Leslie Sanson ile Zayıflama Deneyimlerimiz

ay evet ya kız sen bana başlayayım aslında sen de bilirsin yaptıkca yapasın gelio baslasam
takıorm kulaklıgı müzik dinliorm leslienin sesini her gün dinleince bayıyo
3 walkta 2 asamada cıkan grili kadının sesinde tahammul edemiorm :)
kesinlikle işe yarıyor cnm ve sporsuz kilo vermek hem zor hemde kalıcı değil...
basarıların dvmını dilerim cnmm :nazar:
bu arada leslie 5 te fena değil bazen onu da yapıodum

Bencede cok eglencelı ben spor yapmaktan nefret ederım ama leslıe sevdırdı sporu bana.Yaptıkca yapası gelıo ınsanın ama 5 mıl benı bıtırıyor yemegı kacırdıgım zamanlar 5 mıl yapıorum nefesım kesılıyor resmen tabı nefes hareketlerını ayarlayamıyorsun ıster ıstemez profesyonel yapmıyorum ondan heralde.Ama genede seviyorum leslıe yı ve kendımı hafıf hıssettırıyor bana:KK55:3 mıl olanı yapıorum o cok kolay gelıo bana yormuyoda cok haklısın bazen konusmalar bayıyor ama konsantre daha ıyı oluyorum onla beraber ben daha dınlemeden yepma asamasına gelemedım

Son düzenleme:
Ben indirmeden izliyorum.
Google'a 5 mile fat burn yazin.
Cikinca Videolara tiklayin.
Videolarin ikinci sirasindaki oluyor.
5 mil boyunca video kendini ilerletiyor.

Ben bunu yapiyorum sürekli.Sevdiklerim bölümüne attim linkini.Bir tikla aciyorum

nedir bu oryantal falanmı :))

Yok daha cok aerobik gibi bişey.3 mıl 4 mıl 5 mıl gıbı vıdeoları var.Atıyorum 3 mıl yaparsan o kadar yurumus kadar enerjı harcıyormussun.Evde yuruyus gıbı bır sey cok eglencelı ve kolay.Benım gıbı sporu :KK8:sevmeyen bırı bıle yapabılıyor yane dusunun:KK52:

benim de ikinci günüm bu leslie ile.
Daha önce yürüme bandında yürüyüş yapıyodum, ama sanki basen kısımları yürüyüşte daha çok çalışıyodu yaa...
bu leslie bacakları iyi çalıştırıyor fakat sanki popo kısmında eksik:KK50:
ben 3 mil'i uyguluyorum..
size de öyle geliyor mu?

hareketler az geliyorsa sana yuruyus yaptigi kisimlari kendi istegine gore degistirebilirsin canim, ben sadece oradaki hareketlere bagli kalmiyorum fazla yormadigi icin...8 defa diz kaldirma hareketi yapiyo diyelim ben 20 defa yapiyorum... sen de degistirebilirsin...

hareketler az geliyorsa sana yuruyus yaptigi kisimlari kendi istegine gore degistirebilirsin canim, ben sadece oradaki hareketlere bagli kalmiyorum fazla yormadigi icin...8 defa diz kaldirma hareketi yapiyo diyelim ben 20 defa yapiyorum... sen de degistirebilirsin...
evet ama yani yürüyüşteki kadar basen çalıştırmıyor sanki sadece bacak gbi

ben de basen konusunda dertliyim... bana yuruyusler hafif geliyo, isinmisken hiz kaybediyorum yuruyunce tekrar... egilerek yapacagin bir kick back veya knee lift daha etkili olur kalori harcama ve basen icin diye dusunuyorum... sen vucudunu daha iyi bilirsin hizli tempoda yapilan yuruyus etkiliyse sen de onlari yogunlastirabilirsin... yada leslie ile egzersizden sonra kalca egzersizleri yapmayi dene daha faydali olabilir...

