Alışverişte kararsızlık yaşayanlar, bu konuda fikir danışmak isteyenler..

bir replik paylasmak istiyorum
kaiteyi ucuza alamazsin kemal kaliteyi ucuza alamazsin :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:
25786199:jpeg_preview_large.jpg
[/QUOTE:KK60::KK60::KK60:

siyah ve taba gercekten hosmus
güle güle giyin hepsinide

cryptic sende iyi günlerde kullan cantalarini

siyah ve taba gercekten hosmus
güle güle giyin hepsinide

cryptic sende iyi günlerde kullan cantalarini
saol canım daha iyileri senin olsun
ben genelde kendi biriktiediğim paralarla alıyorum böyle çanta falan
eşime desem 800 liraya çanta beğendim adam kalpten gider mazallah kocasız kalmıym diye zaten pahalı bir şey bağandiysem yavaş yavaş söylüyorum alıştırarak
geçenlerde arabadayız
yüzüğüm bol gelmeye başladı düşücek dedim
ben senin derdini, biliyorum dedi
adam leb demeden leblebiyi anlar oldu:KK53:

evli olan arkadaşlar siz eşinize danışırmısınız maddi olarak alışveriş olayını

son gunlerde bir hermes birtanede chloe çanta aldım ama gene chloe çanta begendım sizce bu çantayıda alsammı almasam mı renkleri falan çok hoşuma gitti

kendi magazasında 1400 tl gibi bir fiyatı var
ben başkabir magazada 800 tlye buldum neredeyse yarı yarıya ve tamen orjınal ve yenı sezon sızce almalımıyım
çok pahalı yaa ben o kadar para vermezdim ufak bir çnta çünkü tabiki sen bilirsin:KK34:
botlarım bunlar kızlar taba ve siyah aynı model

güle güle kullan 2 ve 3. yü beğendim
bir replik paylasmak istiyorum
kaiteyi ucuza alamazsin kemal kaliteyi ucuza alamazsin :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:
25786199:jpeg_preview_large.jpg
:86::KK1::KK60:

evli olan arkadaşlar siz eşinize danışırmısınız maddi olarak alışveriş olayını

fikir alisverisinde bulunurum...
kendimde cok ucuga kacmamayi tercih edenlerdenim , egerki cok ihtiyacim yoksa sezon indirimlerini kesinlikle beklerim..
sonucta ikimizin kasasi ayri degil.. oda pahali bisey alacak olsa benimle paylasir..
birde takintim yoktur... cok hosuma giden bisey olursa aaa bu markasizmis almiyayim demem
aksine ucuza kaptigim seylerle iftihar ederim :KK60: :KK19:
(parfüm disinda ,birde makyaj malzemesi)

Son düzenleme:
üstteki montun bi benzerini kullanıyorum ben kemeri falanda hemen hemen aynısı ama biraz daha matı onun kadar parlamıyor yani,ben park bravodan almıştım gültepedeki outletinden geçen yıl 70tl
bence o kadar para verme değmez illa indirimde bi yerde bulabiliirsin iyi araştır derim:KK16:

parkbravoya baktım canım teşekkür ederim :KK34:

bizimki artık yemiyor hiçbir numarayı
salon mutfak bir arada bizim ben komple değiştirdim artık 9 seneye girdik aynı salonla eşyalar üstüme geliyordu sanki
değiştirdikten sonra bizimki herşeye hayır der oldu
dert topiğine konu açsam acep:26::KK53:

kendimde cok ucuga kacmamayi tercih edenlerdenim , egerki cok ihtiyacim yoksa sezon indirimlerini kesinlikle beklerim..
sonucta ikimizin kasasi ayri degil.. oda pahali bisey alacak olsa benimle paylasir..
birde takintim yoktur... cok hosuma giden bisey olursa aaa bu markasizmis almiyayim demem
aynen kalite marka demek değil birde daha orta halli fiyat olarak ama kaliteli markalarda var
bende bir şeyi ucuza aldıysam kar yaptığımı
pahalıysada kazıklandığımı düşünüyorum

kendra çok beğendim al bence de

kocasınatapıyo şeker bu nasıl nick kolayı yokmu bunun :))
çanta pek güzel ama bencede çok pahalı yinede bütçen ve zevkin bilir tabi

bizde %99 birlikte yapıyoruz alışverişi
beğendiği birşeye asla alma demem o da bana demez sağolsun

kızlar çok tşk ederim fikirleriniz için düşüneyim sabah alırım dedim,ben alana kadar numarası kalmamış kaçtı gitti:KK57:

Aldiklarimizi da mi koyuyoruz bu topige ben anlamadim:26:
kocasina tapan arkadas bence kesinlikle degmez o cantaya.o kadar para verilecekse gorunce waoww edecek bi canta olmali bence.
Cryp ne yazik ki aynisini seninkiler icin de soyleyecegim canim.sahsen daha orjinal kimsede sk gorulemeyecek seylere vermek isterim o kdr paralari.tabiki bu sahsi fikrim kimse alinmasin:21:

kontescim bende bilmiyorum vallahi
modayı tvden takip ediyorum zaten klasik bir tipimdir
öyle göze batmıyım isterim kırmızı ruj bile sürmedim
aslında iyice araştırıp öyle almak lazım

kocasınatapıyo o 2. ve 3. botları kaç lirayaa aldın merak ettim:26:

kafadar seviyorum senii :KK60::KK62::KK60::KK1::KK1:

kaliteyi ucuza alamazsn kemal :KK60::KK60: dudişten öpte görekkk dudişten öpte görek :KK60::KK60:
ececik ayakkabı sade çok hoş herşeyle olur rhatlıkla özellikle bu tarz ayakkabıları kotla çok yakıştırıyorm.. numarası kalmadı demişsnn .. ama bu tarz modeller shoetekfiyattada var orayada bak istersen :KK69::KK19:

X