adet günümde adet olmama rağmen hamile olma olasılığım var mı?

_bunny

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2011
18
0
merhaba arkadaşlar

bebek düşüncesi aklıma girdiğinden bu yana adet düzensizliği problemi yaşıyorum...türlü doktora gittim hepsi de psikolojik dedi,,,en son gittiğim dr.da aynı şeyi söyleyince bende ısrarla bebek istediğimi söyledim ve dr. bana adet düzenleyici cyclo progynova verdi,,,ilacı kullandım ve perşembe günü bitti ve bugün adet oldum,,,fakat ben bu ay aylardır hissetmediğim yumurtlamamı hissettim ve adet günüme yani bugüne kadar hamile olabileceğim düşüncesi içindeydim...zira hamile olma olasılığım değil ben gerçekten hamile olduğumu düşündüm,,,tüm belirtileriyle herşeyiyle hamile gibiydim,,,
normalde adet öncesi belirtilerim yoktur ama bu kez adet belirtisi değil ama hamilelik belirtisi olabileceğini düşündüğüm belirtilerim halen devam ediyor...şu an sol kasığımda yanma ve akabinde atma şeklinde ortaya çıkan ağrılar var karnımın alt kısmında damar atması şeklinde ağrılarım var...çok saçma belki ama ben adet günümde adet olmama rağmen hala içimde ki acabalarla beynimi yiyorum...düzensiz adetin 28 günde gelmiş olması da beni mutlu etmeye yeter ama ben içimde çok başka şeyler hissediyorum...
şimdi soruyorum arkadaşlar adet günümde adet olmama rağmen hamile olma olasılığım var mıdır?

merhaba arkadaşlar

bebek düşüncesi aklıma girdiğinden bu yana adet düzensizliği problemi yaşıyorum...türlü doktora gittim hepsi de psikolojik dedi,,,en son gittiğim dr.da aynı şeyi söyleyince bende ısrarla bebek istediğimi söyledim ve dr. bana adet düzenleyici cyclo progynova verdi,,,ilacı kullandım ve perşembe günü bitti ve bugün adet oldum,,,fakat ben bu ay aylardır hissetmediğim yumurtlamamı hissettim ve adet günüme yani bugüne kadar hamile olabileceğim düşüncesi içindeydim...zira hamile olma olasılığım değil ben gerçekten hamile olduğumu düşündüm,,,tüm belirtileriyle herşeyiyle hamile gibiydim,,,
normalde adet öncesi belirtilerim yoktur ama bu kez adet belirtisi değil ama hamilelik belirtisi olabileceğini düşündüğüm belirtilerim halen devam ediyor...şu an sol kasığımda yanma ve akabinde atma şeklinde ortaya çıkan ağrılar var karnımın alt kısmında damar atması şeklinde ağrılarım var...çok saçma belki ama ben adet günümde adet olmama rağmen hala içimde ki acabalarla beynimi yiyorum...düzensiz adetin 28 günde gelmiş olması da beni mutlu etmeye yeter ama ben içimde çok başka şeyler hissediyorum...
şimdi soruyorum arkadaşlar adet günümde adet olmama rağmen hamile olma olasılığım var mıdır?

canim hic idrar testi yaptinmi?

canim hic idrar testi yaptinmi?

hayır canım yapmadım çünkü günümün geçmesini bekledim,,,ilaç kullandığımı söylemiştim işte hem ileç bitsin hemde günümde adet mi olucam yoksa geçicekmi diye bekledim,,,benim ki sadece garip bi his...
şu an bile kasığım ve karnım pıt pıt atıyo ve dediğim gibi tüm bunlar benim hiç bir adet dönemimde olmadı ve o yüzden adet olmama rağmen acaba demekten kendimi alamıyorum işte:KK14:

cnm ne yazıkki o kullandıgın ilacın etkisi. bende öyle cokk ümitlendim ama olmadı. ilaçdan dedi doktor. pıtpıt atmalar yumurtalıgında kist varsa ondan kaynaklanıyor.

cnm ne yazıkki o kullandıgın ilacın etkisi. bende öyle cokk ümitlendim ama olmadı. ilaçdan dedi doktor. pıtpıt atmalar yumurtalıgında kist varsa ondan kaynaklanıyor.

canım bende kist yok en son kontrolümde çıkmadı,,,ayrıntılı usg ile bakıldı...ben ayaklarımı üşüttüm heralde o yüzden böyle oldu,,,1 haftadır var bu atmalar...

merhaba arkadaşlar

Canım olabilir tecrübeyle sabittir.:KK34: Benim sat 29 ocaktı 25 şubatta olmam gerekiyodu. Belirtilerim vardı ama tam 25inde kanamam geldi. Psikolojikmiş belirtilerim dedim ama kanamamın miktarı azdı.Dr.umu aradım kimyasal gebelik yada düşük olabileceğini kanda baktırmamı istedi. C.tesi kanda baktırdım değer 13.5 çıktı. Gebelik var ama değer düşük p.tesi tekrarlayalım testi dedi. Bu arada benim kanamam ve sancılarım arttı. Dedim ben düşük yapıyorum ya da kimyasal gebelik geçiriyorum. Bugün kanda bakıldı yeniden değer 37.3 olmuş ve dr.um bebek yaşıyo sağlıklı ama çarşamba yeniden bakalım dedi. Kanamam kesildi ama hala korkuyorum umarım bebeğim 9 ay beni bırakmaz. Yani dicem o ki; hamile olabilirsin eğer miktarı normal kanamalarına göre farklıysa bi kanda baktır derim.

arkadaşlar az önce bir arkadaşımla konuşdum.adetine 5 gün varken idrar tahlili yapmış pozitif çıkmış.sonra doktora gidip kan tahlili yaptırmış doktor 5 haftalık bu demiş.yani arkadaşım hamile kaldıktan sonra adet olmuş oluyor.dikkat edin kızlar adet oldum diye hemen umudunuzu yitirmeyin:)

X