Saç Rengi ve Saç Boyama Sea Color 0/1 Platin Sarısı Saç Boyası

ozlmbyr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2009
285
1
kızlar oriel kullanmadan yani kuaförde paramla saçlarımı rezil ettirmeden nasıl platin olabilrim diye platin saç boyası diye internette arattım karşıma bir sitede b öyle bir boya markası çıktı :44:
markası Sea Color 0/1 Platin Sarısı Saç Boyası .bilen kullanan varmı acaba ? içeriğide yazmıyor acaba bu palette gibi açıcı toz falan olan bir boyamı ? :44: yoksa direk açıcısız platinb yapıyorsa u bir mucize ve harika demektir :KK16:
benim saçlarım karameldi biraz bakır gibi değişik bi renk alix avien 8.8 boyuyordum . sonra yin e sarı krizim tuttu dedim illa gelinlikte sarı saç :KK37: 3 ayım kaldı saçlarımdan olmak istemiyorumda :KK37: boyayla yavaş yavaş kırıyorum rengini .
önce garnier 110 boyadım bal rengi gibi oldu sonra üstüne açık küllü sarı b oyadım şimdi açık kumral sarımtrak bişi oldu . ama bana yetmedi hala düz sarı istiyorum :KK8:
bunun üzerine acaba koleston 12.0 boyasam nolur :44:

kızlllarr yardıııımmmmmmmm :26:

Bende sarı için uğraşıyorum açıcılar boyalar derken saçımı açık kumral sarı arası bir renge kadar getiridm ama saçlarımda ilk zamanlar belli olmasada yıpranmalar var incelme kırılma gibi bir ay daha bekleyip koleston 12-0 kullanacağım.Dediğin markayı daha once hiç duymadım bilmiyorum ne kadar guvenilir sonuç ne olur.

bende duymadım belki vardır bilen diye direk platin boya olunca merak ettim doğrusuu :)
bende koleston 12.0 a boyıcamda bakalım ne olucak rengi düğüne kadar platin olmam lazım akmadan saçları :87: 3 ay koleston 12.0 boyarsam olur inş :KK76:

Kuaförde yaptırsan sonuç daha güzel olur evde platin olmak imkansı gibi geldi bana ben sadece doğal bi sarı istediğim için 12-0 a boyayacağım.

koleston 12 boyucam yazmışsın yaptın mı? bende platine dönmek için uğraşıyorum benimde şimdi rengim koleston 11/1 küllü sarı.. yaparsan resim yolla bari yada cevap yaz nasıl olduğla ilgili.. kolay gelsin güzelim

daha önce bir konuda bu boya hakkında yorum yapmıştım.bayıldım bu boyaya ben...sıfır yıpranma.bu numara başka boyalarda yok sanırım bugün 5. boyayışım.alışveriş merkezlerinde stantlarda satılıyodu.şimdi marketlerdede bulabilirsin.tavsiye ediyorum

Platinini bilemem ama ben inanılmaz memnun kaldım bu boyadan!!!
7.2 koyu karamel aldım bir kutu (içinde 2 tüp var zaten) bir de ekstradan bir tüp 7.0 kumral aldım.Saçlarım belimde cunku.Hayli de kalın telli,gür kendileri....Karıştırıp uyguladım.Sonucu görmelisiniz.İnanılmaz güzel renk,yumusacık! ucuz etin yahnisi mantıgıyla korka korka boyadım göze almıs olsam da ama sonuc cok sasırttı beni.Bu fiyata bu kalite.Ciddi anlamda tavsiye ediyorum! Şampuanı bebek gibi yumusacık yaptı sacımı.Yeniden gidip alıcam cok memnunum! Tavsiye ediyorum!

sanırım bu cnm:KK12: $Bplatinsarisi.jpg

X