Bebek Beslenmesi yeşil çay süt yaparmı??

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

elian

~~2oğlan1kız annesi~~
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
545
12
38
slm arkadaşlar yeşil çay süt yaparmı yada bebeğe bi zararı olurmu netten aradm bulamadım bileniniz varmı???

canım bildiğim kadarı ile hamilelik döneminde yeşil çay tavsiye edilmiyor içinde içerdiği bir maddeden dolayı adı aklıma gelmedi şuan ama doğumdan sonra emzirme dönemi için bilemiyorum zararı olurmu :KK68:

ebru şallı içip duruyor. zararı yok sanırım.abartmadıkça 2 bardak içilir herhalde

ben zayıflamak için içmek istiyodum bebeğime zararı varmı die düşünmüştüm yokmuş bide süt yaparsa süper olurdu:21:

bence içmeyin..bende içmek istemiştim ve arastırmıstım..sanırım bebişte uyku problemi yapıyodu..yada gaz..
ama içmeyeyim kesin diye düşünmüştüm..bebekte huzursuzluk uykusuzluga neden oluyodu heralde..

Son düzenleme:
canım bende içmek istemiştim ama sütü azalttığını söyledi tv de bir doktor..
o yüzden içmedim..
sende biraz bekle istersen..
süt artırmak içinde..
bende mercimek köftesinin çook faydası oldu...
bide elma kompostosunun..
tabi içinde kuru üzümde var..

sütü azaltığını hiç duymamıştım:KK53:allah korusun ya içmem ben yeterki bebeğim sütünü doya doya içsin varsın bi sene daha azcık tombiş gezeyimm:KK9::KK9:

X