Benimde konuyu acma sebebim buydu bu kadar hareket sankı az gıbı geldı ılk baslarda ama sole dusun hıc hareket yapmamaktan ıyıdır. bende araları duz yuruyuslerı bıten hareketle devam ettırıyorum.Sankı daha etkılı oluyor.uzerınede kondısyon bısıkletı calısıyorum.Hiç bişey yapmadan oturmaktan ıyıdır.

tabi canim bence de oyle evde kalori harciyoruz hic degilse... sen bir de kondisyon bisikleti eklemissin daha ne olsun...

arkadaşlar ben bu leslie proğramını indiremiyorum bana özelden gönderirmisiniz...

Malesef cnm ozeldende lınkı gondersem adres cıkmıyor yasask lınk paylasmak fakat ben diyet center dıe bı sıteden ındırdım diyetcenter yazılısı bole egzersız spor bolumunde leslie diye arattıgında bulabılırsın heralde bıde sıtedekı lınkler tek lınk cok avantajlı burdan ulasabılırsen kolaylıkla ızleyebılırsın .:KK8:

Malesef cnm ozeldende lınkı gondersem adres cıkmıyor yasask lınk paylasmak fakat ben diyet center dıe bı sıteden ındırdım diyetcenter yazılısı bole egzersız spor bolumunde leslie diye arattıgında bulabılırsın heralde bıde sıtedekı lınkler tek lınk cok avantajlı burdan ulasabılırsen kolaylıkla ızleyebılırsın .:KK8:

teşekkür ederim canım umarım faydasını görürüm

Daha once de yazmistim.. Leslie ile 5 mil yapiyorum (tabi 2 hafta tatilde hic yapamadim o ayri) ama
inanilmaz memnunum.. Ben video sonunda inanilmaz terlemis oliyorum.. Arada dayanamayip kacamaklar yaptigim halde kilo vermeye devam ediyorum ve sebebini kesinlikle bu hareketlere bagliyorum.. Baslamayi dusunen herkes, hic tereddut etmeden baslasin bence :)

Daha once de yazmistim.. Leslie ile 5 mil yapiyorum (tabi 2 hafta tatilde hic yapamadim o ayri) ama
inanilmaz memnunum.. Ben video sonunda inanilmaz terlemis oliyorum.. Arada dayanamayip kacamaklar yaptigim halde kilo vermeye devam ediyorum ve sebebini kesinlikle bu hareketlere bagliyorum.. Baslamayi dusunen herkes, hic tereddut etmeden baslasin bence :)

Cnm aynen bende bazen 3 mıl bazen 5 mıl yapıyorum 2 haftadırda yapamıyorum ıs younlugu nedenıyle ve hamur ısıde yedım kısırda hamburgerde.Ama tartıya cıktım leslie'yi bıraktıgım kılodaydım cok sasırdım sımdı 1 nısan ıtıbarıyle tekrar baslıyorum ve 10 gun kadar 5mıl yapıcam hergun arkasından bıde 30 dk kondısyon bısıkletı kullanıyorum.Bende cok memnunum leslıeden hem vıdeo sonunda acayıp terlıyorum ve ole aman aman bı yorgunlgum olmuyor.İyiki k.k ya gırıp leslıeyı bulmusum yoksa halım haraptı valla En Büyük KK :KK8:

merhaba arkdaslar bu leslie programı nasıl bişey ve hangi siteden indirebiliriz lütfen bana mesaj gönderinn......:KK58::KK58::KK58:

bende youtube tan videolarini izledimde..mile nasil ilerliyor..
mesela mile 1den baslayinca ne kadar süre 1.yi yapmamiz gerekiyor??

merhaba arkdaslar bu leslie programı nasıl bişey ve hangi siteden indirebiliriz lütfen bana mesaj gönderinn......:KK58::KK58::KK58:

Cnm daha önce bunla ılgılı yazmıştım bi yazı aşağıda var bak burdan link veremiyoruz malesef

X