Lekeler, Çiller Sis Leke Kremi Kullananlar Yorumları Buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Mailden de ulaşamadım daha doğrusu msj attım ancak cevap gelmedi yardımcı olurmusunuz....

Günaydın arkadaşlar. Bugün kermi kullanmaya başlayalı 18 gün oldu. Cildimin kreme verdiği reaksiyon tamamen geçti. Şimdi inanılmaz soyulmaya başladı, kızaran yerler geçti.Soyulma görüntü açısından biraz kötü. Her yer pul pul görünüyor sanki kurumuş da çatlamış gibi. tedavi tamamen bitince sanırım çok güzel olacak. Mustafa beyle görüştüm dün akşam artık asıl tedaviye başlayabiliriz dedi. Bundan sonra dozu biraz daha artırarak sıcak kompresten sonra yarım saat arayla 2 defa uygulayacağım. Gelişmeleri burdan yazmaya devam edeceğim. Görüşmek üzere ...

selam arkadaslar bende annemın yanagındakı buyuyen leke ıcın dun bu kremden sıparıs ettım cok merak edıyorum sonucu...buradan gelişmeleri sızınle paylasıcam..eger gecerse bende doğum lekelerım için kullanmayı dusunuyorum fakat su soyulma işi kafamı karıstırdı ben calısıyorum cıldımde cok kuru daha kotu olursa...

tamam teşekkürler cevap için..... peki akne çukurlarınıda geçiriyor mu ??arkadaşımda akne çukurları var.... onun içinde etki eder mi ?:KK54:

cnm benimde derin akne çukurlarım vardı. geçiriyor çok fark var şiimdilik %100 nerdeyse. ben halen kullanıyordum, işlerimden dolayı bugünlerde ara verdim. önümüzdeki ay başlarım. çok az kaldı çukurlarım. belirsiz ama tamamen süper olsun istiyorum :)

cnm benimde derin akne çukurlarım vardı. geçiriyor çok fark var şiimdilik %100 nerdeyse. ben halen kullanıyordum, işlerimden dolayı bugünlerde ara verdim. önümüzdeki ay başlarım. çok az kaldı çukurlarım. belirsiz ama tamamen süper olsun istiyorum :)

cevap için çooook teşekkür ederim ... hemen haber vereyim arkadaşa... bende akne izlerim için kullanıcam .. inşallah fayda eder.. çook ürün kullandım leke için son umudum bu artık ....:KK54:

Bende bugün sipariş verdim kullandıkça yorumlarımı yazarım sivilce izi için kullanıcam merak ettiğim cildin rengini değiştiriyormu kızlar tüm yüzemi uyguluyorsunuz yoksa leke olan yerlere mi

Ben de kullanıyorum bu kremi çok güzel daha 2.gün bile lekeyi adeta yoketti diyebilirim süper bir krem 3 aydır doktorun verdiği kremlerle küçücük güneş lekemi yoketmeye uğraşıp duruyodum ama nafile daha kötü olmuştu ....

umarım bu krem işe yarar da, leke derdimiz biter inşallah:26:

arkadaşlar benim ense bölgemde 3 3buçuk yıldır nedenini anlayamadığım bi koyuluk var ona da iyi gelir mi?

arkadaşlar benm sivilcelerim ve sivilce izlerim vardı izlerim için istedim sivilceler için de ayrı krem gönderdi 3 gün onu sürdüm 3 günde kurutacak dedi oda kurutuo gerçekten ama benm hormonal sivilcelerim tam sönmeden leke kremine başladık 2 aya yakın oldu benm yüzde 70 izler geçti ama derin izlerim halen duruyo
şimdide renk açıcı beyazlatıcı krem istedim geri kalan izleride beyazlatırken hallederim umarım

güneşkremi olarak ne kullanıyosnz arkadaşlar sis leke kremini kullananlar

arkadaşlar bu sis leke kremini bende samsundan bir eczaneden aldım çok uygub fiyata ama sizin söylediğinizle aynısımı bilmiyorum ki:26:

Bende bu kremi sipariş ettim elime geçti bugunden itibaren başlıcam gelişmeleri paylaşırım sizlerle sivilce ve güneş lekelerim için kullanıyorum bakalım inş faydası olur..

Bende Sebamed yüksek faktörlü güneş kremini kullanıyorum

sebamed bana iyi gelmedi copertonda cildim yağlı

kızlar bu kremin fiyatı sitesinde 25 lira yazıyo peki kargo parasıda ödüyomuyuz vede kaç günde elimizde olur?

krem 25 tl kargo ıle 30 tl oluyor 1 iş gününde elinizde oluyor

kullananlardan son durumları alabilirmiyiz:KK34:

X