Seramik tencere ve tava almak isteyenler buraya :))

Elbette,

Moneta Ceramica 01 tavalar ortalama 30 milyona tencerelerde ise 60 milyona aldım.Ayrıca bir de yeni seri vardı dısı da beyaz olan onunda tavaları 20 tencereleri 40 milyon ortalamadan satıyorlar.Bu zeno mağazası bağdat caddesindeki yerinden göztepe ışıklardan minibus yoluna tasınmıs oradaacılan yağmur diye bir başka züccaciyeci var ama monetaları çok pahalı satıyor zenoyu bul bence...
Bir de arkadaş ''cem aldım marka güvencesi '' diye yazmıs ama cemin ürünleri prc yani peoples rebuplic china üretimi yani çin malı uzak dur derim...
Selamlar...

zeno nun yeni yerini tam olarak tarif edebilir misin??

delimano diye bir marka duydunuz mu az önce internette gördüm seramik tencere üçlü seti uygundu sanki:26::26:

arkadaşlar bayramınız kutku olsun:119:
yaaaa:KK52: bana bağdat caddesi çok uzak:KK55: ama bende istiyorum bu tencereden:84:
avrupa yakasında indirimli alabileceğim yer yok mu?
bende yardım istiyom:KK19:

zeno nun yeni yerini tam olarak tarif edebilir misin??

Zeno tel no vereyim onlar tarif etsin ben biraz özürlü anlatırım...Ayrıca Zeno'nun birde Avrupa yakasında şubesi varmış onun da numarasını yazıyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
delimano diye bir marka duydunuz mu az önce internette gördüm seramik tencere üçlü seti uygundu sanki:26::26:

Delimano internet üzerinden satış yapan Hırvat bir firma,ürünlerini Moneta üretiyormuş kendileri tasarlayarak italya da ürettiyorlarmış....

)):86:

Delimano internet üzerinden satış yapan Hırvat bir firma,ürünlerini Moneta üretiyormuş kendileri tasarlayarak italya da ürettiyorlarmış....

)):86:

eee delimano'dan da alınabilir o zaman set fiyatları uygun gerçekten :KK61:

bu arada sen nerden biliyosun bütün bunları yaa merak ettim :KK33:

arkadaşlar, bir ürünün made in prc (çin de üretilmesi) çin malı olduğu anlamına gelmiyor, mothercare, gap, adidas, victoria's secret vs bir çok dünyaca ünlü marka ürünlerini malzeme kalitesi kendilerine ait olarak iş gücünün daha ucuz olduğu çin, hindistan vs. ülkelerde üretimini yaptırıyorular, bilgilerinize..

Zeno tel no vereyim onlar tarif etsin ben biraz özürlü anlatırım...Ayrıca Zeno'nun birde Avrupa yakasında şubesi varmış onun da numarasını yazıyorum...

ya arkadaşım ben de istiyorum telefon numarasını,bana özelden yollar mısın zahmet olmazsa,lütfennn:44:

mrhb yeni gördüm konuyu
bende numarayı yollamanızı istesem zenonun
almışken kaliteli olsun istiyorum özelden yazarsanız çok sevinirim

kızlar merhaba,
okudum tüm yazdıklarınızı. çok faydalı bilgiler verdiniz sağolun.
ben de teflonlarımı yenilemek istiyordum ama arkadaşım cemin defne serisini kullanıyormuş ısrarla tavsiye etti. cemin vanilya ve defne isimli 2 seramik serisi var. eternity demiş bir arkadaş ben netten baktım bulamadım.
bana ortalama 150 lira civarı bi seramik tencere seti önerebilir misiniz?bu bütçeye alabileceğim en iyi set hangisi?
ve bahsettiğiniz yerler hep istanbul. ankaradan kimse yok mu? Ankarada nerden bulabilirim? netten alışveriş yapmadım hiç nette hangi sitelerden alabilirim?
yardımlarınızı bekliyorum..

merhaba ben de zenonun telefonunu isteyebilir miyim acaba? internetten buldum ama kullanılmıyormuş sanırım eski telefon.
sezoz

arkadaşlar delimano markası hakkında bilginiz var mı
Izgara Tavası, 28 x 28 cm
Sos Tavası, 16 cm,
Wok, 28 cm
Pilav Tenceresi, 24 cm
Kulplu Derin Tencere, 20 cm
Fırın Kabı, 35 x 25 cm
Kızartma Tavası, 20 cm
Payreks Kapak, 20cm
Payreks Kapak, 28 cm
Payreks Kapak, 24 cm
HEDİYE: Krep Tavası, 25 cm bunların hepsi 499tl
sanırım moneta markası gibi de gerçek seramik çünkü delimanonun sitesinde de Birinci sınıf seramik kaplama CERAMICA® yazıyor fiyatı biraz çok gibi geldi bana ama siz ne diyorsunuz

arkadaşlar delimano markası hakkında bilginiz var mı
Izgara Tavası, 28 x 28 cm
Sos Tavası, 16 cm,
Wok, 28 cm
Pilav Tenceresi, 24 cm
Kulplu Derin Tencere, 20 cm
Fırın Kabı, 35 x 25 cm
Kızartma Tavası, 20 cm
Payreks Kapak, 20cm
Payreks Kapak, 28 cm
Payreks Kapak, 24 cm
HEDİYE: Krep Tavası, 25 cm bunların hepsi 499tl
sanırım moneta markası gibi de gerçek seramik çünkü delimanonun sitesinde de Birinci sınıf seramik kaplama CERAMICA® yazıyor fiyatı biraz çok gibi geldi bana ama siz ne diyorsunuz

merhaba...
bende bu seti almayı düşünüyorum..
bana fiyatı çok gelmedi çünkü birsürü parçası var...
haftasonu bahariye mağazasından bir bakıp alma niyetindeyim..

şimdi her marka seramik tencere cıkarmş.schafer,emsan.dun ıkısını ınceledım.bırı beyaz diğeri ise içi sarıydı farkı ne anlayamadım.çeyizime alacagım.monetayı daha grmedım.kararsızım ceyızıme alacagım bakalım.

önce teflon diye bir şey çıkaıp insanları zehirlediler.Şimdimi akıllaıına gelmiş sağlığa faydalı ürün çıkarmak.Ülkemizde sağlığa hiç önem verilmiyor maalesef.

şimdi her marka seramik tencere cıkarmş.schafer,emsan.dun ıkısını ınceledım.bırı beyaz diğeri ise içi sarıydı farkı ne anlayamadım.çeyizime alacagım.monetayı daha grmedım.kararsızım ceyızıme alacagım bakalım.

evt bende onu farkettm kimisinin bembeyaz kimisisnin sarımsı krem ama sanırm ben krem olanı alıcam daha doğal geldi nedense
korkmazın natura serisini güzel diolar kızlar fiyatı da uygun:KK66:

evt bende onu farkettm kimisinin bembeyaz kimisisnin sarımsı krem ama sanırm ben krem olanı alıcam daha doğal geldi nedense
korkmazın natura serisini güzel diolar kızlar fiyatı da uygun:KK66:

nil sen seramik tencerelerini korkmaz almayamı karar verdin ? ben hala çok kararsızım evimisterdeki moneta setlerdenmi alsam yoksa korkmazdanmı alsam :18:

Son düzenleme:
X