Saç Rengi ve Saç Boyama palette 9.0 veya loreal 9.0 kullanan var mı ?

ben palette sarıyı kullandım evet koyu bir sarı ama loreal'ınkini kullanmadım :KK49:

teşekkürler cevabın icin :) koyu derken öndeki kızın saçındaki renkten dahamı koyu çıkıyor :)

evet bende ondan daha koyu çıktı.Ama burda önemli bi etkende zemin rengi google'ye tıklayıp görseller kısmından palette 9.0 diye yazarsan kadınlar kulübünde boyattığım zaman çekildiğim fotoğraf çıkıyorum umarım yardımım olur

gi.em renk çok guzel ama ben sarı istiyorum baya koyu olmus benim sac tabanı çok acık sarı loreal 9.0 aldım onunla boyucam yardımların için sağol :)

bugün mavi siyah saçlarımı evde kendim palet ultra açıcı ile açacam pazar günüde palettin yada kolestonun sarı renklerinden birini denemek istiyorum bana tavsiyede bulunurmusunuz açtıktan sonra ne hangi renge hangi marka kullanmalıyım.beğenirsem yaptığım uygulamaları paylaşacam :KK70::KK19:

bugün mavi siyah saçlarımı evde kendim palet ultra açıcı ile açacam pazar günüde palettin yada kolestonun sarı renklerinden birini denemek istiyorum bana tavsiyede bulunurmusunuz açtıktan sonra ne hangi renge hangi marka kullanmalıyım.beğenirsem yaptığım uygulamaları paylaşacam :KK70::KK19:

canım nasıl bi sarı renk istiyorsun

kızlar avatarımdakı sac rengındeyım suan bende kullanmak ıstıorum evde bu renkle tutturabılırmıyım acıcı kullanmadan? kullu sarı dusunuorum ama acıcı kullanman gerek dıolar...

canım kullu istiyorsan 9.1 gibi numaralar denemelisin ama evet acman gerekiyor malesef :KK43:

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben saçımı loreal in 01 çok çok açık doğal sarı rengiyle boyuyorum şuan saçım baya açık renk sarı aynı kutrudaki gib iyani :) ama şimdi palette 9 kullanmak istiyorum acaba çok mu koyu sarı olur yoksa güzel bir sarı mı olur ?palettenin sarılarından memnun musunuz ? yardımcı olursanız çok sevinirim :KK43:

X