Saç Rengi ve Saç Boyama kızlar acil yardım lütfen ağlamak istiyorum :(

kumralimkumral

papatya
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2008
578
23
Kızlar saç konusunda acemi olduğum bir kere daha ortaya çıktı :KK14:bugün gittim herkes çok övdüğü için palette nın altın karamel ve kahva köpüğünü aldım . Saçımın rengi koyuydu diplerden kendı saçım gelmişti. Boyadım ve sonuç berbatttt :KK43: dipleri karamel uçlarsa koyu kahve gibi oldu. Daha da kötüsü uçlar koyu olduğu için o karamel dipler sarı gibi duruyo :KK43: tahmin etmiştim fark olabılır dıye ama bu kadarını değil :KK50: napıcam ben, bu saçı nasıl düzeltebilirim yardım lütfenn :KK14::KK14:

ayy tüh canım yaa kestane rengine ya da koyu kahveye boya hepsiini kapasın:S nerde oturuosun?

önce dipleri boya dipler daha cok beklesin uclar zatn koyu onları cok bekletmene gerek yok canım bnde ankarada oturuyorum kuafor önereblrm istersen ucuza ve güzel boyuyo parayıda sorun etmio eline gectikce verrsn faln der cok iidir =)

önce dipleri boya dipler daha cok beklesin uclar zatn koyu onları cok bekletmene gerek yok canım bnde ankarada oturuyorum kuafor önereblrm istersen ucuza ve güzel boyuyo parayıda sorun etmio eline gectikce verrsn faln der cok iidir =)

Kızlar çok sağolun , evet canım valla ne güzel olur nerde kuaför ? bide daha sonra karamele dönmek istesem , zorlanmam dimi kahvede :KK31:

hiç ellemeden kuaföre gitsen daha mantıklı çünkü saçlarını açıcaklar uçlarını mesela ama kahveye boyarsan saçın daha çok yıpranıcak

kızılay da YKM nin hemen arka sokagnda .. binann altında lokanta yanndaki binada tencere tava satan bi dükkan var :KK66: şenol kuafr metin bey =) ona gidip direk karamele de boyatabilirsin cicim:KK8:

kızılay da YKM nin hemen arka sokagnda .. binann altında lokanta yanndaki binada tencere tava satan bi dükkan var :KK66: şenol kuafr metin bey =) ona gidip direk karamele de boyatabilirsin cicim:KK8:

Evet canım biliyorum orayı hatırladım, yakında bana zaten en mantıklısı gidip boyatmak sanırım çok çok teşekkür ederimmm:13:

X