Seramik tencere ve tava almak isteyenler buraya :))

Merhaba, ben de uzunca süredir araştırıyorum, Moneta, Moneta Ceramica Quick Kit 5'li Set | Evimister.com
Moneta Ceramica Quick Kit 5'li Set indirimdeymiş 150 TL diyor ancak emin olamadım gerçek olup olmadığından çünkü diğer sitelerdeki moneta'lar lacivert dış kaplamalı, sadece bu sitedeki kırmızı... Moneta'ya mail attım bakalım ne diyecekler...
Sizce gerçek midir?

bende gördüm ama emin olamadım cevap alırsan bizimle de paylaşır mısın?

Merhaba, ben de uzunca süredir araştırıyorum, Moneta, Moneta Ceramica Quick Kit 5'li Set | Evimister.com
Moneta Ceramica Quick Kit 5'li Set indirimdeymiş 150 TL diyor ancak emin olamadım gerçek olup olmadığından çünkü diğer sitelerdeki moneta'lar lacivert dış kaplamalı, sadece bu sitedeki kırmızı... Moneta'ya mail attım bakalım ne diyecekler...
Sizce gerçek midir?

cnm sitede msjlaştığım bi arkadaşmaldı bu takımı duygu_onur onunla irtibata geçebilirsin gayet memnun kalmıs resmdeki gibi gelmiş boyutları fln da iyi dio gecen hafta almıstı evimisterden

bende bunları almak istiorm kızlar seramik olarak kormaz natura serisinden ihtiyacm olan parçalara karar verdm
tavaları evimisterden tencereyi de korkmazstoredan alıcam
tencere kapağı ve tavalarn biriyle uyumlu olucak bu sayede
Eki Görüntüle 332692 $pilav tenceresi.jpg $Korkmaz-Korkmaz-A1442-Natura-Tava-28-4856-325-1-product.jpg

Son düzenleme:
Sizce gerçek midir?

Merhabalar, ben de evimisterdeki moneta ceramica quick kit'i almayı düşünüyordum. Monetaturkey sitesinde ceramica 01 serisi bu setteki ürünlere pek benzemiyor, ayrıca kaplamasının dışında gövde malzemesi ile alakalı bilgiye de rastlamadım. Seramik kaplı tencerelerde dayanım için çelik gövde tavsiye ediliyor. Gövde malzemesi çelikse almayı düşünüyorum açıkcası, alan-kullanan arkadaşlardan bu konuda yorumlarını rica edebilir miyim?

Arkadaşlar,yazışmaları okurken biraz üzüldüm çokta sıkıldım.Bu konu benim(iki çocuğum var)çocuklarım olduğundan beri üzerinde hassasiyetle duruduğum bir konu bu nedenle baya bir araştırma yaptığımı söylemeliyim.Öncelikle bu beyaz gördüğümüz ürünlerde iki çeşit var birincisi aslında bildiğimiz teflon'un pigmentleri ile oynanarak elde edilen beyaz kaplamalar ki bunlar teflondan daha dayanıksız ve özellikle çin malı olanlar süper sağlıksız.Bu ürünlere zaten doğru dürüst bir garantide veremiyorlar. Cemin vanilyası eternity ve greenpan ürünleri bu sınıfa giriyor. İkinci grup ki bence en sağlıklısı bu gerçek manada petro türevi içermeyen malzemeden üretilen ceramica. Bu ürünü zaten patent sahibi olan italyan moneta üretiyor.Esse mağazaları ve bir çok züccaciyecide görebilirsiniz.Bir de burada Jumbo'nun ürünlerini öven arkadaşlar var aslında seçtikleri ürün doğru ama Jumbo da zaten ürünü Monetaya ürettiyor.Yani sonuçta onların ürünü de Moneta ama çok pahalı gelebilir. Limango vs yerlerde satılan Moneta ürünlerini de piyasadan ucuza almış olmuyorsunuz.Ben yıllardır müşterisi olduğum Zeno (bağdat caddesi üzerindedir)dan bu Monetaları internet vb yerlerden çok daha uygun fiyatlara alıyorum.Kullandığım ürünlerden inanılmaz memnunum ve hepinize tavsiye ederim.Benim kullandığım serinin adı Moneta ceramica1 serisi bu arada.
Hepinize sevgiler ışıklı günler dilerim...

