Alışverişte kararsızlık yaşayanlar, bu konuda fikir danışmak isteyenler..

Selayhus

Dışı buz içi balım
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2009
9.108
26
Hepimiz bu sorunu yasiyoruz sanirim .. Bir kiyafet , ayakkabi, canta vs goruyoruz alip almamakta kararsiz kalip , arkadas cevre ve baskalarinin fikirlerine ihtiyac duyuyoruz ..
Daha önce ayri ayri topikler acilmis , bense butun bunlari bir yerde topluyalim ve birbirimize fikir verelim istedim ...
Online gordugumuz veya magazada deneyip karar veremedigimiz herseyi paylasabiliriz ...
Umarim kk bayanlarina hayirli olur :KK1:
Guzel paylasimlar , fikir alisverisleri dilegiyle
:KK49::KK49:

harika fikir
yeni topiğin hayırlı olsun selayhusum
bugun ne giydin sonunda rahatlıcak :KK53:

Son düzenleme:
topiğin hayırlı olsun kuzucummm akıllı bıdığım :KK19:

ilk kararsız kazım ben olayım iki gündür araştırdığım montları buraya ekliyimde bi siftahın olsun bacım :KK1: :86:

dün eklediğim moncler kaban ;
fiyatı 400 lira
kaz tüyü
modeline bittim
teslimat süressi 10-15 gün iş günüymüşş (yani ben alana kadar yaz gelebilir :KK53: )
ve pazartesi kar yağacakmışşş :KK50:

bugün bulduğum ikinci mont Adidas;
çok bir özelliğini bilmiyorum
anorak olduğu için ve Adidas olduğu için sıcak tutacağına inanıyorum
deneme ve yerinde alma imkanım olduğu için hemen elime geçer ve giyebilirim
fiyatı 224 lira
modeli moncler kadar olmasada sevdim

çok beğendiğim moncler montumu almalıyımmmm, yoksa adidasımı :44:
her yönden düşünüp taşınıp eleştirip yorum yapın bakemmmmmmm :81::81:

selayımm hayırlı olsun topiğin canım:KK16:çok faydalı olacağına inanıyorum güzel düşünmüşsünn:KK19:
barbiemm ilk fikir benden gelin canım.her yönüyle kıyasladığım zaman adidas ağır basıyor bence.hem fiyat hem kargo vs... daha uygun geldi bana.fiyatları da yarı yarıya baksana. ben bi monta o kadar para versem bırak giymeyi başkasının gözünden sakınırım:KK1::KK1:

barbicimm moncler in modeli bi harika :26: adidas yanında çakması gibi duruyor adeta :KK33: ama fiyatı da çok uçukmuş aman aman ihtiyacın monclerde indirimi yada sezon sonu mu denir işte onu beklemeni öneririm canım kısacası tercihim ilkten yana:KK34:,
selayhusum canım ciğerim topiğin hayırlı uğurlu olsun çok faydalı olacak :21:

harika fikir
yeni topiğin hayırlı olsun selayhusum
bugun ne giydin sonunda rahatlıcak :KK53:

bu topigi cok besleyecegime soz veriyorum:KK60: hayirli olsun sayin sahibe:KK53:

selayımm hayırlı olsun topiğin canım:KK16:çok faydalı olacağına inanıyorum güzel düşünmüşsünn:KK19:
barbiemm ilk fikir benden gelin canım.her yönüyle kıyasladığım zaman adidas ağır basıyor bence.hem fiyat hem kargo vs... daha uygun geldi bana.fiyatları da yarı yarıya baksana. ben bi monta o kadar para versem bırak giymeyi başkasının gözünden sakınırım:KK1::KK1:

barbicimm moncler in modeli bi harika :26: adidas yanında çakması gibi duruyor adeta :KK33: ama fiyatı da çok uçukmuş aman aman ihtiyacın monclerde indirimi yada sezon sonu mu denir işte onu beklemeni öneririm canım kısacası tercihim ilkten yana:KK34:,

benim degil hepimizin topigi :KK19::KK19::KK19::KK19: sagolun tesekkür ederim canlar..

