştır sizi.bu battaniyenin arkası nasıl duruyor.ip geçişleri vardır çoğunlukla sanırım.arkasını başka bir kumaşlamı kapattınız?

elinize sağlık.çok uğraştırmıştır sizi.bu battaniyenin arkası nasıl duruyor.ip geçişleri vardır çoğunlukla sanırım.arkasını başka bir kumaşlamı kapattınız?

baya uğraştım canım ama sonucu görünce iyiki uğraşmışım dedim:) arkasında ip geçişleri var tabi ama çok fazla değil. çoğu yerde ipi bölerek kullandım çünkü. ama yine de arkası kullanılmaz tabi, tek taraflı bi battaniye oldu yani. arkasına polar kumaş geçirecektim ama henüz geçiremedim. böyle kullanıyoruz şimdilik. ayrıca polar terletir diye de düşünüyorum. bu işin uzmanı birinden fikir almak lazım:)

Çoooooook güzel olmuş ama tunus işi sonuçta çok uğraştığınız belli...:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

Arkasına etamin veya sade astar geçirebilirsiniz. pamuklu olduğu için terletmez.
güle güle kullansın oğlunuz:nazar:

Çoooooook güzel olmuş ama tunus işi sonuçta çok uğraştığınız belli...:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

Arkasına etamin veya sade astar geçirebilirsiniz. pamuklu olduğu için terletmez.
güle güle kullansın oğlunuz:nazar:

çooooooooook teşekkür ederim:) tavsiyenizi dikkate alıcam....

canım ellerine kollarına sağlık çok güzel olmus :KK16::KK16: :nazar: bende tv battaniyesi ördüm tunus işinden.30 ilmekten 2 metre boyunda 8 parça ördüm.sonra birleştirdim.sen bunu nasıl ördün.sende mi parça parça örüp birleştirdin?birleşme yerleride belli değil.bende örmek istiyorum.bu model güzel olmus internette başka modellerde var.çok hoş ama nasıl örülür bilemedim :44:

canım ellerine kollarına sağlık çok güzel olmus :KK16::KK16: :nazar: bende tv battaniyesi ördüm tunus işinden.30 ilmekten 2 metre boyunda 8 parça ördüm.sonra birleştirdim.sen bunu nasıl ördün.sende mi parça parça örüp birleştirdin?birleşme yerleride belli değil.bende örmek istiyorum.bu model güzel olmus internette başka modellerde var.çok hoş ama nasıl örülür bilemedim :44:

tek seferde ördüm canım 150 ilmek başladım 200 sıra ördüm...

ellerinize sağlık süper olmuş büyük sabır işi parça parça olsa anlarım da tek seferde örmek... bravo size:KK9:

X