Saç Rengi ve Saç Boyama siyah saçtan bal köpüğüne dönecekler.(çağla şikel saç rengi)ALLAH AŞKINA CEVAP VERİN

aselnaz789

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2010
61
0
arkadaşlar herkese merhaba.benim saçım siyah.evde kendim boyuyorum.ama artık hep hayalim olan çağlanın saç rengine dönmek istiyorum.esmer tenliyim.
1-saçımı açmam gerekiyormu?
2-evde kendim açabilirmiyim?
3-kuaföre gidersem çağlanın saçını nasıl tarif edeceğim(üstünün muhakkak kahve olmasını istiyorum)
4-biz diyarbakırdayız ama memleketim gaziantep.izine antebe gideceğim.bana özelden kuaför ismi yazabilirmisiniz.(GAZİANTEP)

siyahtan tabii ki acmadan çağlanın rengıne donmen mumkun degıl. Palette nin yoğun açıcıları var onlarla sacının rengını acababılırsın ama sarıya kadar acılacagını zannetmıyorum sıyahın. Kuafore gıtmek nıyetınde varsa bence hıc kendın yapma dırek kuafore gıt çağlanında ıstedıgın tonunun fotoğrafını yanında gotur telefonuna da atabılırsın.

canım sen en iyisi kuaföre git..
benimde saçım şu an bal köpüğü renğinde
saçlarım kahverengindeydi..kuaför açmamız lazım dedi
önce saçı açtı sonra boya sür ama baya boya karıştırdı..
sonucunda istediğim renk oldu..

siyahtan tabii ki acmadan çağlanın rengıne donmen mumkun degıl. Palette nin yoğun açıcıları var onlarla sacının rengını acababılırsın ama sarıya kadar acılacagını zannetmıyorum sıyahın. Kuafore gıtmek nıyetınde varsa bence hıc kendın yapma dırek kuafore gıt çağlanında ıstedıgın tonunun fotoğrafını yanında gotur telefonuna da atabılırsın.

umarım öyle bir kuaför bulabilirim.teşk.

ewet saç açılmadan imkansız. açmada biraz cesaret işi denemediysen hiç bulaşma derim saçların yıpranmasın. açıldıktan sora istediğin tonu yakalamak genelde daha kolay oluyor.

tatlım benimde saçım siyahtı ve şu an balyajlı gibi. nasıl mı yaptım? anlatayım:)

evde saçımın rengini açtım organik natural colors'ın röfle seti ile. sarıya kadar açıldı hemen ama her tarafın aynı renk olmasını sağlamak zor oluyo, ikinci bi kişiden yardım al derim. daha sonra bikaç kere boyamak zorunda kaldım ardarda. tam istediğim renk tutmamıştı çünkü. en son halinde ise diplerim koyu karamel uçlarım da bal köpüğü. önce bal köpüğünü komple boyadım. daha sonra hiç diplerim gelmeden dip boyası yapar gibi koyu karamele boyadım saçlarımı ve çağlanınkinden biraz daha açığını elde ettim evde :)

tatlım benimde saçım siyahtı ve şu an balyajlı gibi. nasıl mı yaptım? anlatayım:)

evde saçımın rengini açtım organik natural colors'ın röfle seti ile. sarıya kadar açıldı hemen ama her tarafın aynı renk olmasını sağlamak zor oluyo, ikinci bi kişiden yardım al derim. daha sonra bikaç kere boyamak zorunda kaldım ardarda. tam istediğim renk tutmamıştı çünkü. en son halinde ise diplerim koyu karamel uçlarım da bal köpüğü. önce bal köpüğünü komple boyadım. daha sonra hiç diplerim gelmeden dip boyası yapar gibi koyu karamele boyadım saçlarımı ve çağlanınkinden biraz daha açığını elde ettim evde :)

ya ben sadece evde kendimce siyah boyuyordum,açıcıyla öyle sarı falan yaparsam gider saçım desenize.diyarbakırda hiçbir kuaförede gitmedim.eşimin görev süresinin bitmesinede 4 ay var.yani MAĞDURUMDA MAĞDURUMMMM :KK37::KK37::KK19:

$S6301237.JPG
şimdiki saçım bu

$0108ne4on1kc5.jpg
istediğim saç ise buuu:KK54::89:

X