Lekeler, Çiller Sis Leke Kremi Kullananlar Yorumları Buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
krem kaç ml lik şişede nekadar süre yetiyor.Arkadaşlar bilgilendirirseniz sipariş vericem Mustafa beye ulaşamadım bilgi almak için aramıştım ama kullanan arkadaşlar vare madem cvplayın lütfen yaa :18:

krem kaç ml lik şişede nekadar süre yetiyor.Arkadaşlar bilgilendirirseniz sipariş vericem Mustafa beye ulaşamadım bilgi almak için aramıştım ama kullanan arkadaşlar vare madem cvplayın lütfen yaa :18:

canım,küçük bir vazelin kutusunu düşün öyle bişey,az miktarda süreceğin için uzun zaman yeter sanıyorum.Benim aldığım öyle,6ay yeter bu bana her akşam sürsem.:KK61:

ben bugün gidip beyazlatıcı kremimi alıp bu akşam başlayacam leke kremini 2 ay kullandım % 70 oanında leklerim azaldı %30 luk bi kısım var sivilce izleri onlar da biraz derinler onuda renk açıcı kremle hallederim umarım
bu arada sivilcelerimdende kurtuldum
güneş kremi olarakda solante acnes aldım akneli ve akneye yatkın ciltler için süper

bende kullanalı 12 gün oldu çok bir fark hissedemiyorum ama tabi öncekine göre iyi sanki cildim arkadaşalar bu kremi almak isteyenler google da sis leke kremi yazsınlar orda çıkıyor sitesi orada yazan cep numarasını ararsanız mustafa beyle görüşebilirsiniz o size bir banka hesap numarası verecek oraya parayı yatırdığınız hemen kargoya veriyor ürünü iyi bir satıcı bence iligileniyor. şimdiden geçmiş olsun hepinize...
:KK61:

annem kullanmaya baslayalı 6 gun oldu bas parmak tırnafı kadar olan leke kabuk bagladı dun oda soyuldu veeee yıllardır gecmeyen leke yok denecek kadar az ılerleyen zamnda ılaca devam ettıkce kalmayacak ben memnun kaldım ...

kızlar bu kremi almak için nası bi yol izleyelim sizceee? yardımcı olurmusunuz?
ayrıca benlere de ii gelir mi sizceee? kullananlar yardımcı olursa çokkk sevinirim arkadaşlarrr:KK5:

kızlar bend ebasladım bugüb ikinci günüm ama hiçbir değişiklik yok zamanla olacaktır sanırım...

benim gibi beyazlamak için beyazlatıcıyı fazla koydurtan varmı kızlar

Bu sis leke kremi Eczacı Mustafa Bey'in kremi dimi adam bir numara :KK9: süper bi krem yapmış :81:

Bu sis leke kremi Eczacı Mustafa Bey'in kremi dimi adam bir numara :KK9: süper bi krem yapmış :81:

cilt tipiniz çok kalın bi deri değilse etki çok çabuk edio snırım ben esmerim ve derim kalın biraz kolay etki etmio bana bişey bana ama yinede faydasını gördüm

merhaba bu konuyu 1 ay önce ben açmıştım. yorumlara göre kremi almayı düşünüyordum.
çok güzel yorumlar gördüm ve almaya karar verdim.

fakat kullananlara bir sorum olacak

29 mayısta yani tam 2 ay sonra düğünüm var. yüzümde ki sivilce lekeleri çok yoğun ve çukur değil.
ama beni rahatsız eden lekelerim var. şimdi kullanmaya başlasam. kısa sürede geçirir mi?

yani ilk bir ayda nisan ayında hem lekeler hemde soyulmalar geçer. bende mayıs ayında rahat edermiyim

bu arada sis leke kreminin internet sitesinin linki
google da ararsanız. LEKEYESON adlı site

Son düzenleme:
5 dk önce daha fazla dayanamayarak siparişi verdim. umarım iyi sonuç alırım

Ben 2 aydır kullanıyorum sivilce izlerim için. sağ yüzümde ergenlikden kalma çukurlar izler vardı. şimdi % 80 oranında geçti. halen kullanmaya devam ediyorum tamamen geçecek çünkü inş. Lekerim geçti zaten 15-20 gün gibi bi sürede. mimikleride geçiriyor bu krem. ben çok memnunum...:nazar:

Cnm sivilce ve genişlemiş gözeneklere iyi gelir mi bu krem ?:KK54:

Ben beyaz tenliyim ve benim çil sorunum vardı böyle küçük küçük çiller değildi şu an çok az kaldı çillerim ben çok memnunum :kk77:

mustafa beyin kendi sitesinde ki yorumları okuyorum tam 95 sayfa bir çoğunu okudum.

bir çok kişide 3. günden sonra hafif bir kızarıklık oluyor. bu sırada mustafa beyi arıyorsunuz.

size daha farklı bir kullanım şekli öneriyor. bende bugün sipariş verdim. kendisi çok ilgili, sabırla tüm sorularınızı cevaplıyor ve ayrıntılı bir şekilde anlatıyor. sanırım yarın elimde olacak. kullanmaya başlayınca bende tüm detayları size yazacağım

kızlar 4 günüm ..kızarıklık pul pul dökülmeler. aradım normal bir süreç oldugunu daha farklı bir yöntem uygulşamam gerektiğini söyledi..bayagı kızarık ama cildim :) ama olsun sonuc güzel olacaks adeğer cok ilgili çok iyi bir insan mustafa bey telefpnda

benim kargom hala gelmedi. :84::84::84: bende biran önce kullanmaya başlamak istiyorum

3. günden sonraki kızarıklar normalmiş. sis leke kreminin kendi sayfasındaki 95 sayfalık bütün yorumları okudum. ve mustafa bey herkese tek tek üşenmeden cvp vermiş.

Kargom ctesi geldi ama ben bir türlü müsait olup kullanamadım

ama bu akşam inşallah kesin kullanıyorum. sizi bilgilendiricem arkadaşlar.

bu arada bana göre güzel bir şey oldu

Bugün beni Mustafa bey aradı. Aslı hanım kremi alalı bayağı oldu sizden bir haber gelmedi.
merak ettim dedi. bence Mustafa bey gerçekten çok ilgili biri

X