Yüzde dermaroller kullanımı

Doktora sordum dermaroller sonrası bepanthen tarzı kremler sürsek ne olur dedim....hiç boşuna uğraşma onlarla dedi.....kök hücre serumu kolajen artırır o yüzden dermaroller sonrası kök hücre serumu uyguluyoruz dedi.....yoksa dermarollerden fayda alamazsın dedi......

Kök hücre serumu - dermaroller uygulaması çok güzel sonuçlar verir dedi....
Hem lazer gibi yan etkileri yok bu uygulamaların diye söyledi....

Yani mutlaka kök hücre serumu edinin

ben de kullanıyorum kök hücre serumu. Aslında ben dermaroller sonrasında kök hücre serumu, contratubex ve bepanten sürüyorum sırayla. bir de chiroxy i öneriyorlar ama henüz onu almadım.

ben de kullanıyorum kök hücre serumu. Aslında ben dermaroller sonrasında kök hücre serumu, contratubex ve bepanten sürüyorum sırayla. bir de chiroxy i öneriyorlar ama henüz onu almadım.

kök hücre serumunu nerden kaça aldın yazarmısın ?

arkadaşlar bir sürü yazı okuyarak dermaroller yaptırmaya karar vermiştim çünkü herkes övgüyle bahsetmiş.ama o kadar mükemmel sonuçlar alamadım ilk 2 gün yüzüm şişti kızardı yandı,ertesi gün kulağımın alt bölgesinde 2 tane beze çıktı hala bezeler canımı acıtıyor.ayrıca ağrı falan yok demişlerdi baya ağrıyor.iğneleri yüzünüzde hissediyorsunuz şu an büyük bir değişiklik de göremedim cildimde çektiğim çileye değdi mi bilmiyorum.bugün 3.gün hala canım acıyor bildiğim tek şey bu :KK43:

arkadaşlar bir sürü yazı okuyarak dermaroller yaptırmaya karar vermiştim çünkü herkes övgüyle bahsetmiş.ama o kadar mükemmel sonuçlar alamadım ilk 2 gün yüzüm şişti kızardı yandı,ertesi gün kulağımın alt bölgesinde 2 tane beze çıktı hala bezeler canımı acıtıyor.ayrıca ağrı falan yok demişlerdi baya ağrıyor.iğneleri yüzünüzde hissediyorsunuz şu an büyük bir değişiklik de göremedim cildimde çektiğim çileye değdi mi bilmiyorum.bugün 3.gün hala canım acıyor bildiğim tek şey bu :KK43:

Ya çok bastırdınız, yada iğnelerin boyutu 0.5 mm den fazla. Bunlar yüzünden ancak bu yaşadığın olur, mikrop kapmış görünüyor. Cilt bariyeri aşılınca mikrop kapma ihtimali çok yükseliyor. Üzüldüm canım, tatsız bir deneyim olmuş. :KK43:(

bende 0.5 almıştım kızlar ve toplamda 3 uygulama yaptım ve yüzümde dolgunluk var:) yuppiiiiii:)))) acaba benmi yanılıyorum falan ddim ama yok ya sahiden dolgunluk olduu:))
göz kenarı kırışıklıklar ve gözaltı torbalarımda degişiklik yok henüz ama onlardada olacak iyileşme eminim artık, uygulama yaptıktan sonra watson dan aldıgım kolajen maske vardı onu kullandım ben, normalde cildim hepsini emmezdi maskenin ama roller dan sonra sürdügümde hicbişi kalmıyordu cildimde, hepsini aldı ve şu an yumuşacık bir cildim oldu.yanlızca çok fazla kuruyor aşırı nemlendirmeye ihtiyaç duyuyor uygulamadan sonraki bikaç gün. peeling yapmanız gerekiyor ve kurudukçada nemlendirici sürmeniz tabiki.

arkadaşlar, dermeroller yaptırmayı düşünüyorum, 8 seansı 1500, ayrıca 250 tl yede krem veriyorlar yani toplam 1750 tutuyor...yüzümde kırışık ve sarkmalar var faydası olurmu acaba degermi dersiniz...kullanan varsa acil cevap bekliyorum...

