Seramik tencere ve tava almak isteyenler buraya :))

tekzenin internetteki sitesinde bu tencere takımını buldum 130 tl,fiyatı çok uygun 9 parçalı,bilgisi olan var mı acaba güvenilir mi,ben rengini sevmedim ama fiyatı diğerlerine göre çok uygun kararsız kaldım

$822765001.jpg

cem firmasının tavalarını nasıldır bilemiyorum ama migrosta 5-18 mayıs tarihlerinde cem vanilya tencere 24 cm ve cem vanilya tava 26 cm olanında indirim var,24 cm tencere 49.90 26 cm tava 29.90 tl,dış yüzeyinin kırmızı olması bana çok cazip geliyor,dayanamayıp alabilirim :-))) benim seramikler zaten parça parça oldu,wok tava almak istiyorum seramik,bakalım biyerde indirime girerse alacağım

Kızlar karacada seramik tencere seti çıkarmış bence tüm markalarda olucak biraz beklemek lazım,yada karacanınki alınırmı?Kalitelidir diye düşünmek istiyorum fiyatı uygun çünkü:kk77:

Kızlar karacada seramik tencere seti çıkarmış bence tüm markalarda olucak biraz beklemek lazım,yada karacanınki alınırmı?Kalitelidir diye düşünmek istiyorum fiyatı uygun çünkü:kk77:

canım karaca çin malı üretim diye biliyorum ben. o nedenle uzak duruyorum. ucuz derken ne kadarmış ki fiyatı? ben eternitynin 3 tencere 1 tava setini 150 tl'ye aldım

Araştırmak lazım tabi olabilir.Benim gördüğüm 3 tencere 1 tava seti 250 TL idi.Hayırlı olsun canım güle güle kullan eternıty nerde satılır bi bakayım bari bende,sağolasın.

kızlar cemin seramik tenceresi ne kadar güvenilir? ben yemek takımlarım ve çelik tencere takımlarımı karacadan aldım karacanın eternity güvenilirse eternity alırım sizce hangisi daha iyi?

Jumbo'nun yeni Ceramica serisi çıktı müthiş kaliteli bi ürün,gidip bakmanızı tavsiye ederim ben dün aldım denedim gerçekten başarılı olmuş içiniz rahat kullanabilirsiniz zaten 1947den beri kalitesi ve güvenilirliği tartışılmaz bir marka..

Eklentiler

• $jumbo.jpg
    $jumbo.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 286
fiyatlarını da soliim tavalar 105,135,155 diye gidiyo basık olan tencere 225 derin olan 245 wok olanda 175..istediğin kombinasyonu yapıyosun set halinde değiller..wok'tan çok memnunum basık tencereside superr bayağı piyasa araştırması yaptımm en iyisi gerçekten..

yaa jumbo yinede pahalı gibi geldi bana,
seramikte en iyisi denen moneta bile bu fiyatlardan daha uygun..

kızlar ne diyosunuz
seramikte hem kaliteli hem uygun
ne nerden alınabilir??

yaa jumbo yinede pahalı gibi geldi bana,
seramikte en iyisi denen moneta bile bu fiyatlardan daha uygun..

kızlar ne diyosunuz
seramikte hem kaliteli hem uygun
ne nerden alınabilir??

kızlar bende kararsız kaldm su an cemin vanilya serisini mi alsam yoksa tefalden teflonların istediğim boyutundan set mi yapsam wok tavalarıyla birlkte bilemedm
ama o vanilya serisinin renkleri de çok güzel yaa kararsızım yine her zamnki gibi:KK31::KK31::KK31:

Eklentiler

• $vanilya_set.jpg
    $vanilya_set.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 182
Son düzenleme:
jumbonunkiler çok çok pahalı bence... evet kaliteli ürün ama o paranın hepsi kaliteye gitmiyor. reklam giderleri de biz tüketicilerin cebinden çıkıyor... o kadarı benim bütçemi haydi haydi aşar yani...

yaa ben cem'e güvenemiyorum seramikte..

sanırım korkmaz'dan bi wok ve bi normal tava,
bide greenpan yada moneta'dan 2 tane tencere alıcam..

Ben almadan araştırdığımda ceminkiler çin malı,monetanın özellikleriyle de jumbonunkileri karşılaştırdığımda jumbonunkiler daha üstün magnetik ocaklara da uygun çelik tabana sahipmiş oda kusursuz bir pişirme sağlıyomuş ciddende öyle çok memnunum kalitesiz mal alıp 2gün sonra pişman olmak istemiyorum

kullananlar pek bı yorum yapmamıs ama bızde seramık tencere vardı hıc memnun deıldık sureklı yapısıyor kullanımı zor. kullanan bırılerı yorum yaparsa daha ıı olacak. tavanın bırı bır markada 400 bır markada 40 tl ıse bence hammedede cıddı farklılık vardır. bunu da goz ardı etmemek lazım.

