Tüp Bebek Merkezleri en iyi tüp bebek doktoru hangisi?

Ben ve ailem için en iyisi aynur erşahin oldu ❤️ O süreçte gerçekten motivasyonumuzu hep yüksek tuttu, umarım bu yoldaki herkes pozitifi görüp bebeğini kucağına alır kızlar

Ankara başkent hast. Hulusi bey de aşılama yaptırdım, çok kalabalık hulusı bey basarılı bellı ama kalabalık ve dr u cok az görüyorsunuz soru sormakta zorlandım ve stres oldum, tutmadı aşılamada. Doç. Dr muammer dogan da 2 kere tup bebek yaptırdım negatıf oldu. İyi bir insan olabılır ama azimli degil, negatıf sonuçlardan sonra dogru duzgun açıklama yapmadı ustune kendısı sınırlendı, Allah ın işi dedi en son. 2 kere de timur gürgan da negatıf sonucum oldu. Gurgan klınık felaket hemşireleri herseyı unutuyor, tımur gurgan negatıf sonuç olunca görüşmedi bile bızımle saatlerce beklettı. En son 5.tup de ise dr tolga ecemiş de pozıtıfi gördük. İlk hamilelıgım. Tolga bey mıyomumu aldı.,diğer doktorların cesaret edemediği şeyi yaptı heralde, miyomumu almayı hep ertelediler çünkü. Bana ve eşime verdiği ilaçlarla, vitaminlerle hiç olmadıgı kadar kaliteli embıyomuz oldu. Bire bir çalıştıgı hemşire marina ve tolga bey o kadar samimi, pozitıf ve ilgililer ki, sayelerin de eşimle büyük bunalımdan çıktık

Ankara başkent hast. Hulusi bey de aşılama yaptırdım, çok kalabalık hulusı bey basarılı bellı ama kalabalık ve dr u cok az görüyorsunuz soru sormakta zorlandım ve stres oldum, tutmadı aşılamada. Doç. Dr muammer dogan da 2 kere tup bebek yaptırdım negatıf oldu. İyi bir insan olabılır ama azimli degil, negatıf sonuçlardan sonra dogru duzgun açıklama yapmadı ustune kendısı sınırlendı, Allah ın işi dedi en son. 2 kere de timur gürgan da negatıf sonucum oldu. Gurgan klınık felaket hemşireleri herseyı unutuyor, tımur gurgan negatıf sonuç olunca görüşmedi bile bızımle saatlerce beklettı. En son 5.tup de ise dr tolga ecemiş de pozıtıfi gördük. İlk hamilelıgım. Tolga bey mıyomumu aldı.,diğer doktorların cesaret edemediği şeyi yaptı heralde, miyomumu almayı hep ertelediler çünkü. Bana ve eşime verdiği ilaçlarla, vitaminlerle hiç olmadıgı kadar kaliteli embıyomuz oldu. Bire bir çalıştıgı hemşire marina ve tolga bey o kadar samimi, pozitıf ve ilgililer ki, sayelerin de eşimle büyük bunalımdan çıktık
Siz ve esiniz hangi vitaminleri kullandinjz,benim kalite problemim var da

ben daha tedaviye yeni başladım ama ilk izlenimim olarak merkezde doktorumda çok iyi geldi bana ilgili alakalı sevecen bir doktor bahçeciden emre beye gidiyorum bende

Çok göreceli bi soru. İşin ucunda maddiyat var çünkü. Maddi olarak 6-15 bin arası tüp bebek masrafı çıkıyo. Buna ameliyatlarda eklenirse merkez konusu da tartışmaya açık oluyo. Ben acettoda ilk tedavide hamile kaldım. Süreç zordu il dışından git gel uçak masrafı, ameliyat vs derken çok şükür süreç bitti. Kliniği de tavsiye ediyorum

valla benim için en iyi doktor kızıma kavuşmama vesile olan doktor ebru hanım bahçeci umutta çalışıyor kendisi