Canim o kadar para vermene gerek yok. Sen kendinde yapabilirsin. malzemeleri al kendine yap. 2500 liraya kok hucre uyguliuyorlarmis. Derma roller da pek fayda gormezsen parana ona harcarsin. Guzellik salonundan 100 tl ye hydrolic acid al 200 lirayada stem cell. 70 lirayada internetten derma roller bitti gitti. Ben oyle yaptim. Cildimde pamuk gibi oluyor uyguladiktan sonra.

Canim o kadar para vermene gerek yok. Sen kendinde yapabilirsin. malzemeleri al kendine yap. 2500 liraya kok hucre uyguliuyorlarmis. Derma roller da pek fayda gormezsen parana ona harcarsin. Guzellik salonundan 100 tl ye hydrolic acid al 200 lirayada stem cell. 70 lirayada internetten derma roller bitti gitti. Ben oyle yaptim. Cildimde pamuk gibi oluyor uyguladiktan sonra.

Stemcell hangi marka aldınız? Dermorollerı kaçlık uyguladınız?

Guzellik salonlari seve seve satiyor. Benim var derma rollerim dedim telde konustum sonrada gidip aldim.

derma rolleri internetten aldim. 0.5 lik orginal sitesinden zaten site adresinin sonunda tr vardi. Yani trade mark. 65 tl eve teslim 70 tl. Yuz icin zaten 0.5 lik.

Merhaba kızlar. Ben missmoon güzellik salonundan estetisy en nazlıcan sabsız. Dermaroller hakkında ufak tefek bilgiler vermek istiyorum. Benim şuan bulundugum ilde bırakın kullanmayı adını bıle bılen ınsanlar az. Bu cilt bakım tedavisi arasında en etkili olanlardan biri dermatedavi aynı zamanda bi o kadarda tehlikeli uzman birilerinin kullanımı altında işlemi gerçekleştirirseniz sizin iiçin daha faydalı olur. çünki bi ömür taşıyacagınız yan etkilerin bırakmasını istemeyiz. bu tedaviyi kesinlikle sıksık ardarda uygulamayın aşırı tahrişe yol açar. ilk ay haftada bi ikinci ay iki haftada bi üçncü ay ayda bi uygulamaya devam edin. Dermaroller uygularken kesinlikle kullandığınız ürün çin malı olmasın garantili olmasına dikkat edin iyi bi şekilde her kullanımdan sonra mutlaka dezenfekte edin. aktif sivilcelerin üzerine uygularken sivilceyi patlatıp kanatlamamaya özen gösterin yalnız uygulamayı yaparken hafif kanatıcak şekilde bastırırsanız ki bu 250 gramlık bi baskıya tekabul edıyo bu şekilde uyguladıgınızda işe yararlılıgı daha etkili ve doğrudur. çatal tutar gibi nazik bi şekilde ürünü tutun. Dermarollerı uygularken beraberınde yaptıgnınız kombinle tamamen dermokozmetik olsun. yan etkileri olmcak tehlike oranı 0 sıfır olan ürünler kullanın. dermatedavi normal bi cilde uyguladıgınızda % 70 işe yarayan ürünü testlerle kanıtlanmışbi şekilde % 200 katına çıkarır. uygulanıcak bölge hassas ve çok sıkıntıı yoksa 1 mm yada 0.5 mm kullanın orta segment yada cok hasarlı bi ciltse bunu 1.5mm veya 2 mm'e çıkarabılırsınız. Sorusu olan burdan ulaşabilir. yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Merhaba kızlar. Ben missmoon güzellik salonundan estetisy en nazlıcan sabsız. Dermaroller hakkında ufak tefek bilgiler vermek istiyorum. Benim şuan bulundugum ilde bırakın kullanmayı adını bıle bılen ınsanlar az. Bu cilt bakım tedavisi arasında en etkili olanlardan biri dermatedavi aynı zamanda bi o kadarda tehlikeli uzman birilerinin kullanımı altında işlemi gerçekleştirirseniz sizin iiçin daha faydalı olur. çünki bi ömür taşıyacagınız yan etkilerin bırakmasını istemeyiz. bu tedaviyi kesinlikle sıksık ardarda uygulamayın aşırı tahrişe yol açar. ilk ay haftada bi ikinci ay iki haftada bi üçncü ay ayda bi uygulamaya devam edin. Dermaroller uygularken kesinlikle kullandığınız ürün çin malı olmasın garantili olmasına dikkat edin iyi bi şekilde her kullanımdan sonra mutlaka dezenfekte edin. aktif sivilcelerin üzerine uygularken sivilceyi patlatıp kanatlamamaya özen gösterin yalnız uygulamayı yaparken hafif kanatıcak şekilde bastırırsanız ki bu 250 gramlık bi baskıya tekabul edıyo bu şekilde uyguladıgınızda işe yararlılıgı daha etkili ve doğrudur. çatal tutar gibi nazik bi şekilde ürünü tutun. Dermarollerı uygularken beraberınde yaptıgnınız kombinle tamamen dermokozmetik olsun. yan etkileri olmcak tehlike oranı 0 sıfır olan ürünler kullanın. dermatedavi normal bi cilde uyguladıgınızda % 70 işe yarayan ürünü testlerle kanıtlanmışbi şekilde % 200 katına çıkarır. uygulanıcak bölge hassas ve çok sıkıntıı yoksa 1 mm yada 0.5 mm kullanın orta segment yada cok hasarlı bi ciltse bunu 1.5mm veya 2 mm'e çıkarabılırsınız. Sorusu olan burdan ulaşabilir. yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Merhaba verdigin bilgiler icin cok tesekkur ederiz. ama benin sormak istedigim bir sey var. dermaroller sonrasi kullanmamizi tavsiye ettigin urunler nedir. misal kok hucre deniyor ya da kolajen yahut hyarulonic asit. hangisini ta siye edersin. simdide tesekkurler ve selamlar