topiğin hayırlı olsun kuzucummm akıllı bıdığım :KK19:

ilk kararsız kazım ben olayım iki gündür araştırdığım montları buraya ekliyimde bi siftahın olsun bacım :KK1: :86:

dün eklediğim moncler kaban ;
fiyatı 400 lira
kaz tüyü
modeline bittim
teslimat süressi 10-15 gün iş günüymüşş (yani ben alana kadar yaz gelebilir :KK53: )
ve pazartesi kar yağacakmışşş :KK50:

bugün bulduğum ikinci mont Adidas;
çok bir özelliğini bilmiyorum
anorak olduğu için ve Adidas olduğu için sıcak tutacağına inanıyorum
deneme ve yerinde alma imkanım olduğu için hemen elime geçer ve giyebilirim
fiyatı 224 lira
modeli moncler kadar olmasada sevdim

çok beğendiğim moncler montumu almalıyımmmm, yoksa adidasımı :44:
her yönden düşünüp taşınıp eleştirip yorum yapın bakemmmmmmm :81::81:

barbitom sanada tesekkür ederim bebegim
monta gelince moncler montunun durusu tüyleri yani dis kumas olarak daha parlak daha göz alici daha hos duruyor ve o türler cok in .

diger adidasinki iste fonksiyon olarak tamam ayni islemi görebilir ama dis durus olarak benim hosuma gitmedi , tabiki bu netteki hali git bak derim canim cok para verecegin icinde denemeden alma diyorum yani italyadan getirme isine kalkisma bence

selayhus cum yeni topiğin hayırlı olsun canım...
güzel bi topik olmuş,ben gibi kararsız biri için özellikle :26:
barbim pek farkları yok gibi ama ben ilkini daha çok beğendim,daha "tarz" duruyo :KK31:
ama selayın dediği gibi hem yurtdışından,hem de pahalı bişey almak için iyi düşünmek gerekir...
yine de modası geçmicek bişey bence,sıcak tutması da cabası...
benimde buna berzer bi kabanım var.bi kaç sene önce almıştım,ama benim ki kotondan ve 80 küsur civarıydı :KK37:
bunun yanından bile geçemez heralde :KK1:
sıcacık tutuyo,o ayrı :KK61:
neyse çok konuştum...
eğer iadesi varsa,bi deneyebilirsin,tam istediğin gibi olur belki de ...

Hayırlı olsun topiğimiz Selaycımm çok iyi düşünmüşsün
Barbi seftesi senden olmuş iyi de olmuş canım:KK69:
Bnce ilk mont çok şahane. Adidasta çok güzel duruyor ama insan ilkini görünce adidası alası gelmiyo bana göre. sadece teslimat süresi çok uzun de italyadan geliyo demiştn yanlış hatırlamıyosam o yüzden bende kararsız kaldım bide bu 400e kargoo parası dahilmi

öncelikle hayırlı olsn topik bnm gbi kararsızada iyi olmuş :KK9::KK9:
gelelim barbiye :KK9: canm bi kıyaslama yaparsak model olarak kesinlikle ilkii ama denemeden alcaksn ve sana gelene kadar mart sonu olcak o riske girmeye bnce hiç degmez :KK19::KK19:
modeller olarak pek tarzım deil ama fikrimi söyledm yine :KK55:
400milyn bütçen wrsa bu kış artk geçti sezon snundan 200-250e çok şık bi mont alırsn üstünede yaz geliyo ona bişeyler al derim :KK60::KK60::KK60:

selaycım hayırlı olsun konun canım

barbim bence de alma
bunlardan maksimum derecede faydalanacak kadar
soğuk olmuyor bence hele bu yıl kar bile yağmadı

barbim pek farkları yok gibi ama ben ilkini daha çok beğendim,daha "tarz" duruyo :KK31:
ama selayın dediği gibi hem yurtdışından,hem de pahalı bişey almak için iyi düşünmek gerekir...
benimde buna berzer bi kabanım var.bi kaç sene önce almıştım,ama benim ki kotondan ve 80 küsur civarıydı :KK37:
neyse çok konuştum...