Andora1 merhaba bu söylediğin moneta ürünlerini jumbo da alıyor diyorsun. Ben sanalpazar sitesinde jumbo ceramica 6 parça seti 1.040 tl yerine 888 tl ye 12 taksitle buldum. Acaba senin aldığın fiyatlarla aynımıdır. Bilgi verirsen çok memnun olurum. Teşekkürler

Merhabalar, ben de evimisterdeki moneta ceramica quick kit'i almayı düşünüyordum. Monetaturkey sitesinde ceramica 01 serisi bu setteki ürünlere pek benzemiyor, ayrıca kaplamasının dışında gövde malzemesi ile alakalı bilgiye de rastlamadım. Seramik kaplı tencerelerde dayanım için çelik gövde tavsiye ediliyor. Gövde malzemesi çelikse almayı düşünüyorum açıkcası, alan-kullanan arkadaşlardan bu konuda yorumlarını rica edebilir miyim?
Merhaba tekrar, kendi sorumu cevaplıyor olacagım ama evimister'de 149 liraya dusen moneta seti emaye üzerine seramik kaplıymış, zaten ceramica 01 7 parçalık set aynı sitede 399 liraya satılıyor, bu ise çelik üzerine seramik kaplama. Kızlar buna gore karar vermek lazım...

merhaba...
bende bu seti almayı düşünüyorum..
bana fiyatı çok gelmedi çünkü birsürü parçası var...
haftasonu bahariye mağazasından bir bakıp alma niyetindeyim..

:KK3: ürünleri inceledinmi benimde aklımda ama karar veremedim :26:

Kızlar merhaba, bağdat caddesindeki moneta ürünleri satan mağaza yakında kapanacakmıs. Bu yüzden stok eritiyorlardı uygun fiyata. Eğer ulaşım bilgilerini isterseniz özelden cevaplayabilirim.

esse hariç diğer yerlere bakacağım bende...esse den ne aldıysam büyük sorun oldu...caddedeki yerin telini msj atabilir misiniz? çok teşekkürler

nilcim bende merak ediyorum sen ne almaya kara verdin? moneta mı yoksa korkmazda iyi diyorlar ne düşünüyosun?

kızzlarrrr bende çeyizime teflon tencere takımı almayı düşünüyorumm bu seramiklerimi önerirsiniz yoksa dökümm ler çıkmış yeni sanırım hiç anlamamda bu işlerden :d karar veremedim .karacada görmüştüm bu seramikler indirimdeydi karar veremediğim alamadımm .. tavsiyeleriniz nee ?

bende gördüm ama emin olamadım cevap alırsan bizimle de paylaşır mısın?

Tekrar Merhaba,
Hala cevap gelmedi, ürünlerin gerçek olup olmadığını çok merak ediyorum. İkili tava seti 69,9TL, sanırım ondan alacağım ama Moneta'dan cevap gelse daha iyi olacaktı:KK43:

Tekrar Merhaba,
Hala cevap gelmedi, ürünlerin gerçek olup olmadığını çok merak ediyorum. İkili tava seti 69,9TL, sanırım ondan alacağım ama Moneta'dan cevap gelse daha iyi olacaktı:KK43:

tekrar merhaba,
evimister'den cevap geldi:

"Sormus oldugunuz urun alumınyum govdeye sahıptır. Ic kaplaması tamamıyle dogal seramık kaplamadır. Patentı Italyan Moneta fırmasına aıt olan sermık bazlı kaplama ceramıca olarak adlandırılmıstır.
Urunlerın hepsı Italya da uretılmıstır. Sormus oldugunuz urun celık ıcermemektedır.
Tesekkurler
Onur Bardak"

diyor. bir de delimano diye bir marka var, o da italyanmış, moneta ile kafa kafaya fiyatlar ama ben evimister' den alacağım sanirim. ebülten üyeliğine 15 TL veriyorlar, iki tava 55TL'ye geliyor, umarim orjinaldir...
Virüs

nilcim bende merak ediyorum sen ne almaya kara verdin? moneta mı yoksa korkmazda iyi diyorlar ne düşünüyosun?

cnm ben bi çekimi kullandm 50 tllik ve bunlarn hepsini kargo bedava olduğu için 45 tlye aldmmmm:KK51:
26lık wok tavamı ve 24lük küçük tavamla pilav tenceremi korkmaz storedan alıcam cnm satışa çıkıtğında su an tükenmiş malesef
diğer 50tllik çekimle başka bişi alıcam onu saklıorm:KK69:
Eki Görüntüle 342165 Eki Görüntüle 342168 Eki Görüntüle 342166 Eki Görüntüle 342167 Eki Görüntüle 342169

Son düzenleme:
cnm ben bi çekimi kullandm 50 tllik ve bunlarn hepsini kargo bedava olduğu için 45 tlye aldmmmm:KK51:
26lık wok tavamı ve 24lük küçük tavamla pilav tenceremi korkmaz storedan alıcam cnm satışa çıkıtğında su an tükenmiş malesef
diğer 50tllik çekimle başka bişi alıcam onu saklıorm:KK69:
Eki Görüntüle 342165 Eki Görüntüle 342168 Eki Görüntüle 342166 Eki Görüntüle 342167 Eki Görüntüle 342169

güzel günlerde kullan canım :)

X