Merhaba!!!Herkese ,tüm Türkiye ye hatta TV ye falan çıkarak haykıracak kadar çok sevdiğim ve güvendiğim doktorumu insanlarla paylaşmak istedim:)) Ankara Başkent hastanesi Tüp bebek doç Dr Göğşen Ünalan..Abi,baba,psikolog,her şey...Hastane eski ve kalabalk bi hastane ama dr um muhteşemmm biri..Sırada çok insan olmasına rağmen ısrarla"bi sorun var mı,rahat otur,kafana ne takılıyosa sor"diyor.Ne desen dinliyo ve uzun uzun açıklıyo.Üstelik hastane prosedür olarak Ankara nın en uygun fiyatını veriyo daha çok hastaya ulaşmak için.Ben bi kere 3 saat beklemiştim,hemşire fark etti dr a demedim bile..Metro dan çıktım eve gdyrm baktım Dr Göğşen arıyo..şok oldum.dedi ki"Mervecik seni çok bekletmişiz özür dilerim bi dahakine ilk seni alcaz söz":)) ve sonraki gittiğimde beni kapıda gördü ve hatrladı hemen aldı sözüm vardı sana dedi (yüzlerce hastası olmasına rağmen) Herkese karşı böyle..Çok gözlemledim..Numarasnı veriyo,vatsaptan sürekli soru sorabiliyosnz.Üstelik ben çok dr lara gitmiştim,onların bilemediği biçok şeyi bildi..Histeroskopi de çok uzman..(kamerayla rahme girip bi şe varsa anındamüdehale ediyo) üstelik fiyat yine çok uygun 350 tl (İstanbul da 1500-10 bin e bile çıkıyo) İstanbul dan bi arkadaşım ben çok övünce geldi sabah histereskopiye girdi,öğlen ist a geri döndü..3 yıldr çockları olmuyodu ve bahçeciden 1 olmsuz tüp bbek denemeleri var..Göğşen Bey dedi ki 2 ay normal deneyinhiç bi şe yapmayın dedi,kız O AY HAMİLE KALDI! ben henüz sonuç alamadım tüp bebeğe de başlayamadım bazı sorunlarımdan dolayı ama sonucum olmsz olsa bile dr uma güvenim sonsuz.Lütfen mutlaka ona gidin diye haykırmak istiyorum herkese.Hatta bu yazıyı da biçok forma kopyalıycam görürseniz şaşırmayın:)) Giderseniz selamımı söyleyin Mervecik derseniz tanır beni :) üstelik gider gitmz tüpe başlatmadı beni,pek sorunumuz yoktu,normal yolla da hamile kalabilirsinparana yazık bira rahatla,normal dene dedi.kesinlikle para için yapmıyo bu işi.Mümkün olduğunca da az ilaç vermek taraftarı..İlaçların da ucuz olanını da söylüyo.Cidden halden anlayan biri.Tüm hastalarına ismiyle hitap ediyo ve hemen tanıyo koridorda bile görse...Ben o kadar çok gittim ve o kadar çok konuştuk ki "yarı dr olmuşsun sen"diye takılırdı hep bana:) aklınıza takılan bi şe olursa mail atabilirsinizseve seve yardımcıolurum..birmerveyim@hotmail.com
canım ya doktorun içine sinmiş bu çok önemli bende araştırıyorum

Bursa acıbadem Şahin Zeteroğlu’na gittim ben çok memnun kaldım sonuç bir kızım var , ayrıca Bülent Tıraş ‘da çok araştırmıştım uzak olmasa ona da giderdim.

Benim için en iyi doktor kesinlikle doktorum Sabri cavkaytar bahçeci umut tüp bebek merkezinde kendis Allah kendisinden bin kez razı olsun sayesinde kızımızı bekliyoruz

merhaba arkadaslar ben yeni üye oldum.

ben tüp bebek yaptirmak icin türkiyeye gelmek istiyorum biraz arastirdim ve dr.LATIF KÜPELIOGLU(medicalpark bahcelievler) ile dr. CEM ÖZER`in(memorial atasehir) arasinda kaldim ve birde dr. ISMAIL CEPNI var(acibadem international).bunlarda tedavi yaptiran varmi? hangisi daha ilgili alakali bilemiyorum.yardimci olursaniz sevinirim.

merhaba arkadaslar ben yeni üye oldum.

ben tüp bebek yaptirmak icin türkiyeye gelmek istiyorum biraz arastirdim ve dr.LATIF KÜPELIOGLU(medicalpark bahcelievler) ile dr. CEM ÖZER`in(memorial atasehir) arasinda kaldim ve birde dr. ISMAIL CEPNI var(acibadem international).bunlarda tedavi yaptiran varmi? hangisi daha ilgili alakali bilemiyorum.yardimci olursaniz sevinirim.

X