Arkadaşlar,yazışmaları okurken biraz üzüldüm çokta sıkıldım.Bu konu benim(iki çocuğum var)çocuklarım olduğundan beri üzerinde hassasiyetle duruduğum bir konu bu nedenle baya bir araştırma yaptığımı söylemeliyim.Öncelikle bu beyaz gördüğümüz ürünlerde iki çeşit var birincisi aslında bildiğimiz teflon'un pigmentleri ile oynanarak elde edilen beyaz kaplamalar ki bunlar teflondan daha dayanıksız ve özellikle çin malı olanlar süper sağlıksız.Bu ürünlere zaten doğru dürüst bir garantide veremiyorlar. Cemin vanilyası eternity ve greenpan ürünleri bu sınıfa giriyor. İkinci grup ki bence en sağlıklısı bu gerçek manada petro türevi içermeyen malzemeden üretilen ceramica. Bu ürünü zaten patent sahibi olan italyan moneta üretiyor.Esse mağazaları ve bir çok züccaciyecide görebilirsiniz.Bir de burada Jumbo'nun ürünlerini öven arkadaşlar var aslında seçtikleri ürün doğru ama Jumbo da zaten ürünü Monetaya ürettiyor.Yani sonuçta onların ürünü de Moneta ama çok pahalı gelebilir. Limango vs yerlerde satılan Moneta ürünlerini de piyasadan ucuza almış olmuyorsunuz.Ben yıllardır müşterisi olduğum Zeno (bağdat caddesi üzerindedir)dan bu Monetaları internet vb yerlerden çok daha uygun fiyatlara alıyorum.Kullandığım ürünlerden inanılmaz memnunum ve hepinize tavsiye ederim.Benim kullandığım serinin adı Moneta ceramica1 serisi bu arada.
Hepinize sevgiler ışıklı günler dilerim...

Arkadaşlar,yazışmaları okurken biraz üzüldüm çokta sıkıldım.Bu konu benim(iki çocuğum var)çocuklarım olduğundan beri üzerinde hassasiyetle duruduğum bir konu bu nedenle baya bir araştırma yaptığımı söylemeliyim.Öncelikle bu beyaz gördüğümüz ürünlerde iki çeşit var birincisi aslında bildiğimiz teflon'un pigmentleri ile oynanarak elde edilen beyaz kaplamalar ki bunlar teflondan daha dayanıksız ve özellikle çin malı olanlar süper sağlıksız.Bu ürünlere zaten doğru dürüst bir garantide veremiyorlar. Cemin vanilyası eternity ve greenpan ürünleri bu sınıfa giriyor. İkinci grup ki bence en sağlıklısı bu gerçek manada petro türevi içermeyen malzemeden üretilen ceramica. Bu ürünü zaten patent sahibi olan italyan moneta üretiyor.Esse mağazaları ve bir çok züccaciyecide görebilirsiniz.Bir de burada Jumbo'nun ürünlerini öven arkadaşlar var aslında seçtikleri ürün doğru ama Jumbo da zaten ürünü Monetaya ürettiyor.Yani sonuçta onların ürünü de Moneta ama çok pahalı gelebilir. Limango vs yerlerde satılan Moneta ürünlerini de piyasadan ucuza almış olmuyorsunuz.Ben yıllardır müşterisi olduğum Zeno (bağdat caddesi üzerindedir)dan bu Monetaları internet vb yerlerden çok daha uygun fiyatlara alıyorum.Kullandığım ürünlerden inanılmaz memnunum ve hepinize tavsiye ederim.Benim kullandığım serinin adı Moneta ceramica1 serisi bu arada.
Hepinize sevgiler ışıklı günler dilerim...

çok sağolasın andora1 :KK61:
aydınlatıcı oldu bu açıklamalar..

ESSE Bedava verse almam. Mallalrı çok dandik ve gittiğinizde garantili ürünleri bile saygısızca geri almayız diyorlar. Özellikle seramik tavaları greenpan marka dış boyası iki günde soyuluyor. Ki ben elde yıkarım. Çok saygısızlar ve çok dandik ürünleri var. ESSE mi kapıma bi daha asla sokmam. Allah bildiği gibi yapsın onları. Bir yağdanlık aldım. Bir baktım pazarda her yerde var. Eşimde dalga geçiyor , bak senin esseden aldıkların heryerde varmış. Bilseydin ta oralara gitmezdin değilmi diyerekten. Ucuz çin malları filan almak istiyorsanız doğru adres ESSE:) ESSE= Enayi Soyma Sanayii Endüstri Ltd. Şti.:)) Hergune1esse.com Esse ürünleri %50ye varan indirimle Müşteyiye saygısızlık ise % 100:)

X