Lekeler, Çiller Sis Leke Kremi Kullananlar Yorumları Buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

asis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
1.954
17
41
Sürekli bir çok konu başlığının içinde bu kremin adı geçiyor.

Kullananlar yorumlarını buraya yazarsa çok sevinirim

Ben 2 aydır kullanıyorum sivilce izlerim için. sağ yüzümde ergenlikden kalma çukurlar izler vardı. şimdi % 80 oranında geçti. halen kullanmaya devam ediyorum tamamen geçecek çünkü inş. Lekerim geçti zaten 15-20 gün gibi bi sürede. mimikleride geçiriyor bu krem. ben çok memnunum...:nazar:

Merhaba ben de yorumlardan etkilenip aldım bu kremi. Bugün kullanmaya başlayalı 6 gün oldu. Yüzümde soyulmalar başladı özellikle çene bölgesinde. Ama cilt tonum sanki koyulaştı gibi az önce aradım satın aldığım kişiyi ve bunun beklenen sonuç olduğunu söyledi. Cildin verdiği reaksiyona göre kullanım talimatında değişiklikler yapılıyor. Sonucu çok merak ediyorum. Düzenli olarak kullanırsam işe yarayacağını düşünüyorum biraz da o yönde gelişmeler var gibi.

30 günde lekelerin yok olacağı yazılıyor uzun süre kullanıp fayda gören oldumu sipariş verecem ona göre akızlar lütfn cevap verin nasıl bir krem kaç ml 30 gün yetiyormu çok umut veriyor ama sonunda yine hüsranan ugramak istemiyorum :KK43:

Bugün 10 gün oldu kullanmaya başlayalı. Yorumları okuyunca açıkçası abatrıldığını düşünmüştüm ama ciddi anlamda faydasını gördüğümü söyleyebilirim. Çenemde kronikleşen sivilce izi neredeyse tamamen yokoldu, yüzüm aydınlandı. Kaldı ki eşim bile farketti. Bu daha 10 günlük tedavi sonucu 1 ay sonra nasıl olacak çok merak ediyorum.

Bugün 10 gün oldu kullanmaya başlayalı. Yorumları okuyunca açıkçası abatrıldığını düşünmüştüm ama ciddi anlamda faydasını gördüğümü söyleyebilirim. Çenemde kronikleşen sivilce izi neredeyse tamamen yokoldu, yüzüm aydınlandı. Kaldı ki eşim bile farketti. Bu daha 10 günlük tedavi sonucu 1 ay sonra nasıl olacak çok merak ediyorum.

cildi kıpkırmızı yapıyomuuuu....soyuluyo mu ciltttt pekii....:KK54:

16 gün filan oldu benim cildim kabuk atıyor kabuğun kalttığı yerde yeni leke olusuyor cildim öyle enteresan çünkü benim bende yıllarca leelerimle savaştım bakalım hayırlısı Allahtan şimdilik öyle aman aman bi gelişme yok eger benim lekelerim bile geçerse inşaAllah Allahın izni ile hemen hemen herkesin lekeleri geçer heralde çünkü lekelerim için harcadığım parayla minik bi servet biriktirmiştim şimdiye kadar...:KK43:

Bu kremi bende çok merak ediyorum, sitesindeki yorumlara bakılırsa satıcı kullanım süresinde de baya ilgili görünüyor. O yüzden biraz daha ilgimi çekti, ürününün arkasında duruyor. Benim sivilcelerim de var lekelerim de... şu son 2 sene içinde cildim çok kötü oldu maralim çok bozuluyor. Ergenlikte bile yaşamadım bu sorunu, cildim bembeyaz pürüzsüzdü ama mahvoldu:KK43: Kullanmadığım ilaç krem doğal yöntemler kalmadı diyebilirim. Korkuyorum da artık daha da kötü olmasına yol açmaktan. Bu ürünü kullanmakta olan ya da kullanıp faydasını gören arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Cilde bir zarar vermeden gerçekten söylendiği gibi etkisi var mı?

cildi kıpkırmızı yapıyomuuuu....soyuluyo mu ciltttt pekii....:KK54:

