kosla halı şampuanı hakkında!...

ikizannesi_fita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2011
6
0
merhabalar benim halılarımın tamamı shaggy ve sarayın anemon serisi dolayısıyla yıkanmıyo kullanma talimatında sadece silinebilir diyo kosla halı şampuanı almayı düşünüyorum kullanan var mı?yada çok iyi temizleyen başka bir temizlik ürünü öneriniz var mı?malum yıkanmış kadar temiz olmalı:KK71:

merhabalar benim halılarımın tamamı shaggy ve sarayın anemon serisi dolayısıyla yıkanmıyo kullanma talimatında sadece silinebilir diyo kosla halı şampuanı almayı düşünüyorum kullanan var mı?yada çok iyi temizleyen başka bir temizlik ürünü öneriniz var mı?malum yıkanmış kadar temiz olmalı:KK71:

merhaba canım bende aldım kosla halı şampuanı ama daha kullanmadım canım halı yıkama makinesinde kullanıcam ben canım ama kullananlar çok memnunlar canım hem güzel temizliyor hemde mis gibi kokusu oluyor diyorlar canım ama ben silmek için arap sabunu ve beyaz kalıp sabun kullanmıştım canım ama yıkamak için kosla halı aldım

merhaba canım bende aldım kosla halı şampuanı ama daha kullanmadım canım halı yıkama makinesinde kullanıcam ben canım ama kullananlar çok memnunlar canım hem güzel temizliyor hemde mis gibi kokusu oluyor diyorlar canım ama ben silmek için arap sabunu ve beyaz kalıp sabun kullanmıştım canım ama yıkamak için kosla halı aldım
sağol canım ama halı yıkama makinasında yıkamak istemiyorum halının iplerine zarar verir diye düşünüyorum shaggy halıların görüntüsü çok güzel ama temizliği zor yıkanmıyo maalesef silkelemesi bile yılda bir gerçekleştirilmesi gerekiyo garanti belgesinde öyle yazıyo kosla halıyı alayım ben o zaman denemekte yarar varEn Büyük KK

merhaba canım,kosla halıyı yeni kullanmış biri olarak söyleyebilirimki çok memnun kaldım,bütün halılarımı onunla sildim,sonuç muhteşem.

bende kullanmıştım çok güzel temizliyor sadece köpüğü yayıyorsun bir süre bekliyor ve makinaya çekiyorsun. halı yıkama makinasıyla daha güzel sonuç aldım yalnız.

kızlar bulaşık makinesine parlatıcıyı ne oranda koyuyoruz. finish parlatıcının hepsini parltıcı gözüne dökmelimiyim yoksa her yıkamada azar azar mı kullanıyoruz?

merhabalar,dün akşam halımın üzerine bir bardak cay döküldü cay lekesini cıkarıcak bi ürün önerilerinizi bekliyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim daha yeni evliyim ve halımın üzerinde kocaman bi çay lekesi var önerilerinizi bekliyorum:18:

X