Bnce ilk mont çok şahane. Adidasta çok güzel duruyor ama insan ilkini görünce adidası alası gelmiyo bana göre. sadece teslimat süresi çok uzun de italyadan geliyo demiştn yanlış hatırlamıyosam o yüzden bende kararsız kaldım bide bu 400e kargoo parası dahilmi

gelelim barbiye :KK9: canm bi kıyaslama yaparsak model olarak kesinlikle ilkii ama denemeden alcaksn ve sana gelene kadar mart sonu olcak o riske girmeye bnce hiç degmez :KK19::KK19:
400milyn bütçen wrsa bu kış artk geçti sezon snundan 200-250e çok şık bi mont alırsn üstünede yaz geliyo ona bişeyler al derim :KK60::KK60::KK60:

selaycım hayırlı olsun konun canım

barbim bence de alma
bunlardan maksimum derecede faydalanacak kadar
soğuk olmuyor bence hele bu yıl kar bile yağmadı

sagolun kizlar paylasimi bol bir topik olur insallah :78::78::78:

:KK60::KK60:ben 1 milyar bile varsem hiç mal kıymeti bilmem :KK67: trençktonu kaybetmiş insanım ben :KK1:

adidas nev-i şahsına münhasır canım monclerla baş etmiyo yani :KK1: aman aman ihtiyacım var ama acil ihtiyacım var işe yürüyerek gidip gelmeye başladım kaşelerle falan üşüyorum çünkü , monclerı beklemem gerekecek o zmanda bahar gelecek nerdeyse :KK25::KK25:

barbitom sanada tesekkür ederim bebegim
monta gelince moncler montunun durusu tüyleri yani dis kumas olarak daha parlak daha göz alici daha hos duruyor ve o türler cok in .

diger adidasinki iste fonksiyon olarak tamam ayni islemi görebilir ama dis durus olarak benim hosuma gitmedi , tabiki bu netteki hali git bak derim canim cok para verecegin icinde denemeden alma diyorum yani italyadan getirme isine kalkisma bence

sen adidası beğenmesen bile monclerı alma diyorsun yani selayhusum :26:

neyse çok konuştum...

evet moncler on basıyor model olarak ama ama işte :KK25:
saol cnm :KK34:

sanırım dahil canım kargo parası :KK25:

heryere baktım zara mango park bravo artık montlar kaldırılmış her yer yeni sezon olmuş hiçbirşey bulamıyorum :KK50: ve benimde ihtiyacım var o yüzden almam lazım :26:

istanbulda olsa o parayi ver ve al derim tek sorun kargosu uzak olusu vs. beni tereddüte düsürüyor , yoksa o para verilir sonucta bi sezon giyip atmazsin bide dikkat eder kaybetmezsin :KK60:..

istanbulda olsa o parayi ver ve al derim tek sorun kargosu uzak olusu vs. beni tereddüte düsürüyor , yoksa o para verilir sonucta bi sezon giyip atmazsin bide dikkat eder kaybetmezsin :KK60:..

oooo bu mont istanbulda olsaydı topiğin siftahsız kalırdı selaylaylommum :76::76:

barbim model bakımından ilki diyorum ama dediğim gibi çok riskli
ve sözüne de katılıyorum,her şeyi kaybediyorsun:KK20:

bu topik süper olmuş,barbi bende adidası beğendim ama alırsan dikkat et sigara içerken yanmasın benim vardı bitane böyle sigara değdiği anda deliniverdii :KK1:

trendyol | alışverişin yeni yolu beceremedim resim eklemeyi bu ayakkabı nasıl kızlar sizce yazın beyaz,pembe,pudra rengi şeylerle güzel olurmu

ayakkabinin rengi cok hos ama bunlar cok klasiklesti gibime geliyor benim , yinede zevk meselesi tabiki
birde orda topuklu beyaz siyah oxfordlar var ben onlara bayildim
M04520007309_1_org_icon.jpg

X