Gelin duvakları modelleri

bu aralar rahibe duvak dedikleri bir duvak modeli var. çok güzel duruyor tavsiye ederim:dance:

merhaba arkadaşlar, ben aranıza yeni katıldım. benim düğünümde 20 haziranda bir otelin havuz başında olcak.
bende rahibe duvağı kullanacağım.fransız dantelinden uzun bir duvak olcak ama yere sürülmicek tabi.
diktirdiğim için henüz tam ortaya çıkmadı ama modelde anlaştık. ilk prova bu cumartesi!!!! ben görmeden gelinliğimi çok sevdim!! :)) şimdi tek düşüncem saçlar??? saçlarım uzun olduğu için açık bırakmak ve iri dalga yaptırmak istiyorum. siz ne dersiniz????

merhaba arkadaşlar, ben aranıza yeni katıldım. benim düğünümde 20 haziranda bir otelin havuz başında olcak.
bende rahibe duvağı kullanacağım.fransız dantelinden uzun bir duvak olcak ama yere sürülmicek tabi.
diktirdiğim için henüz tam ortaya çıkmadı ama modelde anlaştık. ilk prova bu cumartesi!!!! ben görmeden gelinliğimi çok sevdim!! :)) şimdi tek düşüncem saçlar??? saçlarım uzun olduğu için açık bırakmak ve iri dalga yaptırmak istiyorum. siz ne dersiniz????

bencede açık bırak topuz yaptırmaşakkıdı

opt-long-chapel-veil.jpg

502set.jpg

va2tulle_small.jpg

spec80alenconbottomantilla.jpg

normalgelinlikresimleriur9.jpg

Ya arkadaşlar kısmetse mayıs'ta evlenicem ve her yanı sırf dantel,desenli olan olan duvaklardan istiyorum yanılmıyorsam fransız danteli ya da modeli diye duymuştum..Eğer resimlerini bulursanız yayınlayabilir misiniz çok makbule geçer valla ben 1-2 model bulabildim de seçenekleri çoğaltmak istiyorum...??!!!

kaydirigubbakcemile2 bendemi bir anırmallik var ben duvak takmayı düşünmüyorum acaba çoku garip görünürüm kafamda bütün gün saçma bir tülle dolaşmak istemiyrum mirmirmirmir

kaydirigubbakcemile2 bendemi bir anırmallik var ben duvak takmayı düşünmüyorum acaba çoku garip görünürüm kafamda bütün gün saçma bir tülle dolaşmak istemiyrum mirmirmirmir

sana katılıyorum bende sevmiyorum . anneme takmıcam dedim kıyameti kopardı :eek:klava:
duvaksız gelin olur mu diyee bilmiyorum walla ne olcak....

ben uzun duvaklardan istiyorum.Yalnız arkadan çok hafif yere uzansa nasıl olur sizce.düğünde hareketimi engeller mi

X