Erkek arkadaşım beni evine çağırıyor ne yapmalıyım

arkadaşlarımın hepsi çalışıyor yada okuldalar hafta ortası birlikte gidebileceğim kimse yokki

ozaman gitme canım.
eminim gitmemiş olman onda sana karşı ayrı bir sevgi oluşturacak.
bunu düşünemeyecek bir adamsa boşver gitsin zaten.

nur_dan arkadaşın yaşadıklarını okudun.
biz sana birşey olur diye korkarken böyle bir gerçeği unuttuk,ona olanlar senin de başına gelebilir.
sakın ha..

ben de size katılıyorum..cok haklısınız...
gitmesinde ne sorun olabılır kı ..kişi kendını bıldıkten sonra hele...bence cok sacma bu konuyu namus kavramı dıye dusunmek...
evine gidecegın ıcın sana saldıracagını dusunuyorsan zaten o ilişkiyi neyleyim ben ne işin var oylee guvenmedıgın adamla hahahhaa=))))))))

G-i-D-i-L-M-E-ZZZZZ:KK20::KK20::KK20: HIMMM G-i-Z-L-i K-A-M-E-R-A:KK47::KK47::KK47:

o güveni verdiyse ewine gidince sana zorla saldırcak deildir yani en azından o kadar tanıosundur..
hersey senn elinde canım benim sen izin vermezsen hçbise olmaz o kadar da korkulcak bişe yok
cogu erkek faydalanmak ister ama sen mesafni korursan bişe yapamaz
Git bakalım hem denemis olursun bakalım ewde yalnız kalmayı fırsat bilip bişeler yapmaya kalkcak mı ısrar etcek mi?? yoksa sadece ewde vakit gecirip ne bilim ymk yiyip film izlyp ayrılckmsn ewdn??
:80::80::80:

ozaman gitme canım.
eminim gitmemiş olman onda sana karşı ayrı bir sevgi oluşturacak.
bunu düşünemeyecek bir adamsa boşver gitsin zaten.

nur_dan arkadaşın yaşadıklarını okudun.
biz sana birşey olur diye korkarken böyle bir gerçeği unuttuk,ona olanlar senin de başına gelebilir.
sakın ha..

haklısın canım herkesin başına gelebilir desteğinizden dolayı teşekkürler en azından kafamdaki soru işaretlerini netleştirdim gelemeyeceğimi izah etmekten başka seçeneğim yok

o güveni verdiyse ewine gidince sana zorla saldırcak deildir yani en azından o kadar tanıosundur..
hersey senn elinde canım benim sen izin vermezsen hçbise olmaz o kadar da korkulcak bişe yok
cogu erkek faydalanmak ister ama sen mesafni korursan bişe yapamaz
Git bakalım hem denemis olursun bakalım ewde yalnız kalmayı fırsat bilip bişeler yapmaya kalkcak mı ısrar etcek mi?? yoksa sadece ewde vakit gecirip ne bilim ymk yiyip film izlyp ayrılckmsn ewdn??
:80::80::80:

öylede canım ya izin verip vermeme gibi bir konumum olamazsa sonuçta evde yalnızız ve onun evinde banakarşı zor kullanırsa benim feryadımı kim duyucak of bilemiyorum neden olacakları önceden görp önlem alamıyoruzki

sonradan başın yanacağına boşver eve falan gitme sen kendini garantiye al gerisi hallalur.

öylede canım ya izin verip vermeme gibi bir konumum olamazsa sonuçta evde yalnızız ve onun evinde banakarşı zor kullanırsa benim feryadımı kim duyucak of bilemiyorum neden olacakları önceden görp önlem alamıyoruzki
canım o kadar da güvenmiosan ya da tanımıosan GİTME.. gitmek zorunda deilsin ya da sen gitmedin die o küsmemeli... gitmicegini söyle ozaman.. cnkü sen onu yalnz kaldıgnzda sana saldırp saldırmicgnı bilmicek kadr tanımıyorsun..

haklısın canım herkesin başına gelebilir desteğinizden dolayı teşekkürler en azından kafamdaki soru işaretlerini netleştirdim gelemeyeceğimi izah etmekten başka seçeneğim yok

bak canım çoğunluğun fikri genelde doğrudur,burada görüyorumki çoğunluk asla gitme diyor.
hem belki seni sınıyor ne biliyorsun?
bak şeytana uyma,sakın gitme.

gitme anacım,seni deniyorda olabilir,ama sanmıyorumm,,,resmen yakınlaşmak için seni davet ediyorr,,,,gönder gitsin çok ısrar ederse....:KK23::KK23:

Bi kız bi erkek yalnız ise aralarındaki üçüncü kimdir gelin siz tahmin edin .....
Neden ısrar ediyor ki gelemem dediğinde konunun kapanması gerekirdi.bana güvenmiyor musun lafları gel diye zorlamaya işaret zaten ki bence sonsuz güvenilecek birisi olsa sen hayır dediğinde tamam demesi gerekirdi ...sözde ben güvenilir bir insanım işte gel evime diye söylemememesi; onun güvenilir olduğunu sana söyletmesi gerekir ki ilişkiniz çok yeni.?????

şöyle bir laf var ;bir babam a güvenirdim onu da annemin koynunda gördüm.
bence bu lafın tam yeri.

şöyle bir laf var ;bir babam a güvenirdim onu da annemin koynunda gördüm.
bence bu lafın tam yeri.

yapma ama yaaa annenin koynunda görebilmeni de yine babana borçlusun amaaa :KK53::KK1:
bak seni yapmışlar işte ne güzel :KK70:D

işin şakası ama haklısın yani bence gitmeeeee

gitmemelisin tabi ki
hem bi de sor kız kardeşi varsa -yoksa da varsaysın -onu sevgilisi evine çağırsa ne dermiş kendisi:KK4::KK4:

bence gitme kardeşim, seni hafif kız sanmasın, annesiyle felan tanışcaksan git ama tek felan gitme

Bi kız bi erkek yalnız ise aralarındaki üçüncü kimdir gelin siz tahmin edin .....
Neden ısrar ediyor ki gelemem dediğinde konunun kapanması gerekirdi.bana güvenmiyor musun lafları gel diye zorlamaya işaret zaten ki bence sonsuz güvenilecek birisi olsa sen hayır dediğinde tamam demesi gerekirdi ...sözde ben güvenilir bir insanım işte gel evime diye söylemememesi; onun güvenilir olduğunu sana söyletmesi gerekir ki ilişkiniz çok yeni.?????

çok doğru. bu durumlarda erkeğin söyleyeceği laf hep aynı zaten, bana güvenmiyormusun

X