Evet cildim kızardı. Daha sonra da pul pul soyulmaya başlıyor. Soyulması biraz uzun sürecek gibi. Soyulan yerlerde çok hafif bir yanma oluyor üzerine sık sık bepanten krem sürüyorum. Biz annemle birlikte kullanmaya başladık onun lekeleri nerdeyse 30 yıllık. Dün görüştük cildinde baya bir açılma var. Akşam Kremi sürüp yatıyorum. Sabah yüzümü yıkadıktan sonra bepanten krem sürüyorum. yarım saat kadar sonra da güneş koruyucu krem sürerek güne başlıyorum

tamam gelişmeleri yazın mutlaka 1 ayda geçer diyo sitesinde kremin ... 1 ay sonra nasıl olacak yorumlarınızı beklicemm ...:82:

kızlar kremin sitesini inceledim bu krem koltuk altı içinde kullanılabilirmi acaba? bide benim yüzümde yanaklarımda leke var esmer tenliyim işe yararmı ?

arkaslar lekeler için ne ii gider bilmiorm ama yüzünüzde sivilce varsa bi dermatologa gidin derim bn gittim zoretanin die bi ilac verdi dr.kullandım suan 5.ayımdayım yüzümde sivilce kalmadı lekelrde büyük cogunlukta gecti. 6. ayda tedavim bitecek doktorum sonrasınd lekeler icinbi tedavi verecek.gecmiş olsn simdiden

16 gün filan oldu benim cildim kabuk atıyor kabuğun kalttığı yerde yeni leke olusuyor cildim öyle enteresan çünkü benim bende yıllarca leelerimle savaştım bakalım hayırlısı allahtan şimdilik öyle aman aman bi gelişme yok eger benim lekelerim bile geçerse inşaallah allahın izni ile hemen hemen herkesin lekeleri geçer heralde çünkü lekelerim için harcadığım parayla minik bi servet biriktirmiştim şimdiye kadar...:KK43:

tedavi nasıl gidiyooooo yorumlarınızı bekliyozzz kızlar.... Ona göre bende alıcam .... Yorum yazın lütfen etkili mi ??

meloconcon cum özelden msj atamıyorum 100 msj geçmediğim için. ( saçma bi sistem ama neyse ). evet cnm lekeleri ve sivilce izlerinide geçiyor. mucize bi krem bence. tlf numarası isteyen arkadaşlar goog dan sis leke kremi yazın çıkar zaten tlf numarası.

meloconcon cum özelden msj atamıyorum 100 msj geçmediğim için. ( saçma bi sistem ama neyse ). evet cnm lekeleri ve sivilce izlerinide geçiyor. mucize bi krem bence. tlf numarası isteyen arkadaşlar goog dan sis leke kremi yazın çıkar zaten tlf numarası.

tamam teşekkürler cevap için..... peki akne çukurlarınıda geçiriyor mu ??arkadaşımda akne çukurları var.... onun içinde etki eder mi ?:KK54:

arkadaşlar bu kremi kullandıktan sonra devamlı yüz için güneş kremi kullanmak lazımmış degilmi zor olmazmı77:

tamam teşekkürler cevap için..... peki akne çukurlarınıda geçiriyor mu ??arkadaşımda akne çukurları var.... onun içinde etki eder mi ?:KK54:

evet cnm akne çukurlarınıda geçiriyor ama uzun süre sabırla kullanmak gerekiyor. benim çok az kaldı belli belirsiz. ama arkadaşın çalışıyorsa soyulmadan dolayı belki rahatsız olabilir. ben sert olanından kullandım.

evet cnm akne çukurlarınıda geçiriyor ama uzun süre sabırla kullanmak gerekiyor. benim çok az kaldı belli belirsiz. ama arkadaşın çalışıyorsa soyulmadan dolayı belki rahatsız olabilir. ben sert olanından kullandım.

biraz anlatırmısın kaç ay kullandın venemlendirici olarak bepanthen mi kullandın .....

arkadaşlar bende kremi kullanmak istiyorum ancak daha düne kadar orjinal sitesine ulaşıyordum bugün sipariş verecektim ancak site açılmıyor hayırdır dedim sipariş için telefon numarası verebilirmisiniz özelden

X