Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: palette 9.0 veya loreal 9.0 kullanan var mı ?

1. Konu Sahibi : denisse35 #1

palette 9.0 veya loreal 9.0 kullanan var mı ?

arkadaşlar bu dediğim boyaları kullanan varmı koyu bi sarımı bunlar ? :)

2. Konu Sahibi : denisse35 #2
    ben palette sarıyı kullandım evet koyu bir sarı ama loreal'ınkini kullanmadım

3. Konu Sahibi : denisse35 #3
    teşekkürler cevabın icin :) koyu derken öndeki kızın saçındaki renkten dahamı koyu çıkıyor :)

4. Konu Sahibi : denisse35 #4
    evet bende ondan daha koyu çıktı.Ama burda önemli bi etkende zemin rengi google'ye tıklayıp görseller kısmından palette 9.0 diye yazarsan kadınlar kulübünde boyattığım zaman çekildiğim fotoğraf çıkıyorum umarım yardımım olur

5. Konu Sahibi : denisse35 #5
    gi.em renk çok guzel ama ben sarı istiyorum baya koyu olmus benim sac tabanı çok acık sarı loreal 9.0 aldım onunla boyucam yardımların için sağol :)

6. Konu Sahibi : denisse35 #6

palet ultra açıcı

bugün mavi siyah saçlarımı evde kendim palet ultra açıcı ile açacam pazar günüde palettin yada kolestonun sarı renklerinden birini denemek istiyorum bana tavsiyede bulunurmusunuz açtıktan sonra ne hangi renge hangi marka kullanmalıyım.beğenirsem yaptığım uygulamaları paylaşacam :D

7. Konu Sahibi : denisse35 #7
    Alıntı asasker kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bugün mavi siyah saçlarımı evde kendim palet ultra açıcı ile açacam pazar günüde palettin yada kolestonun sarı renklerinden birini denemek istiyorum bana tavsiyede bulunurmusunuz açtıktan sonra ne hangi renge hangi marka kullanmalıyım.beğenirsem yaptığım uygulamaları paylaşacam :D
    canım nasıl bi sarı renk istiyorsun

8. Konu Sahibi : denisse35 #8
    kızlar avatarımdakı sac rengındeyım suan bende kullanmak ıstıorum evde bu renkle tutturabılırmıyım acıcı kullanmadan? kullu sarı dusunuorum ama acıcı kullanman gerek dıolar...

9. Konu Sahibi : denisse35 #9
    canım kullu istiyorsan 9.1 gibi numaralar denemelisin ama evet acman gerekiyor malesef :(
    Düzenleyen: denisse35 Düzenleme Tarihi : 10-07-2011 Düzenleme Saati :02:59

10. Konu Sahibi : denisse35 #10
    Alıntı denisse35 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım kullu istiyorsan 9.1 gibi numaralar denemelisin ama evet acman gerekiyor malesef :(
    h tu
    Hadi ya :( İnsallah tuttururum o rengı. sagol canım

Sayfa: 1/2 12 SonSon