Merhaba,
Ben de 32 yaşındayım ve karma cildim var. Üstelik sivilceye meyilli. Dermaroller a 10 gün önce başladım. İlk etapta 0.5 lik aldım. Arkasından da sürmek için stem hücre serumu. Su ana kadar haftada bir olmak üzere iki kere yaptım. Ve hafif bir kırmızılık dışında kanama falan olmadı. Nemlendirici glycolic asit, hyaluranic asit falan içeriyormuş o yüzden benim de cildimi az yaktı. Bir de sivilce lekelerinin üzerine contratubex ve bepanten de sürdüm..Sabah kalktığımda cildimin kırmızılığı geçmişti. Bir de Neostrata nın yüz yıkama jeli, oil control gel ve nemlendiricisine başladım. cildim inanılmnaz güzelleşti. Dermarollerın 1.5 mm liğini de ısmarladım . bugun yarın elime geçer. 20 günde bir onu yapmayı da planlıyorum.
bende 1,5 mlik aldım arkasından e vitamin sürüyorum yüzüm parlıyor ikinciyi denicem size bildiririm

mrb benim yüzümde sarkma oldu zayıfladığım için yanaklarım sarktı iğne boyu ne olarak almalıyım dezenfekte etmek şartmı evde kolanyağı kullanablirmiiyim ve serum kullanmasamda sonuc elde edeblirmiyim düzenli kullanımda. ürünün garantili ve ucuz fiyata olanı var ünlü bir alışveriş sitesinde ucuz olması o ürüne güvenmememi gerektirirmi sarkma var etkili sonuc için nasıl kullanmalıyım aşağıdan yukarı doğrumu saolun teşekürler

dermacild diye bir marka var öneririm arkadaşlar. tavsiye edilir. hem uygun fiyat hem de güzel sonuçlar alıyorum. arkadaşlar bir de bu ürünü yeni gördüm hiç kullanan var mı dermaroller dan sonra uygulanıyormuş. merak ediyorum galiba alıp denemeliyim.:KK49::KK49: iceroller_cildiniyenile_soguk_terapi.jpg iceroller_cildiniyenile_soguk_terapi.jpg iceroller_cildiniyenile_soguk_terapi.jpg

X